Jump to content
IGNORED

Vinyl


mammy two shoes

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    20

  • J-♣

    15

  • Weenie Pooh

    14

  • Arkadija

    10

^Па прочитај коментаре изнад па одлучи :D

 

 

S obzirom da se izgleda sviđa celom forumu osim Ajantu, mislim da se odgovor sam nameće :fantom:

:s_c:

Link to comment

S obzirom da se izgleda sviđa celom forumu osim Ajantu, mislim da se odgovor sam nameće :fantom:

 

Taj Ajant je i otvorio ovaj topic, a onda se prvi put otkad sam na Serijama, moderacija odlučila da splitom moj uvodni post pošalje na drugu stranu.

 

A, ovo je stvarni prvi post na ovom topicu:

 

Nova serija u produkciji HBO-a.

 

Još od Fincherovog pilota za House of Cards, nisam gledao pilot koji je na ovom nivou. Za razliku od serije Boardwalk Empire, uprkos raznim uspesima u gangsterskom žanru, Martin Scorsese je ovde stvarno na svom terenu kao što je i, čini mi se, i sama HBO produkcija ovde mnogo više na svome, u svetu muzike u kome se sve te silne parabole o vremenu ne moraju previše pozivati na nategnute analogije, već imaju serviran svet muzičke industrije, koji se skupa sa publikom prilično jasno uklopio u jednu poučnu basnu poznatiju kao istorija roka.

 

Zanimljivo, vešto rađeno, vrlo duhovito, sa logičnim referencama i nadahnuto simboličnim i ironičnim scenama i zapletima, Vinyl...

 

A, posle uvodnog, i naredni post mi je bio afirmativan i to je bio replika upravo tebi i baš me zanima odakle ti taj tvoj zaključak odozgo. Dovoljno mi je više muka što mi se makazama na ovom PDF-u prekraja trećina stvari koje napišem da bih o svojim postovima još slušao i zaključke sa zamenama teza i izmišljanja, što sam i pre tebe dobio oko replike za narednu epizodu.

 

Posle pilota, naredne dve epizode su bile ogroman pad i to sam i napisao. Onda mi je kums objasnio da je pilot radio Scorsese, očigledno nemajući tri blage veze da sam upravo ja otvorio ovaj topic i kako sam ga otvorio, a onda sam još dobio i dva totalna izmišljanja o tome šta zapravo pišem ovde...

 

Super, treba na Serijama da postove potpisujem sa nečim tipa: suptilno, pa i sekirom, editovani Ajant...

Edited by Ajant23
Link to comment

Dobra serija, mada su malo gnjavili u epizodi koja je išla sinoć. 

 

Btw, imam utisak da 10-15 minuta svake epizode ode na kadrove Ričijevog šmrkanja koksa.

Link to comment

Ako mislis na to kakav je njen lik, nisi mnogo pogresio, ali sa sasvim dovoljno twista je, da bude zabavno, a mogu da ga odvedu u jos mnogo zabavnije ako budu hteli. 

Link to comment

+1

 

Nije mi jasan Richie u liftu sa 13, deluje kao neki verski naloženi tinejdžer. Šta je mislio da se dešava sa stimulisanom vaginom verne supruge? Vređa ga njena vlažnost? Njemu se diže samo u bračnom krevetu? Kakve su to bre vesele sedamdesete? :mad:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...