Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Па ја мислим да је Бајерн био прва звездина европска утакмица коју ја памтим а да је почела у 20,15 или 20,45.

 

До тад аје све почињало у 18,00 у најбољем случају. Мислим да је и Гхоперс тако у неко време почео....

    

     Tačno, ali ova je jedina počinjala u 15:30, to je sumanut termin za radni dan, naročito kad je u pitanju tako velika utakmica gde moraš da udješ minimum sat ranije da bi mogao da gajiš bilo kakvu nadu da ćeš nešto videti. 

 

     Izuzetak je ponovljen meč protiv Milana i on je počeo ekstremno rano ali to je bilo iz očiglednih razloga.

Edited by fandorin
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbt ja se secam da sam zvezdine domace utakmice tada slusao u radio prenosu. prva domaca utakmica koju su prenosili u tom izdanju kes-a bio je bajern. stvarno je nejasno zasto tvb nije prenosila te utakmice, jer stadion je na svakoj bio pun.

Link to comment

iz danasnje perspektive to je nadrealno. zvezda igra cetvrtfinale kupa sampiona, a ja slusam marka markovica na radiju. pri tom nije u pitanju 1956., vec ne bas tako davna 1991.

Link to comment

A meni ostalo u secanju da je RTV Ljubljana prenosila sve Zvezdine meceve (mada moguce da mi se vec sve pomesalo i da su prenosili samo gostovanja a domace sam gledao kasnije na VHS), jedino je za Bari bilo kao stani-pani a onda smo na dan utakmice u sanducetu dobili list papira na kome je pisalo nesto u smislu da je nekakav savez Srba Slovenije obezbedio prenos finala :D

Link to comment

iz danasnje perspektive to je nadrealno. zvezda igra cetvrtfinale kupa sampiona, a ja slusam marka markovica na radiju. pri tom nije u pitanju 1956., vec ne bas tako davna 1991.

Da, iz današnje perspektive potpuno sumanuto

Link to comment

iz danasnje perspektive to je nadrealno. zvezda igra cetvrtfinale kupa sampiona, a ja slusam marka markovica na radiju. pri tom nije u pitanju 1956., vec ne bas tako davna 1991.

 

     Meni da je neko tada rekao da ću moći sve, baš sve, Zvezdine utakmice da gledam na televiziji verovatno bih umro od sreće (kad smo bili kažnjeni utakmicom bez publike protiv Želje, išli smo na Marakanu da virimo kroz rupe na kapijama, što naravno nije bilo moguće), a sad ih sve gledam i posle svake se uredno pitam šta mi je to trebalo. Poslednji derbi je eklatantan primer.

Link to comment

Iz današnje perspektive je nadrealan osećaj kada JRT "obezbedi" prenos neke  random utamice, prvenstvena iz N. Sada, Mostara ili kup protiv Dinama :blush:

Link to comment

ali zato je vec te 91. engleska liga uredno prenosena na tv-u, a nije mogla da se gleda zvezda protiv drezdena

Edited by Nikodije
Link to comment

ali zato je vec te 91. engleska liga uredno prenosena na tv-u, a nije mogla da se gleda zvezda protiv drezdena

 

    Si siguran u to? Meni se čini da sam bio prva godina faksa kad je BK (ili je možda to bio 3K) počeo sa snimcima engleske lige ponedeljkom popodne. A to je bila 1993.

Link to comment

    Si siguran u to? Meni se čini da sam bio prva godina faksa kad je BK (ili je možda to bio 3K) počeo sa snimcima engleske lige ponedeljkom popodne. A to je bila 1993.

 

siguran. secam se da je na moj rodjendan 91. stiv ogrizovic primio smesan gol protiv notingem foresta, a ja to gledao u direktnom prenosu.

 

moguce da nisu bili redovni prenosi, vec su tako nekad pustali nesto. ali za ovu epizodu se bas secam.

Edited by Nikodije
Link to comment

Od engleza su mi ostali u sećanju ns+ ili tako neki entuzijasti, koji su pustili završnicu negog derbija koji je završen 4:4, ali samo sam kraj da osetimo fenomenalnu atmosferu, jer naravno nisu imali nikakva prava ni za golove a kamoli nešto više. A onda je počeli da gruvaju Vladanko i Gojko na tv Palmi i ništa više nije bilo isto

Link to comment

Bila neka politika zvezdina, ako se zna da će biti prenos, ljudi neće kupiti karte, a ako se da prenos naknadno onda su zajebani ljudi koji su platili karte misleći da neće biti prenosa, Za ono prtiv kelna su i tužili tvb baš sa tom argumentacijom...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...