Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Eeee vidis Legendo sa kakvim se predznanjem ide u kafanu :D

 

Vidim ja da ce se izvinis ti gostima za drugi dan DjurdjOvdana ;)

Onaj drugi deo koji te interesuje je ...stadionu Jagodini. Što se finansija tiče, s obzirom da znamo, to što znamo, čekaće se poslednji momenat da se one rasčiste, ukoliko bude potrebno. Recimo, ukoliko se ne plasiramo, jebavaće te ljude za isplatu dokle god mogu. Što se tiče predznanja, nije sve u njemu, ima nešto i u "obrazu" i karakteru. A što se tiče gostiju, ko zna.....treba biti sposoban posle tri dana da razaznaš igrače na terenu.....ako uopšte vidiš teren.  :isuse:  Poznavam gosti, zato ti i to pričam :D

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ovako, istina je da nisu, ali kažu mi Lučanci da juri neško da završi licencu, hoće li, ne znam... drugo, jure četvrto mesto, jer žele da završe sezonu na najboljoj poziciji u istoriji kluba... Ukoliko ne budu završili licencu, ide petoplasirana ekipa... 

Link to comment

Ovako, istina je da nisu, ali kažu mi Lučanci da juri neško da završi licencu, hoće li, ne znam... drugo, jure četvrto mesto, jer žele da završe sezonu na najboljoj poziciji u istoriji kluba... Ukoliko ne budu završili licencu, ide petoplasirana ekipa... 

Bogami, mogu oni i na 3. ;)

Link to comment

Pa majku mu valjda ima rok do kad mozes da se prijavis za tu licencu, a ne sad aj sutra da se prijavimo... U svakom slucaju verovatno su oni i najvise zasluzili tu evropu sem nedodirljivog tria..

Link to comment

Pa majku mu valjda ima rok do kad mozes da se prijavis za tu licencu, a ne sad aj sutra da se prijavimo... U svakom slucaju verovatno su oni i najvise zasluzili tu evropu sem nedodirljivog tria..

Mi smo baš poznati kao zemlja u kojoj se rokovi poštuju :D. Ne mogu da budem objektivan, ali iskreno očekujem pobedu u Kruševcu i Novom Sadu, a onda u najmanju ruku remi protiv Partizana na Čairu, pa u poslednjem kolu kako bude... 

 

Mislim da će na kraju sezone raspored na tabeli biti: Crvena zvezda, Partizan, Vojvodina, Radnički.  Ostali nek se poređaju kako im volja. 

Link to comment

Sastav Radničkog protiv Partizana:

 

Bajić, Stevanović, Ljubisavljević, Andjelković, Murtić, Stanojević, Randjelović, Hadžikadunić, Apostolović, Dušan Živković.

 

igrali su još: Ćirković, Ivanović, Domić, Petrović i golman Kojić

 

e sad...fali mi jedan u prvih 11. ali tako mi poslali...

 

Pošto će da se pitate ko je ovaj Murtić....

http://www.transfermarkt.de/alen-murtic/profil/spieler/279307

Link to comment

Sastav Radničkog protiv Partizana:

 

Bajić, Stevanović, Ljubisavljević, Andjelković, Murtić, Stanojević, Randjelović, Hadžikadunić, Apostolović, Dušan Živković.

 

igrali su još: Ćirković, Ivanović, Domić, Petrović i golman Kojić

 

e sad...fali mi jedan u prvih 11. ali tako mi poslali...

 

Pošto će da se pitate ko je ovaj Murtić....

http://www.transfermarkt.de/alen-murtic/profil/spieler/279307

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/47573/liga-b-timova-vlahovic-srusio-nislije-video

Link to comment

Braća MurtiKi, su na probi. Makedonci 

U makedonskoj azbuci se javljaju slova ѓ i ќ koja su ekvivalent srpskim slovima /đ/ i /ć/ u srpskom jeziku....daklem Murtić(i). Za Alena postoje podaci da je bio član FK Skoplje, druga liga, ali ne vidim da li je i koliko utakmica odigrao. Za ovog drugog, ama baš ništa...to će Matrix da iskopa ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...