Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Domaće serije i prepevi

Featured Replies

pa te serije su bile u funkciji samo i jedino ispiranja mozga i uspostavljanja nekih novih vrednosti.

kao recimo i narodnjaci, ili poput onog sto sada postizavaju rialitijima.

  • Replies 4.6k
  • Views 503.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • mojoj supruzi je serija "Kljun" do sinoćne epizode bila onako. a onda je bila sexy scena sa golim dupetom Maria, pevača Zostera, kog obožava i sad joj je vrh.   ja joj posle, fore radi,

Posted Images

Ma znam, ali nazvati ono humorom je u najmanju ruku bizarno. 

Čalićevopus je izvorni, autohtona trešina, dok su pavićeve kasandrolike kvazikomedije preteča pinkovizije...

Meni su paviceve serije, u sustini ukljucujuci i vruc vetar koji je za klasu iznad ostalih, odlican snepsot drustvenih odnosa i tema u trenucima kada su snimane. Treba uporediti clanove porodice glavnih junaka koje su po strukturi slicne i sta oni predstavljaju u svakoj seriji.

upravo to. stim sto je za vruc vetar kapiram ipak ozbiljno pristupio pisanju scenarija.

Kengur losiji od porodicnog blaga :lolol:

Meni je Pavićev humor iz Srećnih ljudi (i generalno ta serija, počev sa onom otužnom pjesmicom) izazivao tešku depresiju sa suicidalnim porivima. Ali ne ono "krš loše" kao Čalićev opus pa mi bude smiješno koliko je nesmiješno, već baš me znalo izbedačiti ako gledam više od minut. Sima koji se olinjao i one borbe za čanče mlijeka. Joj. Evo sad mi nije dobro kad se sjetim. 

:lolol:

tako je meni kad gledam larsa fon trira.

-1

ja sam otvorio pjenusac u bioskopu kad su obesili bjorka :fantom:

meni je kod Pavića jako to što svi žive u saloncima i vilama od 200 kvadrata i kukaju zato što nemaju pare.

U srecnim ljudima to nije slucaj. A ni u vrucem vetru.

Edited by IndridCold

Pošto vas smara Pavić dobro je što će novu seriju na RTS-u raditi Gordan Mihić  :fantom:

Se racuna i Bela ladja u Pavicev opus? To em je tuzno, koliko se sili da bude duhovito, em ima onog jezivog Jezdica (morao sam do IMDB-a da vidim kako se zove, hakovali mu profil Siptari tamo:))

meni je super u beloj lađi kad ćirko štrajkuje pa lane gutović ne ume sam da obuče pantalone :lol:

meni je kod Pavića jako to što svi žive u saloncima i vilama od 200 kvadrata i kukaju zato što nemaju pare.

Па то ти је прича о пропасти средње класе. А у срећним људима су подстанари који се враћају код родитеља. Невероватно је колико се породица из СЉ разликује од БЖ,  а само је 2 године разлике. О ставовима и статусу главног јунака, да и не говоримо...

meni je super u beloj lađi kad ćirko štrajkuje pa lane gutović ne ume sam da obuče pantalone :lol:

valjda Tjirko.

 

oduvek si mi bila sumnjiva.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.