Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

On 16.12.2018. at 0:29, mustang said:

 onda mu posebno svaka cast kakav je pred kamerom. obicno namirisem nase pozirisne na km ...

 

Onda obavezno gledaj i "Žigosani u reketu". Tu je Dugalić u glavnoj ulozi (i to potpuno različitoj od ove u "Jutro"), a serija dobra, dobri su dijalozi.

Link to comment
12 hours ago, Tvrdica said:

Да, тачно тако се говори мада ми то више не примећујемо.

 

Серија је снимана летос тако да су зато Анита (мајка Анђелина) и Љуба тако поцрнели. Анита мора да је заспала на плажи.:laugh:

 

Драго ми је да ти се серија допада.

 

 

 

sad cu ko neka baba da zvucim :laugh: ali bas mi se ne svidja to korscenje reci..pa to ni mi dijasporci ne kazemo ...cush ivent...iz mog americkog iskustva rec kul koriste klinci jer nemaju sta pametnije da kazu ili matori koji zele da zvuce mladje.  ili idioti generalno (narkomani, naduvani). ivent se koristi u modnoj industriji...a mozda je pokupljeno iz engleske?

 

i psovanje nam je bas bas mnogo. i intonacija. gruba. ne znam...ponekad moju sestru kad cujem kazem joj ublazi malo, pricas ko da meljes kamenje a nije tako pricala dok je zivela u americi. moje drugarice prilicno nezno pricaju. sa majkom pricam ko sa ray donovan: m?, sta, mozda :D

 

a prednjacimo i u grlatosti, sto jes jes. 

 

od ines sam mislila da je moja drugarica (isto pricaju i isto izgledaju!)...ona i menadzerka/vlasnica lokala gde je sasa radila su sjajne bile. vlasnica - zelela sam vise da je vidim, sila je na ekranu, komicna  do zla boga :laugh:...tu mi je krivo sto nema scene da nam objasni sta je uticalo na nju da se promeni iz onog drkadzije vlasnika u prijateljski nastrojenog (ili sam mozda propustila neku epizodu?)

 

 

11 hours ago, Tihajeza said:

 

Onda obavezno gledaj i "Žigosani u reketu". Tu je Dugalić u glavnoj ulozi (i to potpuno različitoj od ove u "Jutro"), a serija dobra, dobri su dijalozi.

 

potrazicu, hvala. bas me iznenadio. mnogo sam srecna sto imamo dobre glumce. jedno vreme je bilo zatisje ali ovo sada, bas bas bas su talentovani. 

Link to comment
On 15.12.2018. at 19:21, mustang said:

i bice ovo lepa razglednica beograda za 20godina :) kako je nekada izgledalo...

 

 

 

 

Teško bih se mogao složiti da će ovo biti lepa razglednica beograda.

Ne zbog serije...

 

Link to comment
12 minutes ago, ragasto said:

0ef35ba6-22a6-40ea-ad5a-01c3327d7c82-ori

 

Evo malo laganog nedeljnog tračeraja...:fantom:

Jeste bilo navlačenje za kintu, u jednom intervjuu je "Ljuba" pričao kako je zahvalan i produkciji koja je pristala da krene bez kinte i da je posle sve opeglano...

A ovo za bilborde i reklame je glupost, to je "prebijanje" PTC-a  sa oglašivačima...

Ovi su mogli da dobiju sekunde na PTC , to bi im dali...

Link to comment

KOliko sam razumeo, produkcija je nastupila u stilu "Evo vama starijim bendovima honorar, a vama će, omladino, bog da plati". Što je po mom mišljenju jajarski, ali ok - imaju pravo da ponude takve uslove pa ko pristane, pristane. A gitarista Repetitora je napisao i da su počeli da pominju advokate pošto je objavljivanjem ovoga "naneo štetu produkciji":ajde:, što je, opet po mom skromnom mišljenju, jajarenje na kvadrat.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...