Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Pa da. Neverovatno je na šta liče. Bjela kad izadje pred kamere, izgleda ko lorens olivije spram ovih klošara, a realno nikad nije bio išta više od glumačkog mediokriteta. Najgori je ubedljivo onaj lik što glumi muža obezglavljena, jebote na kakvom otpadu su našli tog cara.

Al nema veze što na taj način snižavaju ionako preniske standarde i ubijaju malo kvaliteta, ako ga je ostalo, bitno da se snima i da je domaće.

Edited by ToniAdams
Link to comment

meni je prica bas tanka, necu reci da je losa, ali je u osnovi previse svedena pa presminkana produkcijom.

 

Nije toliko tanka koliko je banalizuju, da prosecni gledalac ne mozga mnogo.

 

Sto se glumaca tice, jbg, sto bi pa tu bilo nekog kvaliteta medju mladima kada ga vec nema u drugim bransama....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Pa da. Neverovatno je na šta liče. Bjela kad izadje pred kamere, izgleda ko lorens olivije spram ovih klošara, a realno nikad nije bio išta više od glumačkog mediokriteta. Najgori je ubedljivo onaj lik što glumi muža obezglavljena, jebote na kakvom otpadu su našli tog cara.

 

+1

Kad se juče pojavio Brstina ko da me sunce obasjalo. Čovek je izgovorio tri-četiri rečenice ukupno i među ovim paćenicima od glumaca delovao je kao jedini koji zna da izgovori tekst, a da to ne deluje kao dečije sricanje u prvom polugodištu prvog razreda.

Link to comment

Pa da. Neverovatno je na šta liče. Bjela kad izadje pred kamere, izgleda ko lorens olivije spram ovih klošara, a realno nikad nije bio išta više od glumačkog mediokriteta. Najgori je ubedljivo onaj lik što glumi muža obezglavljena, jebote na kakvom otpadu su našli tog cara.

Al nema veze što na taj način snižavaju ionako preniske standarde i ubijaju malo kvaliteta, ako ga je ostalo, bitno da se snima i da je domaće.

 

Glumi dosta zadnjih desetak godina, uglavnom kaplare, poručnike, kapetane... Najbolje što od njega vidjeh je Tadija u Sedam i po.

 

 

 

+1

Kad se juče pojavio Brstina ko da me sunce obasjalo. Čovek je izgovorio tri-četiri rečenice ukupno i među ovim paćenicima od glumaca delovao je kao jedini koji zna da izgovori tekst, a da to ne deluje kao dečije sricanje u prvom polugodištu prvog razreda.

 

 

+1

 

Link to comment

Bela voli da radi sa levim glumcima. em 'daje sansu mladima', em ga jeftino kostaju.

od ozbiljnih glumaca (koji traze pare, tj kostaju) mogu ortaci, oni koji ce da odigraju epizodu sa par dana snimanja (pa da ne kostaju puno) i oni koji su i poznati i ok ali hoce da glume za kikiriki, a i glumili bi u bilo cemu stio se snima (ima i takvih).

Bela i bata mu dugo rade na taj fazon i to nije nista za cudjenje. jos skuplja poene, kod nekih, jer 'daje sansu mladima i nepravedno potcenjenim/zaboravljenim'.

rastko jankovic, tata iz nehata, bi (u normalnim okolnostima) eventualno mogao da prodje kroz treci plan gurajuci neka kolica sa kapom preko glave, a on ovde GLUMI i prica, ima i replike i polukrupan (ili cak krupan, izbrisao sam to iz memorije secanja) plan jbt.

Beli lova odlucuje kasting i niko ne moze da me ubedi u suprotno.

 

edit:

a taj kasting mu je los. iz celog fudbalskog tima i okoline izbacio je jedino onog malog bikovica koji se ispostavio kao jako slab. moze on da glumi po rusijama i kuririma/informerima ali on je slab glumac, a najvece je ime izaslo iz velike serije.

Edited by foto
Link to comment

 

Beli lova odlucuje kasting i niko ne moze da me ubedi u suprotno.

otkrio si rupu na saksiji. bjeli, kao i 90% produkcije na planeti zemlji, lova određuje sve, pa tako i kasting.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

ma naravno, ali bela krece od pocetne tacke da ga glumci kostaju kao kikiriki.

kao kada je jedan nas glumac S.M. rekao, parafraziram, pa sirkov pas ima vecu dnevnicu od mene.

Link to comment

Kad covek cita ove komentare, ispada da kod nas ima kolko hoces sjajnih mladih glumaca, ali eto Bjela i ostali guraju ove sto ne znaju.

 

Ko su ti mladi koji kao znaju, a eto niko im ne daje sansu?

Link to comment

 

kao kada je jedan nas glumac S.M. rekao, parafraziram, pa sirkov pas ima vecu dnevnicu od mene.

zato što to što ume da uradi sirkov pas, možda ume još jedan, eventualno dva psa u čitavoj zemlji

Link to comment

e, sad si me uhvatio u raskoraku....

zaista ne pratim sta sad izlazi sa akademijA ali gajim veru u ljude, skolstvo i covecanstvo da ima da se probere bolje. ako nema, izvinjavam se i beli i ostalima.

 

p.s.

samo da stanem u odbranu milosa timotijevica koga je ovde neko grdio (nije on mlad vise, znam) ali je sa dobrim rediteljem dobar glumac. nisu bas svi kao jezda da ga samo posaljes pred kameru i on ce da napravi nesto upotebljivo.

Link to comment

pa nema ih, i nije bjela kriv za to, posebno kad radiš veliku seriju i treba ti puno glumaca, ako hoćeš najbolje za svaku ulogu izaći će budžet ko u holivudu. na primer berček, njega nema u svim ovim filmovima i serijama u kojima svih ima, a za njega važi da nikad nije odbio ulogu. ako mu se igra, igraće i za kikiriki, ako ne, onda traži da ga vozi helikopter, 6 najboljih kurvi da mu draška jaja svaki dan, 14 litara čivas regala... pa ko voli nek izvoli.

 

ne bih da ispadne da branim bjelu, samo bih da kažem da je to vrzino kolo i da teško da tu ima pomoći.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...