Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

On 9.10.2018. at 3:54, Marvin (Paranoid Android) said:

Zastrašujuće

 

 

DpAIn4pWwAAdNBa.jpg

 

 

Celokupna studija

 

http://www.centreonconstitutionalchange.ac.uk/sites/default/files/pages/FoES 2018 Slides.pdf

 

 

Zaključci:
 

Brexit serves to highlight how much voters value (or not) certain aspects of the union
• Losing Scotland, and peace in NI seen as price worth paying for Brexit (esp for Leave voters and Conservative voters)
• Policy union?: Greater support for policy uniformity between UK and EU than within UK (even for Leave voters, Conservative voters across GB)
• Sharing union? No particular support for sharing resources with particular parts of UK

 

 

 

Anketa je pomalo nebulozna jer ne pokazuje prave realne alternative u ovom trenutku.

 

Ona samo pokazuje da je leaversima pun kurac debate i hoce taj brexit jednom da se desi.

 

Kao kada Srbe pitas da li bi zrtvovali Kosovo za EU - odgovor je ne, ali samo zato sto EU nije realna mogucnost :)

 

 

Link to comment
3 hours ago, Roger Sanchez said:

:D

 

Quote

Mandarins are considering extreme contingency scenarios, which they know are likely to be dismissed as “project fear” by some MPs and members of the public. Nevertheless they also worry that failure to plan for certain outcomes, however unlikely, would lead to significant criticism if they were found to have underestimated the scale of the challenge.

Makers of cars and some medical goods have received significant attention for their reliance on…

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Bila je sjajna atmosfera [a pomoglo je i lepo vreme].

 

qL4LMl4.jpg

 

Dok su mnogi fotkali ili snimali, ovaj gospodin se odlucio na nesto sporiji nacin da ocovekoveci dogadjaj.

Link to comment

i oko mene bila sjajna atmosfera. par prijatelja stiglo iz glastomberija, kazu voz bio dupke pun, ljudi stajali do padingtona. vreme bitno pomoglo, toplo, suncano, milina. interesantno je bilo da se videlo (bar oko mene) da vecina zna da je sve to corav posao, nije bilo puno naboja a jos manje besa. ali bez obzira se ljudi okupili da kazu svoje. iskreno, i ja sam zato isao. 

 

Link to comment
1 hour ago, adam said:

i oko mene bila sjajna atmosfera. par prijatelja stiglo iz glastomberija, kazu voz bio dupke pun, ljudi stajali do padingtona. vreme bitno pomoglo, toplo, suncano, milina. interesantno je bilo da se videlo (bar oko mene) da vecina zna da je sve to corav posao, nije bilo puno naboja a jos manje besa. ali bez obzira se ljudi okupili da kazu svoje. iskreno, i ja sam zato isao. 

 

 

Mislim da je logicno da nije bilo naboja, jer nije jasno niti ima saglasnosti sta bi referendumsko pitanje moglo biti. A toga nema jer vidimo da je Mejova odlucila da "kick the can down the road", sto rece Jacob.

Link to comment

Evo i mojih par favorita, negde na Parlament Skveru, sa čika Čerčilom u pozadini:

 

kM1wxkU.jpg

 

yNTcYOB.jpg

 

 

Iza mene hodala neka teta sa natpisom "PULLING OUT DOES NOT STOP PEOPLE FROM COMING", ali nisam bio u stanju da uslikam :D

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...