Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Grof bi ispao smeker da Radnickom pruzi istu sansu koju je pruzio Vojvodini izvodeci onaj dzumbus od tima. Samo se plasim da ce biti puna Marakana i da ce pod pritiskom publike da trijumfalno zavrsi sezonu izaci s najjacim timom i ici na pobedu. Bitni igraci Zvezde u nevreme ulaze u formu u kakvoj su bili na jesen a ako Radnicki napadne tri boda otvorice se dosta prostora kod Nislija pozadi, sto pogoduje Zvezdinim brzancima iz napada.

 

U svakom slucaju, zelim vam pobedu i tri boda jer ste igrama zasluzili Evropu ali mislim da je realnije da ce vas trka Vieire i Kataija ko ce dati vise golova kostati poraza. Verujem da ce biti dobar mec.

Edited by harper
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Grof bi ispao smeker da Radnickom pruzi istu sansu koju je pruzio Vojvodini izvodeci onaj dzumbus od tima. Samo se plasim da ce biti puna Marakana i da ce pod pritiskom publike da trijumfalno zavrsi sezonu izaci s najjacim timom i ici na pobedu. Bitni igraci Zvezde u nevreme ulaze u formu u kakvoj su bili na jesen a ako Radnicki napadne tri boda otvorice se dosta prostora kod Nislija pozadi, sto pogoduje Zvezdinim brzancima iz napada.

 

U svakom slucaju, zelim vam pobedu i tri boda jer ste igrama zasluzili Evropu ali mislim da je realnije da ce vas trka Vieire i Kataija ko ce dati vise golova kostati poraza. Verujem da ce biti dobar mec.

 

Lepo i korektno. :thumbsup:

 

I zvanično:

http://fkradnickinis.rs/zasto-opet-majo/

Link to comment

Grof bi ispao smeker da Radnickom pruzi istu sansu koju je pruzio Vojvodini izvodeci onaj dzumbus od tima. Samo se plasim da ce biti puna Marakana i da ce pod pritiskom publike da trijumfalno zavrsi sezonu izaci s najjacim timom i ici na pobedu. Bitni igraci Zvezde u nevreme ulaze u formu u kakvoj su bili na jesen a ako Radnicki napadne tri boda otvorice se dosta prostora kod Nislija pozadi, sto pogoduje Zvezdinim brzancima iz napada.

 

U svakom slucaju, zelim vam pobedu i tri boda jer ste igrama zasluzili Evropu ali mislim da je realnije da ce vas trka Vieire i Kataija ko ce dati vise golova kostati poraza. Verujem da ce biti dobar mec.

Tesko da ce Radnicki da napadne Zvezdu. Naprotiv, prvenstveno ce Rasta da gleda da zategne odbranu kao strunu, da se tu odigra maksimalno skoncentrisano i odgovorno. Polukontre su u plej ofu postale nas trademark, tako da tu vidim nasu sansu, uz prekide.

Link to comment

Grof bi ispao smeker da Radnickom pruzi istu sansu koju je pruzio Vojvodini izvodeci onaj dzumbus od tima. Samo se plasim da ce biti puna Marakana i da ce pod pritiskom publike da trijumfalno zavrsi sezonu izaci s najjacim timom i ici na pobedu. Bitni igraci Zvezde u nevreme ulaze u formu u kakvoj su bili na jesen a ako Radnicki napadne tri boda otvorice se dosta prostora kod Nislija pozadi, sto pogoduje Zvezdinim brzancima iz napada.

 

U svakom slucaju, zelim vam pobedu i tri boda jer ste igrama zasluzili Evropu ali mislim da je realnije da ce vas trka Vieire i Kataija ko ce dati vise golova kostati poraza. Verujem da ce biti dobar mec.

Nemamo mi tim da napadnemo Zvezdu. Pogledaj samo vrednost timova a da ne pricamo o drugim stvarima. Mi smo vise od cetiri puta jeftiniji tim a jedan igrac Zvezde ima vecu platu nego ceo nas tim.

Zvezda treba da igra u najacem sastavu kao i Partizan. Ja zelim Evropu ali zelim i fer pley. Mnogo vise je Zvezda pomogla Vojvodini sa rezervnom postavom nego Partizan nama sa polu rezervnim timom. Ne samo zbog broja rezervnih igraca koji su igrali vec i cinjenice da je Partizan ipak zbog neizvodjenja cele rezervne postave koliko toliko uigraniji tim. I jos jedna cinjenica jeste da smo mi igrali kod kuce a Vojvodina je gostovala i verujem da Bozovic nije pustio onog mladog centrahalfa i eventualno da je ubacio Donalda i umesto Gavrica koji uopste nije ni igrao nekog sto je igrao ne verujem da bi vojvodjani dobili...

