Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ako dozvoli drug Rr.... upravo tako. Nismo zaslužili više.

Normalno da nismo,sebicluk u napadu i rasejanost su odlike jucerasnje tekme.
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ivan Ilic 2001god najmladji debitant u Super Ligi.

On i njegov stariji brat Luka su Niska deca (Duvaniste) koja trenutno nastupaju za Zvezdu,a od njih se ocekuje velika karijera.

 

Da je bilo pameti da iz Reala (Nis) privolimo i dovodemo u RN,ali jbg.

 

Ista prica i sa onim likom 01 sto ode u Cuku.

 

Takvi propusti u FK Vojvodina su misaona imenica

Link to comment

Kojic je pokazao zasto je doveden i ne mogu da se slozim sa Dalijem u vezi Cakija. Jedino su Caki i Kojic nesto pravili i to u tandemu.

Caki nije imao koga da proigra sem Kojica. Pitao sam se kako ce Arsa da odigra protiv jaceg protivnika i bas se utopio u sivilo. Travancic je dva puta primio loptu i sa drugom imao najbolju sansu. Ne vraca se u punom sprintu u odbranu. Sreca pa je Raul odigrao jednu od boljih partija.

Sa druge strane Noma je mnogo pomagao Volkovu ali ga je slabo bilo u zavrsnici.

Tomic se nije video.

Mislim da je najveci problem u nasoj igri bila nemoc odbrane da iznese i organizuje igru. Kako smo navikli kod Raste, odbrana nam organizuje igru i kada nam protivnik dobro igra visoki presing mi ne mozemo da se skupimo. Vracamo loptu golmanu a nemamo centra tipa Pavkov i onda nam protivnik lako skida te lopte. Na sve to dolazi pozicioniranje nasih igraca kako sam vec pisao. Noma i Trava kod aut linije a u sredini Arsa Visoki, Caki i Tomic. Od svih samo Tomic moze da skuplja lopte.

Imali smo problema sa skokom i u odbrani gde je Tawamba pravio probleme.

Iz svega vidjenog teren je mogao da pravi veci problem samo nama.

Link to comment

Mi u stvari treba budemo srećni sto nismo poniženi sinoć ... Onolika nemoć, sem zadnjih 5 minuta prvog, znači strašno. Ko protiv Barce da smo igrali. Sve ste već napisali, da ne detaljišem...

Link to comment

S obzirom da dobro znamo kako uglavnom igramo protiv Zvezde i Partizana i kakvo sudjenje imamo na tim utakmicama zadnjih 20 i kusur godina, nismo smeli da dopustimo onakvo prosipanje bodova u novembru i decembru posle pobede nad Vojvodinom, remi s Pazarom sad u Nisu... 

Link to comment

S obzirom da dobro znamo kako uglavnom igramo protiv Zvezde i Partizana i kakvo sudjenje imamo na tim utakmicama zadnjih 20 i kusur godina, nismo smeli da dopustimo onakvo prosipanje bodova u novembru i decembru posle pobede nad Vojvodinom, remi s Pazarom sad u Nisu... 

Размишљао сам о томе синоћ после утакмице и дошао до закључка да можемо све да вратимо ако изузетно добро одиграмо плеј оф, који рачунам да је сигуран. Под изузетно добар подразумевам минимум 12 бодова по могућству и више. Навијам још јаче за 5. место на крају регуларног дела, таман да не гледамо близанце на Чаиру, а дочекамо Напредак, што би нам била, уз претпоставку добрих резултата у осталим утакмицама, најважнија утакмица сезоне.

Link to comment

S obzirom da dobro znamo kako uglavnom igramo protiv Zvezde i Partizana i kakvo sudjenje imamo na tim utakmicama zadnjih 20 i kusur godina, nismo smeli da dopustimo onakvo prosipanje bodova u novembru i decembru posle pobede nad Vojvodinom, remi s Pazarom sad u Nisu...

Saće se javi baba Vanga "el sam vam reko !!! "

Link to comment

Mislim da je najveci problem u nasoj igri bila nemoc odbrane da iznese i organizuje igru. Kako smo navikli kod Raste, odbrana nam organizuje igru i kada nam protivnik dobro igra visoki presing mi ne mozemo da se skupimo.

Štoperski par je pokupio skoro sve visoke lopte. Ispali su u pp kad je Tawamba ostao sam...ali bili su na vetrometini, pre svega zbog Volkova koji je odigrao, ja mislim najlošije od kada je došao. Kako beše onaj iz FKP, Janković, ga je nadigrao, samo tako i po meni bio najbolji njihov igrač sinoć. Raul je bio prezauzet Lenardom i dobro je odradio posao, ali je to malo zafalilo Žiletu i Perendiji. Onoliko praznog prostora oko njih je nedopustivo. Tomić neprepoznatljiv. Arsa isto tanko. Travančić da nije imao šansu ne bih ni zano da je igrao. Noma je ispred sebe imao raspoloženog Vulićevića. Koja-svaka čast. Caki...ne znam. Previše sam subjektivan što se njega tiče...onaj pas Travančiću svetski, ostalo prosečno. Utopiso se u slabašnu ekipu sinoć. Previše smo nekako bojažljivo ušli u utakmicu. Nepotrebno. Zogović je više nego korektno obavio posao....prvi gol, zajebo ga Volkov (nenamerno-naravno) skrenuvši mu loptu...drugi gol..jbg...i onako je već sve bilo gotovo.

