Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

1 hour ago, renne said:

pola epizode pričaju na francuskom, bez ikakvog prevoda, naravno

Pola je iz off-a, Ima suviše naracije i objašnjenja.

 

Jebiga, to su Vuk i Šotra. To ili voliš ili ne gledaš.

 

Nego me zanima da li postoji jedna jedina serija digitalno snimana u Srbiji da stigne u program sa punim kvalitetom slike?

Šta se ovde radi nije mi jasno. ili je muka u frejmovima ili je muka sa bojama, ili je jednostavno mutna slika kao ovde. Titlovi su ultra HD 8k prema slici.

Ovde je slika korektna, i da kažem koloritet koji priča priču tog vemena. Čak su 3d efekti dobri. Ali brate, zbog čega slika jednostavno ima tanji format?

Sigurno nije do opreme. Vidi se da je kamera vrlo ozbiljna, optika, sve ful. Verovatno je neka muka u montaži ili kod parametara za eksportovanje, koji se ne slažu sa plejautom.

 

 

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Šotra je i u Zoni Zamfirovoj imao naratora, nekakvog novinara koji kao u školskom programu objašnjava sagovorniku, tu u Nišu na ulici kako su Turci otišli pre 10 godina. 

Link to comment
6 hours ago, Frank Pembleton said:

Ne znam, meni nekako sve onako "kaljavo", ali više u smislu "aljkavo"...

.... Shiit has hit the fan!
 

Meni isto jako tanko, najviše dijalozi, puno praznog hoda. Moralo je nekako puno bolje, ideja nije loša i odudara od svega što se snima ovde.

Link to comment
56 minutes ago, number_9 said:

Aleksandar je užas. Draškovićev patetični stil je baš verno prenet. 

 

Буквално гледам Александра а чујем честитог Вука

  • Haha 1
Link to comment
pola epizode pričaju na francuskom, bez ikakvog prevoda, naravno
E, ni ja nisam imala titl, kao ni mnogi, ali bogami odredjen deo imao, bar po tviteru.

Nova ocigledno ima nele tehnicke probleme sa titlovima i to je tako od pocetka njihovog emitovanja programa, koliko vec sada ima tome? I po pravilu u reprizi titl se pojavi, kao i sada.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...