Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Ajte molim vas, skandal! 
FK Radnicki Nis da izadje sa saopstenjem, izvinjenjem zurnalu i celokupnoj srpskoj fudbalskoj javnosti sto pored ogromnog duga nema dovoljno sredstava da odradi pripreme u Sloveniji, pa potom i na Kipru, obezbedi pojacanje od 250 hiljada evropskih novcanica.
Stoji da je jagnjeca brigada od uprave malo sta ucinila, ali Toma ga pretera. Izgleda da su ga pustili da pise na suvo.

 

Imaju odlicne uslove u SP, bice lepo vreme narednih dana.

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije ovo racionalna odluka vec jedina moguca. Da smo uspeli nekako da skrpimo novac za pripreme pa da se odluci da se ide u Staru Pazovu a novac iskoristi drugacije to bi bila racionalna odluka. :D

Razumem šta hoćeš da kažeš, ali to se ustvari i desilo. Pitanje je koliko će zaduženje Radničkog biti. Znači neka "egzotična" destinacija i velika pozajmica ili Pazova i mala pozajmica :) zato rekoh racionalno :D

Link to comment

Moze nesto veca suma da se uzme, s obzirom da je letos potpisao dvogodisnji ugovor.

Mudrinski u Spartaku...

 

Moze....al da nismo u tolkom problemu u kakvom smo sad.To svi koriste da ucene jbg....

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Moze....al da nismo u tolkom problemu u kakvom smo sad.To svi koriste da ucene jbg....

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Mi nemamo novca za registraciju ali ne moramo da ga prodajemo. Mozda eventualno ako mu nismo isplacivali plate pa da moramo da ga damo budzasto jer ce sam da ode. U drugom slucaju ne moramo, valjda???

Pedeset hiljada nam ne resavaju problem...

Link to comment

Prodaju Ivanica za milion jura Bate Borisovu, izvolte platite 200k za Ascerica, ako necete molim lepo, tako bi trebali nasi da se postave.

A ovi s obzirom kakav im je trener morali bi da daju te pare za Asceru...

Link to comment

Mi nemamo novca za registraciju ali ne moramo da ga prodajemo. Mozda eventualno ako mu nismo isplacivali plate pa da moramo da ga damo budzasto jer ce sam da ode. U drugom slucaju ne moramo, valjda???

Pedeset hiljada nam ne resavaju problem...

Pa ne resavaju al dosta bi pomoglo....verovatno bi se bacio u vatru neki mladji igrac...mozda Aleksa

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Pa ne resavaju al dosta bi pomoglo....verovatno bi se bacio u vatru neki mladji igrac...mozda Aleksa

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

U svakom slucaju bolje je tako. Aleksa moze da napreduje a za Ascerica nisam bas mnogo siguran. Mozda ulovimo nekog matorca na kraju prelaznog da nam pomogne na sest meseci. Sada mi je krivo sto je Mudrinski u Subotici taman bi se lepo uklopio ako Ascera ode...

Link to comment

Odlazak Ascerica je radikalno dobar ili bedno iznudjen potez. Prva opcija bi bila inteligencija i preduzetnicki duh naseg SD a druga siguran znak da se bespovratno raspadamo. Kraj ce pokaze.

Link to comment

Немам искуства са овим бутаспортом да могу да оценим релевантност информације о Ашћерићу, али из емисије од пре којих два сата стичем утисак да Раднички и те како рачуна на Ашћерића на пролеће. Спортски је рекао, парафразирам, да су задовољни њиме и да желе да доведу, између осталих, још једног нападача. Да се ради на одблокиравању рачуна и регистрацији прва два појачања која су тренутно стигла...

Моје размишљање... прода се нпр. Ашћерић за неку своту, али та кинта није довољна да се скине блокада и не можемо да региструјемо појачања, шта смо урадили онда?! Не иде ни да се распрода цео тим да би се дошло до потребне своте. Сачекао бих ја. Убеђен сам да ћемо играти са класичним шпицем пролеће. А пошто се тражи кинта и од продаје фудбалера, ево твита од пре неки дан, који и нисам хтео да постављам, баш због непоузданости информације, али ето чисто као информација нека с обзиром да смо се дотакли теме продаје наших играча...

 

12650476_10208670057250236_689683909_n_z

 

 

 

Link to comment

Odlazak Ascerica je radikalno dobar ili bedno iznudjen potez. Prva opcija bi bila inteligencija i preduzetnicki duh naseg SD a druga siguran znak da se bespovratno raspadamo. Kraj ce pokaze.

Ako nam novac od transfera pomogne da ubrzamo deblokadu racuna i to uradimo do pre isteka prelaznog roka, mozemo da dovedemo nekog centra koji ce da zameni Ascerica. Mislim da njegov kvalitet nije tesko nadomestiti. Ne znam sta je Lalat video u njemu???  Ako to ne uradimo mozda i mozemo da pricamo o nekom delimicnom rasulu.

Mozda mozemo da privolimo napadaca iz Surdulice taj bi bio i vise neko dobar za nas. Cini mi se Stojanovic ali ne znam kakav ugovor ima??? Ima sigurno igraca u Prvoj ligi koji mogu da nadomeste Asceru.......

 

Ne znam da li Manca jos igra za Pirot da ga vratimo :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...