April 1, 201610 yr pa te serije su bile u funkciji samo i jedino ispiranja mozga i uspostavljanja nekih novih vrednosti. kao recimo i narodnjaci, ili poput onog sto sada postizavaju rialitijima.
April 1, 201610 yr Čalićevopus je izvorni, autohtona trešina, dok su pavićeve kasandrolike kvazikomedije preteča pinkovizije...
April 1, 201610 yr Meni su paviceve serije, u sustini ukljucujuci i vruc vetar koji je za klasu iznad ostalih, odlican snepsot drustvenih odnosa i tema u trenucima kada su snimane. Treba uporediti clanove porodice glavnih junaka koje su po strukturi slicne i sta oni predstavljaju u svakoj seriji.
April 1, 201610 yr upravo to. stim sto je za vruc vetar kapiram ipak ozbiljno pristupio pisanju scenarija.
April 1, 201610 yr Meni je Pavićev humor iz Srećnih ljudi (i generalno ta serija, počev sa onom otužnom pjesmicom) izazivao tešku depresiju sa suicidalnim porivima. Ali ne ono "krš loše" kao Čalićev opus pa mi bude smiješno koliko je nesmiješno, već baš me znalo izbedačiti ako gledam više od minut. Sima koji se olinjao i one borbe za čanče mlijeka. Joj. Evo sad mi nije dobro kad se sjetim. tako je meni kad gledam larsa fon trira.
April 1, 201610 yr meni je kod Pavića jako to što svi žive u saloncima i vilama od 200 kvadrata i kukaju zato što nemaju pare.
April 1, 201610 yr U srecnim ljudima to nije slucaj. A ni u vrucem vetru. Edited April 1, 201610 yr by IndridCold
April 1, 201610 yr Se racuna i Bela ladja u Pavicev opus? To em je tuzno, koliko se sili da bude duhovito, em ima onog jezivog Jezdica (morao sam do IMDB-a da vidim kako se zove, hakovali mu profil Siptari tamo:))
April 1, 201610 yr meni je super u beloj lađi kad ćirko štrajkuje pa lane gutović ne ume sam da obuče pantalone
April 1, 201610 yr meni je kod Pavića jako to što svi žive u saloncima i vilama od 200 kvadrata i kukaju zato što nemaju pare. Па то ти је прича о пропасти средње класе. А у срећним људима су подстанари који се враћају код родитеља. Невероватно је колико се породица из СЉ разликује од БЖ, а само је 2 године разлике. О ставовима и статусу главног јунака, да и не говоримо...
April 1, 201610 yr meni je super u beloj lađi kad ćirko štrajkuje pa lane gutović ne ume sam da obuče pantalone valjda Tjirko. oduvek si mi bila sumnjiva.
Create an account or sign in to comment