Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

Sanderlend i Barnsli su takođe značajno doprineli.

 

Takođe, zanima me kako su glasali stari imigranti i njihovi potomci... Neka mi tica cvrkuće da je kod njih Brexit bio na oko 90%.

_90083241_eu_ref_top_5_624_leave.png

_90083239_eu_ref_top_5_624_remain.png

 

 

 

_90081129_eu_ref_uk_regions_leave_remain

Link to comment

:s_c:

Нису свесни кано Грци.  :fantom:

vise se uzdrmala eu zbog grka nego sto ce zbog ovih lady du fanova

mozda su pokrenuli lavinu,mozda ne ali su sebe izbacili iz igre

Link to comment

to, to! sjebalo generacije mladih ljudi na duzi rok, zato sto eto. a imaju cca 3 -30 dana do licnog brexita. demonstriralo ljutu silu, jer su ozlojedjeni pustom evropom, posto su im tu pricu prodali oni koji su ih zapravo ujebali. 

Edited by MaryPoppins
Link to comment

_90083241_eu_ref_top_5_624_leave.png

_90083239_eu_ref_top_5_624_remain.png

 

 

 

_90081129_eu_ref_uk_regions_leave_remain

 

Sve jasno, ali su ove cifre za Home Counties, Lincolnshire i East Angliu očekivane. Prevagu su doneli oni krajevi koji su tradicionalno laburistički, koji su glasali u rasponu 55-60% za leave.

Link to comment

to, to! sjebalo generacije mladih ljudi na duzi rok, zato sto eto. a imaju cca 3 -30 dana do licnog brexita. demonstriralo ljutu silu, jer su ozlojedjeni pustom evropom, posto su im tu pricu prodali oni koji su ih zapravo ujebali. 

 

Ja ovde uglavnom kukam zbog ličnog popizda, kao EU državljanin koji očekuje rezultate jednog H2020 konkursa za projekte, čiji je nosilac trebao da bude jedan UK univerzitet. Cienim mrku kapu.

 

U to ime:

 

CltahipWYAAADxk.jpg

 

:fantom:

Link to comment

Ja ovde uglavnom kukam zbog ličnog popizda, kao EU državljanin koji očekuje rezultate jednog H2020 konkursa za projekte, čiji je nosilac trebao da bude jedan UK univerzitet. Cienim mrku kapu.

 

U to ime:

 

:fantom:

majstore, pa ti si kao kishni bog, samo za science & education :o

 

bice neshto drugo!

Link to comment

sta ce sada da urade sa 700000 Poljaka?

 

Isto što će Španci da urade sa (sad lupetam) 70 000 tamošnjih Engleza. Potpuni spektal u najavi.

 

Malo mi je drago kad vidim da nismo jedine budale u Evropi, to jest da vidim da su, u stvari, svi budale.

Link to comment

Isto što će Španci da urade sa (sad lupetam) 70 000 tamošnjih Engleza. Potpuni spektal u najavi.

 

Malo mi je drago kad vidim da nismo jedine budale u Evropi, to jest da vidim da su, u stvari, svi budale.

 

pre između pola miliona i 750.000.

Link to comment
×
×
  • Create New...