Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

2 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Mejova je bila u Nemačkoj prošle nedelje. Teško mi je pomisliti da sve ovo radi sve i da joj je Merkelova rekla da se može jebat'.

I dalje sam prosto siguran da jednostavno nema teorije da im EU (ponajviše Francuska i Nemačka) dopusti razdvajanje single marketa na services and goods. Zašto bi? Ili da prihvate ovo magično rešenje oko granice sa Irskom. Prosto će verovatno samo da klimnu glavom, kao "razmotrićemo", i onda u nedeljama koje stižu da jednostavno kažu "ne može ovako" samo na kašičicu.

Ako je ne obore per toga, svakako.

 

mislim da se nismo razumeli. naravno da plan nije imao niti bi imao sanse da prodje u eu. palo mi je na pamet da je citava ova papazjanija planirana od borisove ekipe. sumnjam da je stihijski, nekako mi je neobicno da se ostavke desavaju par dana posle dogovora. verovatnije mi je da je sve namesteno da bi se prebrojali za prevrat. no videcemo. 

Link to comment

Prosto prelepo koliko ova gomila ljigavih bezobzirnih bitangi koji bi prešli preko leša sopstvene majke za koji poen u poll-ovima svako veče urla na televiziji "More evo sad ćemo da oborimo Mejovu", a mrze se toliko da niko nikom drugom ne bi pružio podršku ili bi barem dok mu ne zabije nož u leđa, ili znaju da nemaju podršku drugih da urade ama baš ništa.

 

Nema drugog načina nego da se opiše da je ova glupača premijerka iz nehata. Kako postala, tako ostala. John je bio kralj BezZemlje, Mejova je Accidental Prime Minister.

Link to comment
×
×
  • Create New...