Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.mozzartsport.com/vesti/apel-vecitima-iz-nisa-kako-protiv-nas-tako-i-protiv-vose/135640  .... Nadam se da je tacno ovo za nove ugovore, mada kad je Radan u pitanju..

 

 

Najveći kvalitet ovog tima je što su igrači već dugo na okupu i sa svima njima smo već razgovarali, ponudiili im nove, drastično bolje ugovore. Sa nekoliko pravih pojačanja, ali pravih, ne kao što se ovde često priča o pojačanjima, a igra bude sve slabija, možemo da napravimo dobar tim i za Superligu, pa i za te izazove u Evropi. Naravno, sa trenerom Milanom Rastavcem sam isto razgovarao. Još kad sam dolazio poboljšani su mu uslovi aneksom, a sada će dobiti više nego duplo bolji ugovor. Osim ako se ne pojavi neko iz inostranstva, čisto sumnjam da će neko u Srbiji moći da mu da bolju ponudu", decidan jeRadan Ilić.

 

 

"Pa mi smo već potpisali ugovore sa igračima po kome će za plasman u Evropu oni koji su izneli najveći teret, koji su u plej-ofu odigrali najmanje pet utakmica, dobiti po 5.000 evra
Link to comment

Malo statistike...

 

Nikola Asceric           25god.   5 gola - 1.836 minuta   + 2 asistencije

Anton Zemljanuhin    27god.   4 gola - 1.273 minuta

Marko Mrkic              19god    4 gola - 1.177 minuta

 

 

Ono sto je vidljivo golim okom jeste da mali Mrka mnogo vise ugrozava gol i da je puno spretniji od dojucerasnjeg konkurenta u timu...

Protiv Partizana je mnogo istrcao, par puta je odlicno odreagovao a posebno kod ponistenog gola i kod ofsajda kada je na jako malom prostoru ledjima uspeo da prihvati loptu, da se okrene i tada je pogodio stativu... Takodje mnogo brze napreduje od obojice igraca...

Razlika izmedju minuta provedenih na terenu je preko 7 utakmica manje za Mrku u odnosu na Ascerica. U statistiku nije ubaceno zadnje kolo gde je Asceric postigao gol.

 

Sta reci... Ascera hvala ti...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/apel-vecitima-iz-nisa-kako-protiv-nas-tako-i-protiv-vose/135640  .... Nadam se da je tacno ovo za nove ugovore, mada kad je Radan u pitanju..

 

 

"Mi smo imali taj dug od nekih 60.000 evra, on je sada umanjen i iznosi negde oko 37.000 neto, oko 50.000 bruto sa porezima. Izašli smo iz blokade, mislim da je bilo oko 15.600.000 dinara. Rešili smo tada da prvo sa strane sklonimo te zaostale obaveze, a da redovno izmirujemo ove prema postojećem igračkom kadru da ne urušavamo ambijent. I u sedam meseci isplatili smo sedam zarada. Više nismo u problemu i sigurno ćemo na leto izmiriti sve obaveze, pa i te stare", pun optimizma govori Ilić.

Naravno da laže, čim zine. Više od mesec dana račun je blokiran na 6 miliona i nešto.  :twak:

Link to comment

Naravno da laže, čim zine. Više od mesec dana račun je blokiran na 6 miliona i nešto.  :twak:

Ma kako bre moze toliko da laze. Ako je tacna tvoja tvrdnja pa to je bre krivicno delo!!! Za apsu...

Razumem da neko hoce nekim poluinformacijama da prikaze klub u boljem svetlu i time pomogne na neki nacin klubu. Medjutim, ovo nisu poluinformacije ovo kao sto rekoh je za tvorza...

Link to comment

Ajd jos nesto da dodam sa sinocne utakmice, posto se mahom zalimo, evo i kontraprimera sa nase strane... Realno sta ce Danilo Grujic juce iza gola kao cetvrti ili peti sudija...?  Jedino to sto je clan grupe grobari Cokot , a nislija je , pa se kao ta dva potiru :)

Link to comment

Ajd jos nesto da dodam sa sinocne utakmice, posto se mahom zalimo, evo i kontraprimera sa nase strane... Realno sta ce Danilo Grujic juce iza gola kao cetvrti ili peti sudija...?  Jedino to sto je clan grupe grobari Cokot , a nislija je , pa se kao ta dva potiru :)

Mislim da je i u Cupu u Beogradu bio sudija iz Beograda.

Link to comment

Ma kako bre moze toliko da laze. Ako je tacna tvoja tvrdnja pa to je bre krivicno delo!!! Za apsu...

Razumem da neko hoce nekim poluinformacijama da prikaze klub u boljem svetlu i time pomogne na neki nacin klubu. Medjutim, ovo nisu poluinformacije ovo kao sto rekoh je za tvorza...

Lepo piše:

 

FireShot Screen Capture #092 - 'Pretrazivanje jedinstvenog registra racuna - NBS' - www_nbs_rs_rir_pn_pn_rir_html_jsp_type=pn_results&lang=SER_CIR&kon.png

 

 

 

Edited by Komandant Mark
Link to comment

Ajd jos nesto da dodam sa sinocne utakmice, posto se mahom zalimo, evo i kontraprimera sa nase strane... Realno sta ce Danilo Grujic juce iza gola kao cetvrti ili peti sudija...?  Jedino to sto je clan grupe grobari Cokot , a nislija je , pa se kao ta dva potiru :)

I kad oces da nadjes kontraprimer na kontraprimer udaris kontru. Kurate smo mi srece :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...