Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Blazic presao u grcki Kalloni, fenjeras grcke Super lige.

Praviće društvo Nikoli Mikiću, bivšem igraču Zvezde, Aleksiću, golmanu Spartaka i Markoviću, koji je promenio desetak klubova i nikad nije igrao u Srbiji, inače je iz Arandjelovca. :D

Link to comment

Jel kanulo nesto od transfera Gume, Blaze i Zemljanuhina?

Ja mislim da su Zemljanuhin i Blaža slobodni igrači. Guma još nije završen. Čmajčanin je otišao, ima nekih novih na probi...u kratkim crtama.

Link to comment

Nikola Mikic je igrao kod nas pre blizanca....al to je bilo bas davno....

Pa ne bas tako davno :D

Jedno sest, sedam godina. Cini mi se 2009??? Godinu minus, plus...

Link to comment

Kako to da Zemljanuhanin ne može da nađe klub u Evropi? Dečko treba da promeni menadžera

Po meni, veliki minus u njegovoj karijeri, i da je ovim smanjio sebi cenu u Evropi. Možda mu je finasijski bilo extra povoljno, s obzirom da je imao ponude naših klubova, koje su bilo duplo jače nego što je kod nas imao....ko zna.

Link to comment

12665878_488911731295451_1142419899_n.jp

Zna li se kako se uklapa, u kom je stanju dosao??? Nazire li se neki upotrebljivi kvalitet??? Ima li neke pohvale ili ne na njegov racun, kaze li neko nesto??? Pitam jer me zanima koliko je napredovao, nazadovao od zadnjeg druzenja ako je uopste moguce pricati o tome jer je juce dosao???

Link to comment

Zna li se kako se uklapa, u kom je stanju dosao??? Nazire li se neki upotrebljivi kvalitet??? Ima li neke pohvale ili ne na njegov racun, kaze li neko nesto??? Pitam jer me zanima koliko je napredovao, nazadovao od zadnjeg druzenja ako je uopste moguce pricati o tome jer je juce dosao???

Šta može neko da ti kaže posle par treninga ? Ne verujem da je zaboravio da igra fudbal. Onda je pokazivao veliki potencijal i pretpostavljam da nije ostao na tom nivou. Najveći problem je njegova registracija za naš klub....sve ostalo je lako.

Link to comment

Aleksa Jovanović (došao iz Bora) je veliko pojačanje, 1997, sa par driblinga je bacao fudbalere na travu prekjuče. Danas nije trenirao. A nije trenirao ni Vladimir Đorđević. Njegoš je nekako, čini mi se izgubio još koje kilo i treba da poradi na fizičkoj spremi u aspektu dodavanja kojeg kilograma. Sa velikom teškoćom je juče podizao tegove od 14 kilograma, koje, recimo, Tomić podiže bez problema.  Neko moje mišljenje o Mladim igračima koji su došli. 

Link to comment

 

 

Stadion Čair još nije završen, a već se raspada
cair-raspad-N1.jpgIzvor: N1

 

Kako je moguće da se nedavno rekonstruisani stadion Čair u Nišu iznutra već raspada? Fudbaleri Radničkog hladne svlačionice u kojima plafon prokišnjava jedva i koriste, a nakon treninga nema tuširanja, jer nema vode. Pred svaku utakmicu klub iznova dobija upotrebnu dozvolu da bi meč uopšte bio odigran.

Fudbaleri Radničkog treniraju da ostvare cilj za ovu sezonu. Više od tri decenije Meraklije čekaju da opet gledaju svoj klub u nekom od evropskih takmičenja.

Stadion uopšte i nema upotrebnu dozvolu. Spolja izgleda kao nova građevina, koja se iznutra već raspada. Hladne svlačionice mirišu na vlagu. Danas ima struje, što nije uvek slučaj, ali nema vode. “Nosimo se s tim kako umemo. Od situacije di situacije”, kaže trener Radničkog Milan Rastavac.

Situacija oko stadiona je vrlo komplikovana, ističe predsednik Radničkog Radan Ilić. “Imamo situaciju da je Grad vlasnik, Radnički korisnik, Čair ga održava i izvođača koji radi na rekonstrukciji stadiona”, objašnjava on.

Niš tako danas ima stadion koji nije završen. Kada je 2011. počela rekonstrukcija, rok za završetak radova bio je 270 dana, međutim, ni posle više od četiri godine i 1,5 milijardi dinara koje je Grad platio izvođaču – MB Gradnji – stadion nije zavšen. Izvođač je u blokadi, a radova nema.

Mislim da je problem tu i gradsko pravobranilaštvo pokušava da ga reši. Grad radi na tome da izađe iz te priče”, navodi Ilić.

Jedan od izlaza koji se pominje jeste da će grad opet morati da plati već plaćene poslove. A Radnički, ukoliko dođe do evropskih takmičenja, Nišlije će morati da gledaju na utakmicama u nekom grugom gradu.

 

 

http://rs.n1info.com/a130647/Vesti/Cair-se-raspada.html

 

 

 

Nadam se da se snajka zajebala da je grad platio 1.500.000.000,00 din  :wacko:

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...