Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Vojvodina protiv nas bez Maslaca i Planica, dvojica kljucnih defanzivaca, plus usli u losu seriju, plus kup utakmica i umor.

Da danas dobro odigramo i da ne nakupimo kartone i povrede. To prvo zelim a drugo je pobeda ali ni sa neresenim ne bih bio nezadovoljan.

Link to comment

Потпуно заслужена победа Партизана, наша игра скроз неповезана и случајно смо направили пар шанси. Таман смо тамо где је и реално, од 4. до 8. места.

Link to comment

Потпуно заслужена победа Партизана, наша игра скроз неповезана и случајно смо направили пар шанси. Таман смо тамо где је и реално, од 4. до 8. места.

Ako dozvoli drug Rr.... upravo tako. Nismo zaslužili više.

 

napokon plavi dresovi, povratak na put slave

:)

Ovo je druga sezona :D

Link to comment

Nit mnogo napadamo nit se pa nesto spretno branimo.

Niti smo sa mnogo igraca bili u zavrsnici a opet na sredini terena kao da smo imali dva igraca manje. Uzasno pozicioniranje i vracanje u odbranu.

Nije mi jasno zasto ne skupimo malo, da zbijemo redove. Trava i Noma gaze liniju auta a u sredini promaja.

Imaju bolji tim ali veceras je pobedila taktika i tim koji nije imao grc u igri.

Link to comment

Izgubili smo od ekipe koja je, otprilike, za klasu bolja od nas. Sa druge strane, nema se sta mnogo zameriti nasim igracima. Igrali su onoliko koliko nam je protivnik dozvoljavao, a on veceras nije bio nimalo izdasan.

 

Ipak, bilo je par pozitivnih momentuma u nas veceras.

 

Prvi je Zogovic. Ako je i bilo sumnje da je on "isto sto i Bajic", - nije, i to poprilicno nije, u svakom pogledu. Steta sto ga nismo imali na golu protiv pazaraca, cenim ga da bi primili bar gol manje od njih.

 

Veliki naklon za Kojica :ziga:  :ziga:  :ziga: . Muski se rvao sa odbranom Partizana tokom citave utakmice. Voleo bih da ga gledam i u narednoj sezoni u nasem dresu. Svideo mi se i Pirke, ono malo sto je odigrao.

 

Sto se minusa tice, prvi na spisku je Caki. Jbg. njegova najveca mana, duel igra, je dosla veceras do punog izrazaja. Jednostavno, protiv snaznijeg i brzeg srednjeg reda on nema sta da trazi. Ne znam samo zbog cega nije sutirao sa ivice sesnesterca, u dva navrata, kad je imao cistu situaciju vec je isao na asistenciju. Zile mi nije bio bas najsigurniji, ostali onoliko koliko su znali i umeli.

 

I na kraju highlight veceri spoznaja da su pola Meraklija Grobari. Drugacije ne mogu da objasnim onu saku jada na juznoj tribini. Izgleda da i tamo ima dosta Preletavcevica.  <_<

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...