Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Не свиђа ми се варијанта са Ацом на позицији бека, ту је аутоматски рупа када играмо против екипа које су дошле да нападну а не да се бране.

Aca je slabiji u defanzivi od Raula i slabiji u skok igri i verovatno i u pozicioniranju ali je sa druge strane brzi, probojniji, bolje cuva i vestiji je sa loptom. Borbeniji i srcaniji od Raula. Sa Raulom bolje funkcionise odbrana sa Acom se bolje oslobadjamo pritiska jer ume da iznese loptu.

Vise volim kada se igra na gol vise i kada imamo igrace koji svojim karakteristikama ne podsticu ekipu da igra bunker. Raul protiv brzih ekipa nuzno mora da se povlaci dok kod Ace ne mora da bude slucaj.

Na toj strani igra Leondardo koji je fantastican igrac.

I sad to mozda i ne bi bio neki veliki problem da nas kapiten igra u kontinuitetu a ovako moze da se desi da bude nervozan.

 

Zanima me samo kojom logikom se Rastavac vodi kada na ovako bitnoj utakmici pusta (ako) Zogovica umesto Bajica koji je prosle godine branio izvanredno a i sada nije los i koji za razliku od ovog drugog ima utakmice. Koje to kvalitete poseduje Zogovic u odnosu na Bajica? Znam da je malo glupo pitanje ali ne znam na osnovu cega je i odabran i sada ima neku prednost? Da je drugaciji tip golmana pa da razumem. Da je u nekoj sezoni branio vrhunski ali ja taj podatak nisam nasao. Ne znam da li neko nesto zna???

Link to comment

Ja da sam Mima oladio bih tri problematična musketara iz niških kafana. Čisto da znaju gde su i šta su.

 

Koja su druga dva ?

Link to comment

Mare,Arsa ide sig pre Mrke (samo ako nema kartone,kao sto ti kazes)

Mislio sam da ima. Inace najbolji igrac ne greje klupu. Bas me zanima kako ce da odigra protiv jakog protivnika
Link to comment

Oko 85 prvenstvenih utakmica je odigrano, polovina igrana na Cairu je poprilicno ujednacenog skora. Mislim da imamo negde oko 15 pobeda nad njima, od toga skoro sve na Cairu. Slican je i broj remija i poraza u Nisu. Znaci statisticki gledano ubedljivo najzanimljiviji protivnik na Cairu nam dolazi jer su uvek sva tri znaka u opticaju...

Link to comment

Oko 85 prvenstvenih utakmica je odigrano, polovina igrana na Cairu je poprilicno ujednacenog skora. Mislim da imamo negde oko 15 pobeda nad njima, od toga skoro sve na Cairu. Slican je i broj remija i poraza u Nisu. Znaci statisticki gledano ubedljivo najzanimljiviji protivnik na Cairu nam dolazi jer su uvek sva tri znaka u opticaju...

El izasle kvote ? Na telefonu sam, nemrem videti ...

Link to comment

4.20 3.30 1.75 na bet 365

U, jebem ti, bas nas favorizuju ... Zadnju tekmu Partizana sam odgledao protiv nas zadnji put u Bgd. Prati li neko to ? Kakva im je igra, na čemu bazirana? Kve su nam sanse ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...