Link to comment

Štoperski par je pokupio skoro sve visoke lopte. Ispali su u pp kad je Tawamba ostao sam...ali bili su na vetrometini, pre svega zbog Volkova koji je odigrao, ja mislim najlošije od kada je došao. Kako beše onaj iz FKP, Janković, ga je nadigrao, samo tako i po meni bio najbolji njihov igrač sinoć. Raul je bio prezauzet Lenardom i dobro je odradio posao, ali je to malo zafalilo Žiletu i Perendiji. Onoliko praznog prostora oko njih je nedopustivo. Tomić neprepoznatljiv. Arsa isto tanko. Travančić da nije imao šansu ne bih ni zano da je igrao. Noma je ispred sebe imao raspoloženog Vulićevića. Koja-svaka čast. Caki...ne znam. Previše sam subjektivan što se njega tiče...onaj pas Travančiću svetski, ostalo prosečno. Utopiso se u slabašnu ekipu sinoć. Previše smo nekako bojažljivo ušli u utakmicu. Nepotrebno. Zogović je više nego korektno obavio posao....prvi gol, zajebo ga Volkov (nenamerno-naravno) skrenuvši mu loptu...drugi gol..jbg...i onako je već sve bilo gotovo.

Travancic do sanse nije ni pipnuo loptu. Sad, nisam Rasta, al cini mi se da je to bila ziheraska taktika izbegavanja napada po desnom krilu da se ne bi otvarala kontra Leonardu i Djurdjevicu koji su igrali na toj strani.

Link to comment

Interesantan mi je jedan fenomen...u komntarima na fb, na stranici..u proseku od 10 komentara...6 su za skupe karte,3 da je utakmica prodata a 1 da nas je sudija pokrao. 

 

Otvorite mi oči, šta ja to ne vidim u poimanju fudbala.

 

P.S. osim skidanja preCednika sa avatara...to sam ukapirao ;)

Link to comment

Размишљао сам о томе синоћ после утакмице и дошао до закључка да можемо све да вратимо ако изузетно добро одиграмо плеј оф, који рачунам да је сигуран. Под изузетно добар подразумевам минимум 12 бодова по могућству и више. Навијам још јаче за 5. место на крају регуларног дела, таман да не гледамо близанце на Чаиру, а дочекамо Напредак, што би нам била, уз претпоставку добрих резултата у осталим утакмицама, најважнија утакмица сезоне.

Probao sam sad da uprostim koliko mogu... Gledao sam Vojvodinin skor na kraju plejofa prosle sezone, bili su 4. i imali 16-11-10. Mi trenutno imamo 12-7-9. Treba nam realno jos 16 ili 17 bodova za 4.mesto na kraju plejofa. Znaci u preostalih 9 meceva treba nam nesto tipa 4-4-1 (manje realno), 5-2-2 (moguce) ili 5-1-3 (po meni najrealnije). Morali bi da prevazidjemo i rezultat na kraju reg.dela i rezultat plejofa od prosle godine. Najverovatnije ce biti potrebno bod ili dva vise za 4.mesto sada nego Vojvodini prosle sezone. Mislim da nam trebaju prvo 4 boda iz meceva s Vojvodinom i Javorom, a onda punom snagom u plej of. U prognoze se ne bih upustao... Ako je ovo boldovano tacno, zdusno sam i ja za 5 mesto.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Probao sam sad da uprostim koliko mogu... Gledao sam Vojvodinin skor na kraju plejofa prosle sezone, bili su 4. i imali 16-11-10. Mi trenutno imamo 12-7-9. Treba nam realno jos 16 ili 17 bodova za 4.mesto na kraju plejofa. Znaci u preostalih 9 meceva treba nam nesto tipa 4-4-1 (manje realno), 5-2-2 (moguce) ili 5-1-3 (po meni najrealnije). Morali bi da prevazidjemo i rezultat na kraju reg.dela i rezultat plejofa od prosle godine. Najverovatnije ce biti potrebno bod ili dva vise za 4.mesto sada nego Vojvodini prosle sezone. Mislim da nam trebaju prvo 4 boda iz meceva s Vojvodinom i Javorom, a onda punom snagom u plej of. U prognoze se ne bih upustao... Ako je ovo boldovano tacno, zdusno sam i ja za 5 mesto.

Screenshot_1.png

Link to comment

Ajde onda da gledamo da ne budemo tek sesti na kraju regulatnog dela..

 

U Novom sadu izgleda u nedelju od 19 h na areni 1, bar im tako stoji na programskoj semi.

Link to comment

Ajde onda da gledamo da ne budemo tek sesti na kraju regulatnog dela..

 

U Novom sadu izgleda u nedelju od 19 h na areni 1, bar im tako stoji na programskoj semi.

Dobro je, da i ja kao najveci Minimatix u penziji pogledam neko gostovanje konacno. Kad smo igrali s Backom RTV prenosila Spartak, njima izgleda odgovara samo neki dnevni termin, 14, 15h za prenose... Ali, eto Arena nas ispostovala.

 

Omladinci se ne sale i voleo bih da pogledam mec sa Spartakom za vikend, drze 10. mesto a ovi ispod njih imaju neku dunstersku gol razliku minus 20, 30, a mi minus 3.Od poznatijih (prikljucivanih prvom timu) protiv Jagodine igrali Stevanovic, Hadzikadunic, Listes...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...