Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Dobro je, da i ja kao najveci Minimatix u penziji pogledam neko gostovanje konacno. Kad smo igrali s Backom RTV prenosila Spartak, njima izgleda odgovara samo neki dnevni termin, 14, 15h za prenose... Ali, eto Arena nas ispostovala.

 

Omladinci se ne sale i voleo bih da pogledam mec sa Spartakom za vikend, drze 10. mesto a ovi ispod njih imaju neku dunstersku gol razliku minus 20, 30, a mi minus 3.Od poznatijih (prikljucivanih prvom timu) protiv Jagodine igrali Stevanovic, Hadzikadunic, Listes...

Omladinci igrali 0:0 sa Jagodinom...šteta, to smo trebali da dobijemo.

 

Voša smenila trenera. Umesto Ivanovića Veselinović koji je do sada trenirao Suduvu-Litvanija.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ajde onda da gledamo da ne budemo tek sesti na kraju regulatnog dela..

 

U Novom sadu izgleda u nedelju od 19 h na areni 1, bar im tako stoji na programskoj semi.

 

nema ga vise u programskoj semi :(

Link to comment

nema ga vise u programskoj semi :(

Hmmm da, vidim da su ubacili umesto Vose i nas strasno zanimljivu utakmicu Zrinjski-Sarajevo jebem im mater bas! Mozda nas tv Vojvodina ispostuje...

Link to comment

Hmmm da, vidim da su ubacili umesto Vose i nas strasno zanimljivu utakmicu Zrinjski-Sarajevo jebem im mater bas! Mozda nas tv Vojvodina ispostuje...

 

fakat je da smo zadnja 3-4 gostovanja Vosi pratili preko tv-a ... valjda se nece promeni to ... ja kao ovekoveceni minimatics sam na respiratorima trenutno

Link to comment

Hmmm da, vidim da su ubacili umesto Vose i nas strasno zanimljivu utakmicu Zrinjski-Sarajevo jebem im mater bas! Mozda nas tv Vojvodina ispostuje...

Nije to, nego sve utakmice se igraju u poslednja dva kola od 17,00. Pošto je Vojvodina tek treća -četvrta  po "važnosti" u Srbiji (nas neću ni da pominjem) normalno je da će prenositi izuzetno važnu utakmicu koja odlučuje sve...Rad- Crvena zvezda  :isuse: . Na Arenije je najbitnije da li će Partizan uspeti da smanji razliku izmedju njega i Zvezde...ostale kj...S druge strane, kome je u Srbiji bitno da li će Radnički biti 4. 5. ili 8. budimo realni....

Link to comment

Значи сада креће јуриш на 3. место...

Nije nedostižno....ako dobijemo sve do kraja ;)

Nego...Piroćanci u PLS došli na 3 boda od Slobode koja je 2, tj na mesto koje vodi u SL...tu su i Zemunci. Sledeće kolo Zemun-Radnički P ...

Link to comment

VOJVODINA - RADNIČKI N.

Nedelja, 09.04.2017, 17:00

Delegat: GRDINIĆ Aleksandar

Glavni sudija: ŠIROKI Zoran

Prvi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan

Drugi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš

Četvrti sudija: SIMOVIĆ Novak

Prvi dodatni sudija:

Drugi dodatni sudija:

Posmatrač: RADOJČIĆ Igor

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...