Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Kakvo je raspolozenje pred tekmu?

 

gospodja vanredno prebrisala teve projemnik, kokicar zavrsen na vreme, kablovska placena, svi uslovi ispunjeni za vrhunski uzitak

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

gospodja vanredno prebrisala teve projemnik, kokicar zavrsen na vreme, kablovska placena, svi uslovi ispunjeni za vrhunski uzitak

Ja sebi obezbedio i lutku na naduvavanje za after party.

Link to comment

Неко дување ће сигурно да падне, само да видимо хоћемо ли опет ми да га дувамо или...

 

Видећемо шта ће да нам кажу кладионице, они најбоље знају.

Link to comment

Vreme je da se vratimo staroj oprobanoj taktici...Da povedemo rano i onda cuvamo 1:0 do kraja. Ili varijanta 2, 2:0, pa brzi gol gostiju i onda cuvamo 2:1 do kraja... Tad smo bar pobedjivali  :fantom:

Link to comment

Juce smo odbijeni za evro licencu kod Prvostepene komisije FSS. Mi, Mladost i Vojvodina, cini mi se. Kod nas finansije i infrastruktura su problem. Napredak jedva dobio zbog loseg stanja svog stadiona. Znaci stari stadion Mladost u Krusevcu u boljem je stanju od novog Caira, bruka za nas. 

Omladinci pobedili danas i maltene obezbedili opstanak.

Link to comment

Javor trtne Mladost, i opet smo u igri. Jedino sto nas jebu zadnja dva kola :D

Jesmo ako odigramo dobro do kraja. To me najvise brine. Nemamo nista od igre plus odbrana nula.

Jedva cekam ovu utakmicu jer ce pokazati mmnogo toga. Prvo da li smo se mobilisali i uozbiljili do krajnjih granica. Ako pocnu da ginu i oru ono brnjiste mozda im i poverujem. Protiv Javora racunam pobedu i lepu mogucnost da se ociste kartoni ako je uopste bilo namestanja?

Drugo, videcemo na koliko smo publike spali i kako pogubna politika cene karata u kombinaciji sa brilijantnim igrama utice na navijace???

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...