Jump to content
IGNORED

Vinyl


mammy two shoes

Recommended Posts

nešto slabija epizoda u odnosu na prošlu, mada bitan pomak u raspletu dva zapleta iz davne prve epizode što se tiče:

onog mafijaša Galasa koji nakon pozajmice 'oće i da se useli u Ričijevu kancelariju
i nova pozicija Ričija u policijskoj istrazi

 

 

 

da mi je znati koji film u hasselblad je metnuo onaj 'freelance', tj. kakve osetljivosti, kad  je onako uspela fotka pri onom prigušenom svetlu u klubu gde je ...

... Devon uslikala Lenona

 

 

 

 

Link to comment
  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    20

  • J-♣

    15

  • Weenie Pooh

    14

  • Arkadija

    10

Gledao sam sada do šeste epizode, dosadno. Strašan pad u odnosu na pilot sve posle...

 

Prešlo je sve u uobičajeno HBO tupljenje, ništa nije ni blizu pilotu...

Link to comment

tek je ova 09 smor u odnosu na sve predhodne 

 

pitanje je da li poslednja može da izvuče sezonu, eventualno neki ludi finiš kao u zadnjoj epizodi breaking bad-a

Link to comment

...mada mi tu nije jasno kako koji q može da se poveže keš koji je Riči spucao u dve sekunde za kockarskim stolom, sa hotelskom sobom koja je plaćena kreditnom karticom druge osobe, al ajde...

 

Nije loša epizoda, bolja od prethodne svakako.

Edited by giuseppe
Link to comment

...mada mi tu nije jasno kako koji q može da se poveže keš koji je Riči spucao u dve sekunde za kockarskim stolom, sa hotelskom sobom koja je plaćena kreditnom karticom druge osobe, al ajde...

 

 

pa prosto, zvali su ga na gratis boravak u Vegas, pa mu je onaj kolega advokat objasnio da je to sigurno greška jer je na ajncu Zak potrošio samo 800 dolara, iz hotela imaju običaj da daju gratis samo za one koji troše preko 50 hiljada  u kazinu.Pa je mučeni Zak povezao sve iz hotelske sobe.

Link to comment

Ma bre :)  jasno mi je to, nego kako su povezali sobu plaćenu karticom sa kešom bačenim na kockarski sto... Aj, nesam bio u Vegasu, možda krupijei pitaju za broj sobe kad neko nešto stavi na astal. A i tad bi Ričiju bilo pametnije da kaže Bejker strit 221b, ili štagod.

 

Edip: nisam nesrećan što je Riči popasao batine, zaslužio je. Rej Romano je btw otkrovenje...

Edited by giuseppe
Link to comment

...mada mi tu nije jasno kako koji q može da se poveže keš koji je Riči spucao u dve sekunde za kockarskim stolom, sa hotelskom sobom koja je plaćena kreditnom karticom druge osobe, al ajde...

 

Nije loša epizoda, bolja od prethodne svakako.

verovatno kad Riči dok se kocka naručuje piće, a plaća ga tako što kaže na koju sobu da ide račun

 

 

treća epizoda gde Devon ostaje izbečena na Ričijevu besedu

Link to comment

Prepoznao ga je kasnije kad se Riči zagledao u okačene fotografije, ne odmah. 

 

U momentu dok je vitlao reketom po sobi upad Ričija je doživeo kao nešto sasvim uobičajeno, kao dolazak "slučajnog prolaznika" i dobrog samarićanina koji nudi pomoć u vezi slepog miša.

Link to comment

Ta zgrada je kao što vidiš puna slobodoumnih kreativnih tipova na drogama, a svi drže otvorena vrata. Nije čudno ako je pomislio da mu neki Trinaesticin komšija priskače u pomoć protiv šišmiša. Inače je cela scena dosta dobra, zanimljiv način da se dekonstruiše sapunjava dramatika oko muža koji upoznaje švalera otuđene žene...

 

Kojim danom ovo uopšte ide? Nikad ne znam kad treba da skidam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...