Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

4 hours ago, ToniAdams said:

Repetitor se sluša u tvorza :fantom: 

 

Žao mi osuđenika, ono baš bi tortura.

 

Elem, odgledo ljubavne jade matorih tinejdžera. Iscimo se sto puta da mi vibrira telefon, dobra gluma i režija, ljuba harizmatičan, goran bogdan isto, kapiram sad što ga zvalo ga novi bekim fehmiju i pre nego što se puco u glavu, meni anđela seksija od saše, pirgava okata gazdarica ultra simpatična liči mi na suzan sarandon. Najsmešnija mi linija dušane pričaj brže dok ti izgovoriš ode anđela na island. Lepi stanovi sa još lepšim pogledima kapiram i pdržavam, posvuda statirju mrljavi hipsteri i doterani narkomančići kapiram al me nerviraju, beograd se standardno super slika i kad je ružan, muzika mjah al neka itog malo, valentino realno objasnio.

 

 

Link to comment

ti prepisao moj utisak :) 

izguglah gorana bogdana kad ono scena koja me najvise dirnula u seriji. ta pesma “teske boje” raspalim je nekada po sunsetu, pa kad ovi mogu naza i wiz kalifu, mogu i ja majke. teska pesma, jaka, boli do srzi. 

 

za bogdana nisam znala da li je nas al kad progovori pomislih ‘sta bi ovo! ko je ovaj glumac?!? kakva moc, snaga, gde su krili ovog!’ i onda pomislim...jebalo ih pozoriste, 100% skace tamo pa mi van zemlje ni nemamo pojma da ovakve velicine postoje.

 

kako god, ciji god da je, moj je sada svakako. dubok naklon i postovanje prema zanatu. mocan motherfucker. a jes ....vuce na fehmiju :)

 

Boze, kako je to divno kada imamo prilike da uzivamo u takvim talentima! 

 

 

za pirgavu spinof bi bio odlican ...ja bih gledala :laugh:

Edited by mustang
Link to comment
25 minutes ago, francuski sobar said:

igro i mustafu u senkama ko i dugalic đenerala al džabe joj pričaš zaboraviće opet

 

 

jaoo jeste! jel sam ga i tu hvalila?!? mora da jesam

 

 

@gospa buba njihov, nas...sjajan glumac!

 

mozda nije lepo da pitam...gledam trenutno ivana ivanovica i zarka lausevica na youtube...pa mi se cini da laush ima parkinsona. ili je ceo zivot takav kada daje intervjue da se trese? 

Link to comment

Joj nemoj i ti... Ja sam već popila grdnju ovde što dajem dijagnoze. I ok, stvarno nisam lekar, a Parkinsonova bolest nije jedino stanje gde se ruke tresu.

Nije samo do intervjua, ja sam u Korenima primetila, mislila prvo gluma, ali nije. Ja mislim da su zato i napravili onu zamenu mesta na početku, da bi Lauš držao ruke ispod stola.

Ali napravismo od komarca magarca. Nit je toliko vidljivo (jednostavno je pod lupom, ko sve javne ličnosti), nit mu smeta da glumi, kao što vidimo.

Link to comment

sad kad vratim film...primetih u stvari u senkama kada gleda u onu svoju sliku. 

 

jbga. nije kraj sveta srecom, michael j fox, alan alda i dalje rade, u nekim ulogama briljiraju...da ih mrzis za medalju, obicno zloce advokate :D

 

ko te grdio?! mislim da treba razvijati svest o tome ako se vec vidi. kod nas je i dalje tabu da se prica o takvim stvarima, promene krecu od jednog coveka. 

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

@mustang. bogdan ti je rvat, igra i neke holivude, epizode, shragajaznam.

 

Kao i Hercegovac, i taj se akcenat poprilicno cuo u ovom liku. Ni on ni Tihana Lazovic nisu bogzna kako skinuli srpski, ajde da kazemo, jezik. Cak mislim da je to kod Tihane stvaralo nervozu jer je govorila jedva razgovetno.

Edited by Kampokei
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...