Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

56 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Ne verujem čak da će ni ta grupa od 40+ bekbenčera iz ERG/1922 nešto posebno da uradi. Ove nedelje valjda treba da se glasa o nekom zakonu koji se tiče Customs Union. Ja mislim da će da ćute ko pizde i samo da laju iz klupa i u medije, tj sviraće za svoju publiku.

 

 

pa to. bekbencerima je jedino bitno da zadrze svoje glasace na lokalu. znaci - nista isticanje, nista tabori, samo pizdunstvo i lajanje iz klupa. cenim da vecinu ionako ic ne interesuje ko je vodja u ovom jebarniku, samo da se sacuva stolica. a strah se znatno uvecavazborg kuloarskih spekulacija o mogucnosti prevremenih izbora. 

 

 

 

 

Link to comment

Lineker je kralj.

U međuvremenu, novi momenti:

 

 

 

Da da. Šef kabineta Torijevaca zove poslanike Laburista na moljakanje da spasu vladu od torijevskih poslanika.

Glasanje o nekom zakonu o carinskoj uniji je valjda u petak ili u ponedeljak. Izgleda da im je ogromna prpa ako traže podršku Laburista. Postaje pitanje koliko će ovo sve postati jednostavno neprihvatljivo.

 

Link to comment
3 hours ago, adam said:

pa to. bekbencerima je jedino bitno da zadrze svoje glasace na lokalu. znaci - nista isticanje, nista tabori, samo pizdunstvo i lajanje iz klupa. cenim da vecinu ionako ic ne interesuje ko je vodja u ovom jebarniku, samo da se sacuva stolica. a strah se znatno uvecavazborg kuloarskih spekulacija o mogucnosti prevremenih izbora. 

 

Sada nema vise skrivanja - ili ce glasati za ili protiv. Jos ako budu glasali sa Laburistima odo im glave - mozda ce se konacno Konzerve rascepiti - vec 40 godina se ceka na to, a sada ne znam kako ce ovo da zakrpe.

Link to comment

boris krenuo u juris na no 10. 

 

a gove pojo govno i podrzao premijerku :cry:

 

i sve to oko plana koji bi eu oduvala samo tako? 

 

imam osecaj da se ovo pazljivo sprema vec neko vreme. 

 

Link to comment
13 minutes ago, adam said:

i sve to oko plana koji bi eu oduvala samo tako?

 

Mejova je bila u Nemačkoj prošle nedelje. Teško mi je pomisliti da sve ovo radi sve i da joj je Merkelova rekla da se može jebat'.

I dalje sam prosto siguran da jednostavno nema teorije da im EU (ponajviše Francuska i Nemačka) dopusti razdvajanje single marketa na services and goods. Zašto bi? Ili da prihvate ovo magično rešenje oko granice sa Irskom. Prosto će verovatno samo da klimnu glavom, kao "razmotrićemo", i onda u nedeljama koje stižu da jednostavno kažu "ne može ovako" samo na kašičicu.

Ako je ne obore per toga, svakako.

 

Link to comment
×
×
  • Create New...