Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

 

Legenda.... Da li se moze reci da je Kojic korisniji od Pavkova ?

 

......................................

 

Rekao bih, učinkovitiji.... :)

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Za licencu smo u problemu i mi i Lucani. Finansijski i infrastrukturni segment. Mada kako je izdaje FSS...moglo bi da se resi to. Realno ne ocekujem 4.mesto jer nam niko od preostala 4 protivnika nece nista pokloniti. Eventualno sa pobedom u Krusevcu i bar bodom u NS ostala bi neka nada koju bi nam sjebali velikani jugoslovenskog fudbala.

Link to comment

Не треба се заносити Европом, ми смо сами криви јер смо са још 3-4 бода више требали да уђемо у плај оф са 4. места али смо бацили бодове у неким утакмицама (већ сам писао о томе). А онда врхунац свега је пораз у Лучанима у првом коли плеј офа, они нам реално беже 6 а не 5 бодова јер су били боље пласирани после 30. кола.

Link to comment

Informacija 85% tacna i friška...

 

Lucanci uopste nisu konkurisali za licencu i ne zanima ih evropa. I da budu drugi mislim da nece moci da se takmice vani jer nisu podneli zahtev na vreme. Tako da ide prvi ispod njih. Mi nismo jos uvek dobili odobrenje ali smo podneli prijavu na vreme, pa je to druga stvar. Mozemo da igramo na drugom terenu i da u medjuvremenu izmirimo obaveze.

Tako da mislim da smo samo mi i Napredak u igri. Sto znaci da pored ostalih utakmica, kljuc kljuceva za bilo sta dalje je pobeda u Krusevcu.

Opet i da igramo nereseno mozda mozemo uz neko iznenadjenje i Napretkovo saplitanje da ostvarimo cilj. Ne verujem da ce Vozdovac i Javor do kraja sve da izgube jer ipak nisu oni slucajno bili u vrhu. Ima neka ekipa i slab dan, manje srece... Videcemo !!!

Link to comment

Cak i to sve sto smo prosipali tokom sezone mogli smo da vratimo u samo jednoj utakmici, s Javorom, koju smo izgubili ovde u 30.kolu. Usli bi kao peti i docekali bi na Cairu i Napredak i Mladost. Sto kaze Dali zajebali smo se s Javorom, bolje da ih nismo pustali. Bio bi najsrecniji kad bi umesto price o Evropi krenula prica o stadionu, terenu, omladinskoj skoli, marketingu...

Link to comment

Captain-Darling... Generalno Nrka bljesne 1-2 utakmica,a na 4-5 ga nema. Decko uopste nema kontinuitet u igri,da zaredja 5 dobrih utakmica.

 

Legenda.... Da li se moze reci da je Kojic korisniji od Pavkova ?

 

......................................

 

Dolaskom pojacanja,malo vise su skrajnuti u stranu D.Zivkovic i Apostol.

Zbog toga ce doci do njihove stagnacije u igri,posto u njihovim godinama treba da imaju znacajnu minutazu.

 

Zile je stvarno veliki potencijal,i greh je sto mu se nije dalo 5 utakmica zaredom da iskaze svoj talenat.

Zile je bolji tehnicar od Apostola,lakse prolazi 1 na 1 ,ali mu je mana to sto je sebican

Kojic jeste pruzio vise od Pavkova kao i od Skuletica ali u kakvoj ekipi???

Bez obzira na igre, ova dvojica vise leze Rastinoj taktici jer mnogo bolje funkcionisemo sa visokim spicem koji spusta lopte u prostor ili ume lepo da sacuva loptu.

Imamo problema kada nas pritisne protivnik i kada pokusamo da pronadjemo centra dugim loptama, tu Kojic zakazuje i vise je za niske lopte. Jedan Tawamba bi nam dobro dosao ali da je malo brzi :)

Znaci Koja je odlican ali da je 5-6cm visi bio bi savrsen za nas...

Kada bi doveli Djerica i zadrzali Kojica pa da imamo vise opcija u napadu, bilo bi super...

 

A za ovu stagnaciju Merosina ja bas mislim suprotno. I Apostolovic i Zile su dobili konkurenciju i motivaciju da budu bolji i da za to malo minuta pokazu sve sto mogu.

Bili su oni mnogo uljuljkani i kao sto vidis sad igraju kako treba.

Jedino ne znam kako da se motivise Mrka. Mnogo razmislja, pipka loptu kao baba i dok smisli deset puta mu je oduzmu. Ovu utakmicu je mogao da bude mnogo bolji da nije igrao kreni-stani.

 

A ovo sto pricate za Zvezdu, jedino da nam Zvezda pozajmi Pavkova ako igramo evropu pa da ga razigramo, on nama pomogne i onda ga prodamo i uzmemo 30% :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Informacija 85% tacna i friška...

 

Lucanci uopste nisu konkurisali za licencu i ne zanima ih evropa. I da budu drugi mislim da nece moci da se takmice vani jer nisu podneli zahtev na vreme. Tako da ide prvi ispod njih. Mi nismo jos uvek dobili odobrenje ali smo podneli prijavu na vreme, pa je to druga stvar. Mozemo da igramo na drugom terenu i da u medjuvremenu izmirimo obaveze.

Tako da mislim da smo samo mi i Napredak u igri. Sto znaci da pored ostalih utakmica, kljuc kljuceva za bilo sta dalje je pobeda u Krusevcu.

Opet i da igramo nereseno mozda mozemo uz neko iznenadjenje i Napretkovo saplitanje da ostvarimo cilj. Ne verujem da ce Vozdovac i Javor do kraja sve da izgube jer ipak nisu oni slucajno bili u vrhu. Ima neka ekipa i slab dan, manje srece... Videcemo !!!

Što se tiče stadiona to je rešeno...Jagodina. Usmeni dogovor je postignut, samo da se pretoči na papir i u predvidjenom roku dostavi nadležnima.

Link to comment

 

Kada bi doveli Djerica i zadrzali Kojica pa da imamo vise opcija u napadu, bilo bi super...

Jbg...kad čovek oće da igra za pare... ;)

Link to comment

 Ne verujem da ce Vozdovac i Javor do kraja sve da izgube jer ipak nisu oni slucajno bili u vrhu. Ima neka ekipa i slab dan, manje srece... Videcemo !!!

Juce, pred nasu utakmicu, cisto iz fazona, odigramo ja i drugar 4 keca na nas plej of. Damo po 100 kinti, dobitak svakom po trista, nikakva para al ono, da dokazemo koliko se igra "posteno". Posle ovoga sto sam upravo gledao na Marakani, postenije bi zaradio pare da sam za 300 kinte dao nekom crncu bulju. Nema Mare ovde "losih dana". Tri kola plej ofa i plej auta odigrana i samo jedna neresena, ona najnevaznija izmedju Vozdovca i Javora. Svak uzeo svoja tri boda koja su mu bila potrebno. Ovo je ponizavajuce za pratiti, ruglo, svinjac u kojem se mi, na zalost, valjamo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...