Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

da se potsetimo intervjua od prošle nedelje:

Budući da je petak, kraj radnog vremena, a blokada je još uvek 16,5 miliona....nema više avatara...

Znaci izlagao nas.....menjamo avatar....ook  :fantom:

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Zajebite politiku, samo jako Radnicki!!!

Mi smo odgovorni samo za svoje postupke i svoje odluke i tako treba da se ponasamo. Kad nešto želimo, trebamo da pazimo "šta", jer možda nam se želja ispuni. Kad nešto obećamo, treba i tu da pazimo, šta obećavamo. Ako ne ispunimo, da obrazložimo zašto nismo, ali ako ćutimo kao pi.... onda smo lažovi. E sad...šta je savest, šta je "viši interes"....svako prema svom obrazu.

 

Tol'ko ;)

Link to comment

Mislim da kod politicara moral ne postoji...zato sam se odavno okrenuo mojoj jedinoj partiji Fk Radnički Niš,a vi sto kacite brojke prvo saslusajte te vase koje stavove zastupaju...mada nismo deca!

Link to comment

Mislim da kod politicara moral ne postoji...zato sam se odavno okrenuo mojoj jedinoj partiji Fk Radnički Niš,a vi sto kacite brojke prvo saslusajte te vase koje stavove zastupaju...mada nismo deca!

Nemoj Rr...ću se "onesvestim"..... ;)

Link to comment

Neces jer za degenerike iz politike nije mesto ovde ;)

Shvatiću to, pošto protežiram jednog predsedničkog kandidata, da mi nije mesto ovde :)

Link to comment

Shvatiću to, pošto protežiram jednog predsedničkog kandidata, da mi nije mesto ovde :)

Sem ako na avatar ne vratis precednika partije  Fk Radnički Niš  :fantom:

Link to comment

Mozete li do boda ili i dalje prijetite corcima?

 

Isprsite se malo jbg. Danas 3 komada, a sutra zna se... 6 :fantom:

Ај ви завршите ваш посао прво....лако ћемо ми ;)

Link to comment

Mozete li do boda ili i dalje prijetite corcima?

 

Isprsite se malo jbg. Danas 3 komada, a sutra zna se... 6 :fantom:

Ce bidne ne beri brigu, ako samo za protivnika imamo teren i partizan... to nije malo,al ce se nagrcimo ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...