Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Upravo sam obavio razgovor sa Gospodinom Andrijom, koji mi je takođe rekao da su mi podmetnuti netačni podaci. Imali smo veoma prijatan razgovor u kome mi je argumentovano objasnio da to što sam ja napisao nije istina. Tim povodom mu dugujem izvinjenje, zbog toga što sam ga napao ovde. 

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да ли је неко упознат са квалитетима играча (можда смо га и помињали) Данила Прокића? Један пријатељ ми рече да је тренутно без ангажмана и да ће играти за "Цар Константин" у наставку сезоне, играо је по Београду до сад (не знам где). Колико сам добио информацију у питању је нападач (изгледа крилни), има 20 и кусуср година, иначе Нишлија...

Link to comment

Да ли је неко упознат са квалитетима играча (можда смо га и помињали) Данила Прокића? Један пријатељ ми рече да је тренутно без ангажмана и да ће играти за "Цар Константин" у наставку сезоне, играо је по Београду до сад (не знам где). Колико сам добио информацију у питању је нападач (изгледа крилни), има 20 и кусуср година, иначе Нишлија...

А да ти лепо прочиташ последњи пост на претходној страници, а?  :lolol:

 

Ђилас преш'о у Борац из Бања Луке.

Link to comment

Voleo bih da znam razlog mog banovanja na 2 nedelje (nzm tacno koliko je trajalo).

 Da li je to sto sam napisao da bih voleo da u timu vidim Poparru?

 Ne znam stvarno koje sam pravilo prekrsio,da bih bio tako sankcionisan ?

 

 Voleo bih neko objasnjenje,pozdrav 1

Link to comment

А да ти лепо прочиташ последњи пост на претходној страници, а?  :lolol:

 

Тешко док не будем кући, са посла не видим слике које качите...  :ph34r:

Link to comment

Voleo bih da znam razlog mog banovanja na 2 nedelje (nzm tacno koliko je trajalo).

 Da li je to sto sam napisao da bih voleo da u timu vidim Poparru?

 Ne znam stvarno koje sam pravilo prekrsio,da bih bio tako sankcionisan ?

 

 Voleo bih neko objasnjenje,pozdrav 1

Probaj da ih pitas na ovom topiku, mislim da je to u vezi toga...

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=19439&page=570&do=findComment&comment=3379609

Link to comment

Voleo bih da znam razlog mog banovanja na 2 nedelje (nzm tacno koliko je trajalo).

 Da li je to sto sam napisao da bih voleo da u timu vidim Poparru?

 Ne znam stvarno koje sam pravilo prekrsio,da bih bio tako sankcionisan ?

 

 Voleo bih neko objasnjenje,pozdrav 1

Ti li si bre bio banovan!?!?!?

Ja se bas pitam gde se denu???

Ne verujem da si banovan zbog komentara na ovoj temi jer bi te sigurno neko vec upozorio od nas da je primetio bilo sta sumnjivo. Mada koj ce ga znati, rekao si da navijas za Radnicki i odma se drugacije kotiras i to ti je sto ti je. Oduvek bilo !!!

Link to comment

Voleo bih da znam razlog mog banovanja na 2 nedelje (nzm tacno koliko je trajalo).

 Da li je to sto sam napisao da bih voleo da u timu vidim Poparru?

 Ne znam stvarno koje sam pravilo prekrsio,da bih bio tako sankcionisan ?

 

 Voleo bih neko objasnjenje,pozdrav 1

Jahaci magle prate sve, ocekujem da ce ti uskoro odgovoriti ...

Link to comment

Voleo bih da znam razlog mog banovanja na 2 nedelje (nzm tacno koliko je trajalo).

Da li je to sto sam napisao da bih voleo da u timu vidim Poparru?

Ne znam stvarno koje sam pravilo prekrsio,da bih bio tako sankcionisan ?

 

Voleo bih neko objasnjenje,pozdrav 1

Vidi....s obzirom da nam je tema izbrisana nepaznjom...a isto tako sam ijl ja banovan za reci koje nikad nisam napisao....a to je opet posledica nepaznje jer je pogresno procitao izvesni...nista me ne cudi tvoj ban...

Ko zna kako su citali to sto ti pises...

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Blažić i Bogdanović će verovatno otići iz kluba, jer su u zenitu karijere, pa bi bilo pošteno ako mogu da nađu još neki dobar angažman pre nego što okače kopačke o klin - reči su sportskog direktora kluba.

U dogovoru sa predsednikom Radanom Ilićem moraćemo danas ili sutra da odlučimo gde ćemo na pripreme. Ako ne budemo našli sredstva za Antaliju, bilo bi poželjno da odemo bilo gde, jer u Nišu trenutno nemamo uslova za kvalitetan rad - završio je Jovanović.

U klub je zvanično stigao Petar Petrović, a većoj minutaži u drugom delu sezone mogu da se nadaju mladi KrstićApostolović i Mrkić.

http://www.juznevesti.com/Sport/Jovanovic-Radnickom-potrebni-mladi-igraci.sr.html

Link to comment

Ako vec citaju da ih podsetim da iz Partizana ne racunaju na Knezevica i da ne zna gde ce da igra. Ugovor mu istice na leto. Mozda i ako nemamo love uspemo da privolimo ovog igraca da nastupi za nas uz obostranu korist.

Nema sumnje da je Knezevic najbolje krilo u ligi (neracunajuci CZ i PFC).

 U korist bi islo to sto ce izgleda morati 6 meseci do isteka ugovora da provede u Teleoptiku (3 liga).

 Na taj nacin bi mozda mogli da ga "upecamo"..Mada realno decko lagano moze u inostranstvo. Ali sumnjam da Jovanovic,Radan i Rasta razmisljju o njemu.

 Pored njega zanimljiv mi je mng Matos iz Zvezde... Izgleda da hoce da ga teraju na pozajmicu (preporucuje se NP)..

 

Ali pored krila kojih imamo koliko toliko,da su kvalitetni Apostol=Coa Kapiten,vise me brine ofanzivni vezni i napadac... Prelazni rok traje do nedelje,a mi smo samo doveli PP-a.

 

Po meni isto najveci transver je to sto je cela ekipa tj. vazni igraci ostali na okupu.

Link to comment

Тешко док не будем кући, са посла не видим слике које качите...  :ph34r:

Углавном ради се о играчу о којем си писао.  ;)

Link to comment

Значи иде Гума што оставља простор за максимално време на терену Томићу, а уместо њега по потреби ће ту играти Брзи.

 

Пошто иде и Блажић ето простора за Апостоловића и Петра Петровића уз Ацу капитена на крилним позицијама.... 

 

Шта имамо у средини, Ђуричко, Брзи...?

 

Мрка покрива напад, шта беше игра млади Крсић?

 

Углавном ради се о играчу о којем си писао.  ;)

 

Па вреди ли нешто тај момак, да ли је било ту квалитета за Раднички?

 

 

Мени се допада ова идеја о пуштању маторих играча и постепено увођење младих у први тим. Оно што ме плаши је "најављени" одлазак Раставца на крају сезоне, колико ће неки нови тренер прихватити да настави по истом шаблону...?

Link to comment

Krstic igra na poziciji zadnjeg veznog kolko ja videh....ma da i u ofanzivi nije los.Ne svidja mi se sto ide toliko iskusnih igraca jel se gubi konkurencija u timu i ako ne dovedemo dostojne zamene bicemo u velikom problemu.

Nama hvali desni bek,napadac i dva vezna igraca...ako odu guma i Blazic....bez toga nemamo sanse za playof...

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...