Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Travancica, Kojica, Nomu zadrzati za sledecu sezonu po svaku cenu. Izbunariti nekog kvalitetnog pleja i da cepimo svi. 

Kojić je veliko...ogromno iznenadjenje za mene. Očekivao sam više od Volkova nego od njega. Medjutim...Volkov je imao drugu misiju, a čovek se trudi kao da je ponikao na našoj Trošarini ili Šinter mali.....svaka čast i mislim da nismo imali boljeg napadača još od......Škuletića. Pa i od njega je bolji....još od....jbm li ga...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Kojić je veliko...ogromno iznenadjenje za mene. Očekivao sam više od Volkova nego od njega. Medjutim...Volkov je imao drugu misiju, a čovek se trudi kao da je ponikao na našoj Trošarini ili Šinter mali.....svaka čast i mislim da nismo imali boljeg napadača još od......Škuletića. Pa i od njega je bolji....još od....jbm li ga...

Jos od Radeta Manica, recimo. Iako je bio cisto krilo.

 

Skuletic imao snage da nosi trojicu na ledja, al je bio obicno drvo kog je lopta umela da iznenadi u sred peterac. Nisam ga voleo dok je igrao za nas. Kojic je kud i kamo pismeniji spic. 

Link to comment

Jos od Radeta Manica, recimo. Iako je bio cisto krilo.

 

Skuletic imao snage da nosi trojicu na ledja, al je bio obicno drvo kog je lopta umela da iznenadi u sred peterac. Nisam ga voleo dok je igrao za nas. Kojic je kud i kamo pismeniji spic. 

Bez da dodam išta... :thumbsup:

Link to comment

Odlicno igramo kad hocemo, da tako kazem ajde. Mislim da je Toncev najkrivlji za ovu presiju za Evropom kad je dao onu izjavu u vezi toga, inace mislim da bi gledali lepsu sezonu nego sto je bila.

Link to comment

Da li je moguće da u LE odemo mi i Lučanci... ;)

Tesko. Ako Zvezda i Partizan dobiju usve do kraja, a Vozdovac i Javor izgube sve do kraja, sto je vrlo verovatno da ce se desiti, mi nemamo apsolutno nikakvih sansi za Evropu. Vojvodina bio morala ili da izgubi sve do kraja, ili da mi dobijemo i njih, i Lucance, i Napredak, i bar jednu od vecitih.

 

Ispada bolje da je Cuka usla u plej of nego sto smo pustili Javor, koji ce da pusti sve ostale.

Edited by Dali_man
Link to comment

Odlicno igramo kad hocemo, da tako kazem ajde. Mislim da je Toncev najkrivlji za ovu presiju za Evropom kad je dao onu izjavu u vezi toga, inace mislim da bi gledali lepsu sezonu nego sto je bila.

Neće kvote same od sebe da narastu ;)

Link to comment

Tesko. Ako Zvezda i Partizan dobiju usve do kraja, a Vozdovac i Javor izgube sve do kraja, sto je vrlo verovatno da ce se desiti, mi nemamo apsolutno nikakvih sansi za Evropu. Vojvodina bio morala ili da izgubi sve do kraja, ili da mi dobijemo i njih, i Lucance, i Napredak, i bar jednu od vecitih.

 

Ispada bolje da je Cuka usla u plej of nego sto smo pustili Javor, koji ce da pusti sve ostale.

Za Lučance smo zakasnili....ako ih dobijemo (Vošu) i Lučanci i mi na Karadjordju ;) Ako dobijemo ove "mukice" kod nas, Terza će nas pusti u zadnje kolo, makar morali da mu prolongiramo jednu ratu za Pavkova još mesec ddana :)

Edited by Legenda
Link to comment

Travancica, Kojica, Nomu zadrzati za sledecu sezonu po svaku cenu. Izbunariti nekog kvalitetnog pleja i da cepimo svi.

Уз то да Мрка оде и да Апостоловић и Травaнчић буду прве опције за крила, обавезно и Д. Живковића сачувати. Видело се како су синоћ сва тројица били расположени за игру, углавном су могли само фауловима да их зауставе.

 

Треба нам и озбиљнији ремонт одбране...

Link to comment

Za Lučance smo zakasnili....ako ih dobijemo (Vošu) i Lučanci i mi na Karadjordju ;) Ako dobijemo ove "mukice" kod nas, Terza će nas pusti u zadnje kolo, makar morali da mu prolongiramo jednu ratu za Pavkova još mesec ddana :)

Ako oce Terza da ginemo protiv njihovog brata blizanca, mora se otvori bar za pola Pavkova unapred  :P

Link to comment

А можда Лучанци не добију лиценцу за Јевропу па иде 5.а?

 

Него, во Кш недеља 7. у 17ч.

Link to comment

Уз то да Мрка оде и да Апостоловић и Травaнчић буду прве опције за крила, обавезно и Д. Живковића сачувати. Видело се како су синоћ сва тројица били расположени за игру, углавном су могли само фауловима да их зауставе.

 

Треба нам и озбиљнији ремонт одбране...

Slazem se u potpunosti. Zadrzati i Zogovica pride, pod obavezno. Gledam sinoc Djogatovica, ko da gledam Bajica. oba gola su njegov poklon.

Link to comment

Уз то да Мрка оде и да Апостоловић и Травaнчић буду прве опције за крила, обавезно и Д. Живковића сачувати. Видело се како су синоћ сва тројица били расположени за игру, углавном су могли само фауловима да их зауставе.

 

Треба нам и озбиљнији ремонт одбране...

 

Komplet...od golmana do bekova i štopera. Napravio angažman Raulu, negde preko, da se zalebi dečko, a ne od Uprave do Uprave da mu mažnjavaju % zaradjenih para i daju mu kintu na kašičicu. Zadnje dve sezone je odigrao kako treba bez d ase vraćam unazad.

Ako oce Terza da ginemo protiv njihovog brata blizanca, mora se otvori bar za pola Pavkova unapred  :P

Će nam da u kompezaciji dva stranca, nemamo onakve kakve on i cela liga imaju... ;)

Link to comment

А можда Лучанци не добију лиценцу за Јевропу па иде 5.а?

 

Него, во Кш недеља 7. у 17ч.

Jel se automatski preskače "neispunilac kriterijuma"  ili propada mesto ....  :cry:

 

Socks City u nedelju, valjda ću se razbistrim za put od 70-80 km.

Link to comment

Captain-Darling... Generalno Nrka bljesne 1-2 utakmica,a na 4-5 ga nema. Decko uopste nema kontinuitet u igri,da zaredja 5 dobrih utakmica.

 

Legenda.... Da li se moze reci da je Kojic korisniji od Pavkova ?

 

......................................

 

Dolaskom pojacanja,malo vise su skrajnuti u stranu D.Zivkovic i Apostol.

Zbog toga ce doci do njihove stagnacije u igri,posto u njihovim godinama treba da imaju znacajnu minutazu.

 

Zile je stvarno veliki potencijal,i greh je sto mu se nije dalo 5 utakmica zaredom da iskaze svoj talenat.

Zile je bolji tehnicar od Apostola,lakse prolazi 1 na 1 ,ali mu je mana to sto je sebican

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...