Mi imamo svoj sistem igre koji pocinje iz jake odbrane. Do sada smo sa jakim ekipama igrali cvrste utakmice, takmicarske. Neke utakmice smo dobili lako jer nam se posrecilo da rano damo gol i posle smo dodatno ugrozavali protivnika iz kontre. Najgori scenario za nas, jeste da primimo rano gol.

Inace Zvezda u domacem sampionatu igra napadacki i koliko god njoj ne trebala ova pobeda ona ce gajiti taj sistem igre. Tako da dali mi gol rano ili ne moci cemo da iz kontre ugrozavamo gol. Sem toga uzdamo se u neki dobar prekid bilo slobodnjak ili korner.

Ako se Kataji i Vijera budu takmicili za gol vise to moze da bude nasa sansa a ne verujem da cemo dati mnogo prostora kao sto je to Borac uradio.

Sve u svemu utakmica je prava svecana, zeleo bih postenu i pravu borbu na terenu i da sezonu zavrsimo sa jednom pravom Evropskom utakmicom, dostojnom Lige sampiona. Da na pravi nacin pozovemo publiku na stadione sledece godine.

Naravno zelim i gajim skriveni optimizam da bi mogli da iznenadimo i nekim cudom se ipak plasiramo u Evropu. Koliko god to bilo nerealno i od polovine jeseni osudjeno unapred da ne uspe, i bez zimskih pojacanja i u uslovima za trening i celokupnog stanja u klubu mogu da kazem da je na kraju ovaj tim zasluzio Evropu. Kada smo se izborili sa ovim timom u svim ovim uslovima onda znaci da vredimo i da smo spremni za nove izazove.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Inace Zvezda u domacem sampionatu igra napadacki i koliko god njoj ne trebala ova pobeda ona ce gajiti taj sistem igre. Tako da dali mi gol rano ili ne moci cemo da iz kontre ugrozavamo gol. Sem toga uzdamo se u neki dobar prekid bilo slobodnjak ili korner.

 

 

Hoce Zvezda da napadne, sve i da ne igramo tako ponece igrace pun stadion, samo nije isto da li cete igrati tranziciju protiv Donalda i Le Taleka ili protiv Ristica i nikoga.

 

No, kao sto ti rece, neka bude lepa i otvorena utakmica pa kako se kome zalomi. S obzirom da je slobodan ulaz ocekujem preko 30.000 ljudi na Marakani, mozda i svih 40.000, svakom igracu u srpskoj ligi bi trebalo da bude posebna inspiracija da odigra jedan takav mec. Mnogi od igraca u oba tima verovatno nikad nisu videli toliko ljudi na stadionu uzivo, mnogi i nece do kraja karijere.

Link to comment

Више јавно тужилаштво у Нишу, које је истраживало инцидент на фудбалској утакмици 27.кола Суперлиге Србије 18.марта између ФК Раднички из Ниша и ФК Нови Пазар, утврдило је да нема места покретању кривичног поступка против голмана Радничког Александра Јовановића.

http://fkradnickinis.rs/iz-medija-saigraci-izgladili-odnose/

 

Cime se Vise javno tuzilastvo bavi  :isuse:

Edited by Dali_man
Link to comment

Jesu li nasi otputovali za Bg ili idu sutra???

 

Jedan od uslova Rastavca pri dolasku u nas klub je bio da se moraju obezbediti sredstva da se na gostovanja krece jedan dan pre utakmice, tako da verujem da danas nije bio izuzetka.

Link to comment

Jedan od uslova Rastavca pri dolasku u nas klub je bio da se moraju obezbediti sredstva da se na gostovanja krece jedan dan pre utakmice, tako da verujem da danas nije bio izuzetka.

Nisam to znao

Link to comment

Ma Rasta ozbiljan igrac, nema se tu sta dodati ...

Nema, resio covek problem zvan nocni izlasci. Odvede ih dan uoci utakmice i svi su pod budnim okom generala. Ne znam samo kako resavaju taj problem kada igramo kod kuce, ne verujem da ih negde zatvaraju u karantin bar nista ne pricaju...

Link to comment

Nema, resio covek problem zvan nocni izlasci. Odvede ih dan uoci utakmice i svi su pod budnim okom generala. Ne znam samo kako resavaju taj problem kada igramo kod kuce, ne verujem da ih negde zatvaraju u karantin bar nista ne pricaju...

 

Ne znam sada kako je to reseno, al'se secam u Bekijevo vreme, pomocni trener ih je valjda obilazio svako vece pred utakmicu, po stanovima gde su ziveli. Sejo glava ostavio u klubu adresu na kojoj je boravio : "Ulica Akacija br.29". Ovaj jadnik se celo vece vrteo po grad trazeci naseg Bananamena, zaboravivsi da je Hidzibulic jedno blesavo spadalo kakvog nema nigde ... Smejurija.

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...