Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Kakva kvalitetna stranica teme. Bravo za sve. Svako iz svog ugla i objektivno. Meni se tako čini.

Moram da podelim utisak od sinoć sa vama. Posle promašaja penala Petkovića, i nekoliko šuteva Kataia,Grujića koji su završili visoko preko gola, počelo se na stadionu šuškati o prepuštanju pobede Radničkom. Nakon odlučnijeg kretanja ka golu Zvezde i šuteva Marjanovića, stative Mrkića, teoretičari su već bili 100% sigurni da je utakmica nameštena. Bilo je i onih koji su trljali ruke i sladili se dobitkom na kladionici, znali su kažu, igrali keca na JNA i dvojku ovde na Marakani.

Da smo stvarno pobedili, a mogli smo, mogu misliti na šta bi danas ličilo medijsko tabloidno nebo Srbije.

 

Što se Radničkog tiče, treba reagovati brzo i kvalitetno. Da li će biti kvaliteta, to niko ne zna. Dobro se radilo u prethodnom periodu, ali ni izbliza nije dosegnut nivo kojem težimo. Plašim se samo tavorenja i razvlačenja u nedogled zbog neodlučnosti predsednika da povuče odlučne poteze. Da svojim marketinškim potezima ne stvara lažnu sliku i da ne bude spolja gladac a iznutra jadac. Ima tu dosta posla, od organizacije kluba, škole do prvog tima. Bojim se da je ovaj izvanredan rezultat samo rep vladavine Vidaka Perovića i veštine i znanja Milana Rastavca. Svuda je započeto nešto, krenulo se u dobrom smeru, ali imam utisak da je sve ostalo nedovršeno, nedopričano. Možda sam i nestrpljiv, a možda na to utiče okruženje u kome se nalazim, gde sve funkcioniše, skoro pa kako treba, pa bih tako voleo da funkcioniše i u mom Radničkom.

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Blizi se rasplet u omladinskoj ligi i u pravu je Med da je mnogo vazno da se izvucemo da se ne bi deca opet razbezala a lesinari ih opet razgrabili. Kadeti su vec ispali i ovo bi bio veliki udarac za klub. Imamo dve spojene kuci, danas pa sledeceg vikenda i trebaju nam dve pobede. U sledecem kolu igraju medjusobno timovi koji se bore za opstanak. Samo KG sigurno ispada a za ostala tri mesta konkurise 6-7 timova. Sanse 50:50 za sad imamo.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Blizi se rasplet u omladinskoj ligi i u pravu je Med da je mnogo vazno da se izvucemo da se ne bi deca opet razbezala a lesinari ih opet razgrabili. Kadeti su vec ispali i ovo bi bio veliki udarac za klub. Imamo dve spojene kuci, danas pa sledeceg vikenda i trebaju nam dve pobede. U sledecem kolu igraju medjusobno timovi koji se bore za opstanak. Samo KG sigurno ispada a za ostala tri mesta konkurise 6-7 timova. Sanse 50:50 za sad imamo.

Opstanak u Omladinskoj ligi obezbedjuje kadetima, koji susada ispali, da nastave takmičenje kao omladinci. Većina sadašnjih omladinaca prestareva i moguće je da budu priključeni Prvom timu, eventualno da budu poslati na kaljenje. U timu kadeta osim Alekse Jovanovića i donekle Amira Zeke sve je prosek, tako da bi se tokom leta, a nema mnogo vremena, trebalo posvetiti pronalaženju igrača u regionu, a pri tom po svaku cenu zadržati Aleksu Jovanovića, na koga su već bacili oko iz Čukaričkog i Partizana.

Link to comment

Ma Real Madrid pa Napredak Krusevac. Tolko su puni s lovom. Koliko ja znam, Rasti nikda nije kasnila plata. Velika verovatnoca je da Rasta na kraju napusti Radnicki ali to svakako nece biti Napredak.

Mima ne deluje kao čovek koji vuče neracionalne poteze. Svakako bi, bez potcenjivanja Čarapana, to za njega bio korak nazad u karijeri. Izgledna mu je pozicija selektora mladjih kategorija, a postoje ponude iz inostranstva. Da izabere nešto treće, ne verujem. Ističe stalno kako bi trebao da se približi svojo porodici, a to iz Kruševca baš i nije nekakvo približavanje. Pre će ostati u Nišu.

