Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Zar se nisu reklamirali na početkuu da su dostupni svuda u svetu za naše ljude. pa zašto se onda zovu planeta? 
ali onda bi mogli i tudji neki da gledaju, pa da predju na nashu stranu, u srbstvo :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment

odgledala prvih pet, ostatak cu ako se setim

 

bas prijatno iznenadjena sa ljubim, andjelom i sasom. jedini problem sa andjelom imam sto uzasno lici na klinku iz serije the americans, glumi kcer, pa se iznenadim kad progovori srpski.  

 

prva epizoda sa youtube imala je prevod na engleski sto mi je u momentima bilo potrebno jer nisam razumela sta pricaju (andjela i sasa), prebrzo. ono sto me je oduvek kod nas fasciniralo taj reciprotitet lepote i glasa. izgovor (beogradski) nam je uzasno grub, drzak, nasilan narocito medju zenskim svetom. kad lepotica progovori, a devojke su nam stvarno prelepe, al cim progovori bezi. 

 

cale od filipa i andjele me isto pozitivbo iznenandio. nikad coveka videla ali je uveo novinu...glumi sjajnog submisivnog muza. bas mi se svideo. zena mu, najbolji prikaz realnost srpske majke. toliko takvih nasih poznajem...omg! i ona je sjajna. 

 

u stvari cela ekipa je dobra i mozda su bas toliko dobri jer ih ne poznajem iz prethodnih stvari, nisu bjela, kojo, diklic i kompanija. ljubu sam prepoznala iz senki, fenomenalna promena. 

 

pisanje je moglo biti kompleksnije. bez veze je taj prazan prostor izmedju roditelja i filipa...niti da pitaju zasto, kako, kako je on...

 

nije logicno. svidja mi se odnos andjele i sase, mislim da emocije idu u dobrom pravcu. 

 

glumci su odlicni, pisanje slabije, muzika nije moj fazon (hipstersko folirantski bullshit zadnjih 10godina, pozelis da posle epizode cujes neki drum and base da ti produva telo), smeta mi izgled slike-prigusene boje. rezija dobra. i bice ovo lepa razglednica beograda za 20godina :) kako je nekada izgledalo...

 

 

drago mi je da postoji ovakva serija u svakom slucaju

Link to comment
11 minutes ago, renne said:

Kako nikada nisi videla Nebojšu Dugalića :unsure:

 

auh... samo sam gledala senke nad balkanom od celog njegovog opusa (36 filmova na imdb) ali ga se ne secam tu. 

 

 

Link to comment
27 minutes ago, Tihajeza said:

Realno, Dugalić je pre svega pozorišni glumac, sad se nešto aktivirao u ovim serijama.

 onda mu posebno svaka cast kakav je pred kamerom. obicno namirisem nase pozirisne na km ...

Link to comment

pogledala jutro. do kraja. rekoh li ja pre da se mnogo psuje? 

 

e pa, izgrdi me muz danas da psujem ko kocijas i da hitno prestanem. ja mu rekla za seriju da je sigurno zbog njenog uticaja (nesvesno skidam i akcente i imitiram druge kao zelig sam...da sam disciplinovana bila bih odlican imitator)

 

 

 

koriscenje anglo reci parti, ivent, kul....da li se stvarno danas tako prica po beogradu? po tim zurkama, klubovima, razgovorima? 

 

moram da kazem da me je u stvari najvise iznenadila kostimografija. na zenskama je svaki deo bio savrsen. 

 

ljuba i vojin tandem snova :D :wub: irena na konju! 

 

jedino mi oci paralo,majka od andjele i filipa, kada su u restoranu ‘za island scena’, zena pocrnela preko noci, crnac da joj pozavidi! samo zubi i beonjace. a kosa se utopila sa licem. dok ne pogleda i pregovori ne vidis odakle dolazi a i ljuba...ko da je izmedju scena isao u solarijum a ovi ostali lesh bledi

 

 

pesma Majke i scena u kafani...noz pa u srce x 1000

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Да, тачно тако се говори мада ми то више не примећујемо.

 

Серија је снимана летос тако да су зато Анита (мајка Анђелина) и Љуба тако поцрнели. Анита мора да је заспала на плажи.:laugh:

 

Драго ми је да ти се серија допада.

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...