Jump to content
IGNORED

Vinyl


mammy two shoes

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    20

  • J-♣

    15

  • Weenie Pooh

    14

  • Arkadija

    10

^Па прочитај коментаре изнад па одлучи :D

 

 

S obzirom da se izgleda sviđa celom forumu osim Ajantu, mislim da se odgovor sam nameće :fantom:

:s_c:

Link to comment

S obzirom da se izgleda sviđa celom forumu osim Ajantu, mislim da se odgovor sam nameće :fantom:

 

Taj Ajant je i otvorio ovaj topic, a onda se prvi put otkad sam na Serijama, moderacija odlučila da splitom moj uvodni post pošalje na drugu stranu.

 

A, ovo je stvarni prvi post na ovom topicu:

 

Nova serija u produkciji HBO-a.

 

Još od Fincherovog pilota za House of Cards, nisam gledao pilot koji je na ovom nivou. Za razliku od serije Boardwalk Empire, uprkos raznim uspesima u gangsterskom žanru, Martin Scorsese je ovde stvarno na svom terenu kao što je i, čini mi se, i sama HBO produkcija ovde mnogo više na svome, u svetu muzike u kome se sve te silne parabole o vremenu ne moraju previše pozivati na nategnute analogije, već imaju serviran svet muzičke industrije, koji se skupa sa publikom prilično jasno uklopio u jednu poučnu basnu poznatiju kao istorija roka.

 

Zanimljivo, vešto rađeno, vrlo duhovito, sa logičnim referencama i nadahnuto simboličnim i ironičnim scenama i zapletima, Vinyl...

 

A, posle uvodnog, i naredni post mi je bio afirmativan i to je bio replika upravo tebi i baš me zanima odakle ti taj tvoj zaključak odozgo. Dovoljno mi je više muka što mi se makazama na ovom PDF-u prekraja trećina stvari koje napišem da bih o svojim postovima još slušao i zaključke sa zamenama teza i izmišljanja, što sam i pre tebe dobio oko replike za narednu epizodu.

 

Posle pilota, naredne dve epizode su bile ogroman pad i to sam i napisao. Onda mi je kums objasnio da je pilot radio Scorsese, očigledno nemajući tri blage veze da sam upravo ja otvorio ovaj topic i kako sam ga otvorio, a onda sam još dobio i dva totalna izmišljanja o tome šta zapravo pišem ovde...

 

Super, treba na Serijama da postove potpisujem sa nečim tipa: suptilno, pa i sekirom, editovani Ajant...

Edited by Ajant23
Link to comment

Dobra serija, mada su malo gnjavili u epizodi koja je išla sinoć. 

 

Btw, imam utisak da 10-15 minuta svake epizode ode na kadrove Ričijevog šmrkanja koksa.

Link to comment

Jbt, nisam hteo da se epizoda zavrsi. Nije ovo nista epohalno, ali mnogo prija, mnogo. 

+1

 

То је то.

Link to comment

Ako mislis na to kakav je njen lik, nisi mnogo pogresio, ali sa sasvim dovoljno twista je, da bude zabavno, a mogu da ga odvedu u jos mnogo zabavnije ako budu hteli. 

Link to comment

+1

 

Nije mi jasan Richie u liftu sa 13, deluje kao neki verski naloženi tinejdžer. Šta je mislio da se dešava sa stimulisanom vaginom verne supruge? Vređa ga njena vlažnost? Njemu se diže samo u bračnom krevetu? Kakve su to bre vesele sedamdesete? :mad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...