Jump to content
IGNORED

Vinyl


mammy two shoes

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    20

  • J-♣

    15

  • Weenie Pooh

    14

  • Arkadija

    10

Ne secam se tacno, ali mi se cini da mu je onda istrgla iz ruku sve slike. Sto ce reci da je slika zavrsila na omotu tako sto ju je on pitao, a ona mu dala.Verovatno je i potpisana na albumu. Zanimljivo je da je to jedino njeno "pojavljivanje" u ovoj epizodi. Uvazio ju je kao umetnika, a ona ostvarila, delimicno, svoje snove™. 

Link to comment

Ne secam se tacno, ali mi se cini da mu je onda istrgla iz ruku sve slike. Sto ce reci da je slika zavrsila na omotu tako sto ju je on pitao, a ona mu dala. Verovatno je i potpisana na albumu.

 

Nope, imao je na kraju pretposlednje epizode sliku u rukama, zgužvanu. Tamo kad zove advokata i kaže mu da se nagodi sa FBI.

Link to comment

Nope, imao je na kraju pretposlednje epizode sliku u rukama, zgužvanu. Tamo kad zove advokata i kaže mu da se nagodi sa FBI.

 

Da da, u pravu si. jos bolje ako je iskoristio bez njene dozvole :D

Link to comment

Sve u svemu dobra poslednja epizoda, naročito delovi sa mafijašima. Ostalo je još svašta da se ispriča u drugoj sezoni, valjda će je biti.

 

Inače, Ray Romano je za mene potpuno otkrovenje.

Link to comment

Одгледао и посљедњу, одлично све у свему.
 

 

CBGB     :s_w:

 

 

biće super druga sezona ako će klub ubaciti u priču   ;)

:D како је конобар рекао да смишља ново име за клуб, одмах сам провалио шта ће бити

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja tek sad zavrsio, zadovoljan sasvim. Mocan mi je lik Rici skroz, zato mi je zena smaracica za medalju i fino sto je skrajnuta u poslednjih par epizoda.

 

Meni su sjajne scene sa onim klubom koji je strogo za crne&crnkinje, dobra mjuza bude uvek (dok nisu doneli Indigo), kao i scene sa onim Leseterovim DJ-jem.

 

 

A propo CBGB ima film od pre 2-3 godine, za slucaj da neko ovde vec nije pogledao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...