Link to comment

Navijao sam za njih kao da su moj klub, pogotovu kada smo bili u nizim ligama. Sve do ove godine kada su nam se interesi poklopili, tek sada sam video kakvi su. Nije samo u pitanju interes za Evropu vec i to sto su nam na kvarnjaka uzimali igrace. Podmukle igre za Rosica koji eto mora da sedi kuci pa raskinu ugovor i kroz dve nedelje u Vosu pa do nesrecnog Ascerica za koga su em ponudili sramnih 30.000e, em u dve, tri rate, em ga naucise kako da uceni klub. Ovo zadnje mozda nisu ali su svakako mnogo doprineli nama dobro znanom raspletu sa njim. Takodje o delegiranju sudija da i ne spominjem. Iskreno penal u prvih petnaest minuta kada je gostovala Vosa pa onda ovaj penal gde je Rados postavio ruku a Ugo jedva docekao da padne, pa nedosudjen ofsed...

Po meni jedina pozitivna stvar zavrsene sezone u ovoj propaloj ligi je Radnicki i kao navijac Vose vam zelim dalji napredak. Pomalo me ta vasa sadasnja prica podseca na dizanje Vose pre nekih desetak godina.

 

Takodje, potpuno razumem vasu ogorcenost u vezi postupaka Vosine uprave i generalno sam stekao slican utisak.

Izgleda da je Vosin predsednik Scepanovic (koga btw niko ziv od nas ne mirise) blizak sa smradovima u FSS-u, pa je sredio par bitnijih utakmica (pre svega u Nisu i na cmarakani) da bismo se domogli Evrope, iako je po meni ove sezone nismo zasluzili. Lalatovic je bio solidan i imao rezultate u pocetku jer je imao dobar tim, ali je tokom prelaznog roka tim i igru pretvorio u neki borac cacak, te su silni bodovi izgubljeni jer je forsirao svoje balvane u timu.

Inace, Vosa, klub, navijaci pa i generalno NS su trenutno u nekoj zoni sumraka kome se kraj ne vidi. U ovoj drzavi (za razliku u od sfrj) sampioni ne mozemo biti, jedini bljesci su uspesni izleti u evropu kao onaj prosle godine sa sampdorijom, a ova trenutna garnitura je od Vose napravila zvezdinu filijalu (kako je doslo do toga je duzxa prica), tako da nemojte biti nerealni i povezivati sadasnju upravu i njene postupke sa Vojvodinasima generalno.

Edited by Berger
Link to comment

Nisam znao da je dozvoljeno prenositi na ovaj forum postove nekih ljudskih, nacoskih govana, koji misle da su pozvani da određuju etnički sastav Vojvodine i žele povrede igračima. :puke:

Link to comment

Nisam znao da je dozvoljeno prenositi na ovaj forum postove nekih ljudskih, nacoskih govana, koji misle da su pozvani da određuju etnički sastav Vojvodine i žele povrede igračima. :puke:

 

Ne budi blesav, ne postoji mesto u Srbiji na kojem ima vise kultur-rasizma od Parapsihopatologije. Naravno da je dozvoljeno.

Link to comment

Nisam znao da je dozvoljeno prenositi na ovaj forum postove nekih ljudskih, nacoskih govana, koji misle da su pozvani da određuju etnički sastav Vojvodine i žele povrede igračima. :puke:

O cemu ti pricas, nema tu nikakvog rasizma niti price o etnickom sastavu, cigani su zvezdasi koji su okupirali fkv i sire, za povrede se slazem ali to je figura jbg.
Link to comment

O cemu ti pricas, nema tu nikakvog rasizma niti price o etnickom sastavu, cigani su zvezdasi koji su okupirali fkv i sire, za povrede se slazem ali to je figura jbg.

 

Hajde ne lazi, ako si vec rasista budi ponosni rasista a ne kukavicki. Ti u Bar, ti u Bosnu, ti u Krnjacu,... a onda - ne, ne, mi govorimo o zvezdasima. Ne sviraj kurcu i ne pravi nas budalama.

Link to comment

Hajde ne lazi, ako si vec rasista budi ponosni rasista a ne kukavicki. Ti u Bar, ti u Bosnu, ti u Krnjacu,... a onda - ne, ne, mi govorimo o zvezdasima. Ne sviraj kurcu i ne pravi nas budalama.

 

Ti cigane na Kosovo i da te nisam vidio Brankov da predjes! :fantom:

Link to comment

+1  na Harpera..

 

Berger, jbg, meni je kao nekome ko je 10 godina redovno išao na utakmice Vojvodine, taj komenatr užasan, ali, baš užasan... Nije to rasizam, to je ona najogora potuljena novosadština, da čim je neko iz Bara i Sarajeva, nek hvata put pod noge, jer se nije ovde asimilovao... Gadim se takvih...

 

Nije tome mesto na forumu, ali ću ga ostaviti, zbog radi™ niti diskusije i da vidim gde će da izađe...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...