Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovde se bojkotuju portali koji su je objavili, pa je "ekipa" nije okačila. 

Mani me sa bojkoti i diverzije, clanovi foruma su svi na mestu. Nit ko sta bojkotuje, niti ko sta zabranjuje. Ako je to tacno i ako sam nesto propustio, daj neki dokaz. Nemoj da unosis pometnju kad te lepo molem ;)

 

Jao Matriks sto si me nasekirao pa vidis da ce skandal da izbije ;)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ovde se bojkotuju portali koji su je objavili, pa je "ekipa" nije okačila. 

 

Nije bas da te razumem, jel smo mi ovde u obavezi da kacimo sve na sta naidjemo ? 

Link to comment

Pa da, poznat sam da volim da keljim po forumu sve i svasta o Radnickom ...

I da branis drugima da kace. Znam te tico  :P .

 

Nego kako ga cenite, ko ce sve od nasih da mece u mrezu na Rajka u subotu?

Link to comment

Ako Acko mislis na portal Real sa Nisave, koji mi je pored ovog foruma skoro uvek otvoren i redovno ga citam tu nisi u pravu. Decko je bio clan naseg foruma jos u vreme kada portal nije otvoren. Svi smo mu pozeleli dobrodoslicu i kada je krenuo portal on je objavljivao sve sa portala. Odjednom vise ne posecuje forum i ne kaci linkove. Ja licno ne zelim da kacim njegove linkove jer ne znam iz kog razloga on sam to ne radi. Mozda mu smeta? Sve ostalo se kaci, sta se stigne. Ako si mislio na njega a verujem da jesi jer pratim forum i samo se taj portal ne kaci, mislim da je svima kao i meni neprijatno da to radimo umesto njega.

Takodje to sto mislis da "MI" bojkotujemo nesto to je cista iluzija. Ne postojimo "mi" samo postoji tema. Mozemo da se slazemo oko necega ili ne, da diskutujemo, ali zato sluze forumi. Nikada nisam pripadao nicijem klanu a mogu sa nekim da se slozim ili ne. Sa tobom sam se mnogo puta slozio ali verovatno i mnogo puta nisam. To ne znaci da sam protiv tebe ili bilo koga drugog. Ovde smo svi kako bi se informisali a neki su tu i zbog neceg vise. Mnogi od nas na ovaj ili onaj nacin pomazu klubu.

Dakle, ovde nema klanova i nema "nas" i "vas". Ako si na forumu i na ovoj temi ti si jedan od "nas". Prema tome nemoj si sa tim komentarima kao neko dete kad mu uzmu zvecku... I naravno, ne shvataj sve licno...

Licno pozdravljam svaki doprinos koji ce koristiti klubu. Tu spadaju i dobrinosi svih ljudi sa foruma, raznih portala pa i Reala sa Nisave. To takodje ne znaci da ne mogu nesto da kritikujem jer i u dobroj nameri se gresi. Takodje to ne znaci da se neko uvredi ko neka strinka vec da nastavi da se bori za svoje misljenje, za svoje stavove, a iz kritike moze nesto i da nauci. Niko ovde ne kritikuje iz inata ili ljubomore...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Nemojte da se rasplinemo sa pogadjanjem rezultata i ko ce da da golove, molim vas!!! 

Hajdemo kao i do sada da se pribojavamo utakmice i budemo pritajeni optimisti.

Nemojte braco zadnju utakmicu da izbaksuziramo!!!

Link to comment

Nemojte da se rasplinemo sa pogadjanjem rezultata i ko ce da da golove, molim vas!!!

Hajdemo kao i do sada da se pribojavamo utakmice i budemo pritajeni optimisti.

Nemojte braco zadnju utakmicu da izbaksuziramo!!!

Kako iko moze da izbaksuzira bilo koga?Majstore konci su u rukama nasih Obilica.Ili ce skinu gace ko u ČApljinac il ce da ginu,trece nema.Sad ako ce necija rec,predpostavka,nada ili prisustvo tekmi ugroziti nama povoljan rezultat varas se.Nismo mi na terenu nego nasi Majstori.Tako da jedite burek i pij te ladnu vodu :)
Link to comment

Kako iko moze da izbaksuzira bilo koga?Majstore konci su u rukama nasih Obilica.Ili ce skinu gace ko u ČApljinac il ce da ginu,trece nema.Sad ako ce necija rec,predpostavka,nada ili prisustvo tekmi ugroziti nama povoljan rezultat varas se.Nismo mi na terenu nego nasi Majstori.Tako da jedite burek i pij te ladnu vodu :)

Citaj topik od pocetka i bice ti jasno :naughty:

Link to comment

Ајде да не крећем у теорије завере превише, али да ли је могуће да од свих јбних судија у овој земљи, нама суди поново ем он, ем судија из Новог Сада. Данило Грујић не суди у Хумској... Ај да кажемо да је то стварно периферна ствар и да гледамо на саму утакмицу.

 

Untitled_zpsb98kjzcr.jpg

Link to comment

Ајде да не крећем у теорије завере превише, али да ли је могуће да од свих јбних судија у овој земљи, нама суди поново ем он, ем судија из Новог Сада. Данило Грујић не суди у Хумској... Ај да кажемо да је то стварно периферна ствар и да гледамо на саму утакмицу.

Nije da nisi u pravu, nego jesi. I jeste to za neko nerviranje i skepsu.

Počinje i previše da smara pisanje ovdašnjih portala o zvedinom "klubu 100".

Biće, kako mora, izgleda. Nama ostaje da napadnemo, nemamo šta da izgubimo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...