Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

1 hour ago, MancMellow said:

Pa zato što je zadatak nemoguć, kao i Kosovo i Evropa. Kad je nešto nemoguće onda je nemoguće. 

 

Apsolutno.

 

Strategija Vlade je neodbranjiva logicki, tu sigurno niko nista ne razume. Stoga ili carinska unija sa Hamondom, ili dajte Jacoba pa da stavimo zid u Lamans. To su jedine smislene opcije.

Link to comment

Mislim da ih toliko ima. Možda jedan više. Pitanje je da li će ova lakrdija da proizvede još kog. Za ovog što je danas podneo ostavku da bi glasao protiv vlade a za prvobitni predlog vladde (Isuse) nikad nisam čuo, ali Laura veli "ako lojalni ljudi poput njega daju ostavku i glasaju protiv, vlada je u ozbiljnom sosu".

Link to comment

Troje sa LAB strane su se svrstali uz vladu na ovom glasanju koje je prošlo za tri glasa. Plus Cable i Farron nisu glasali. Ko zna šta se tamo dešava po hodnicima. 

 

Link to comment

hehe, LibDems shysters, kurcobolja koja će odzvanjati u vječnost

 

 

 

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Jel prati neko Commons i dolazeće glasanje za amandman na član 18 (ako pregovori neuspeju, vlada automatski traži ostanak u carinskoj uniji). Predložilo 20tak Tory pro-EU "rebela". Verovatno neće uspeti, ali vlada vrlo nesigurna kako će ispasti. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Samo što ja nemam pojma kako će ispregovarati bilo kakav Brexit sa onim amandmanima od juče

Edited by MancMellow
Link to comment
Samo što ja nemam pojma kako će ispregovarati bilo kakav Brexit sa onim amandmanima od juče
Ovaj tweet izvodi zaključak

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...