Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aha džabe,1300 povratna, klopa, voda, sok, rakija, pivo, cigare, vreme, 230km?

Ma znam, nego to im je proslava titule, tako kazu. Moguce da bude dosta navijaca na stadionu. Sto se nas tice bitna je najpre nedelja...

 

13179061_281463288860367_386115195607822

Link to comment

Раднички је једини клуб у нашој лиги који Партизану није дао гол ове сезоне. Партизан је један од ретких који није поражен од како смо ушли у лигу поново пре четири сезоне. Време је да се мења још традиција!

Link to comment

Раднички је једини клуб у нашој лиги који Партизану није дао гол ове сезоне. Партизан је један од ретких који није поражен од како смо ушли у лигу поново пре четири сезоне. Време је да се мења још традиција!

Odlican podatak. Prokomentarisem iz zezancije prosli put kako samo mi ne mozemo da im damo barem gol, a ono ispade da je to 100% tacno. Dosta je bilo! :)

Dolazi 1-1 (6.8, MilenijumBet), nemoj posle nisam reko :)

 

Inace, ko ima vece novce, moze da zaradi sigurno. Kvota na 1 - 3.9 (MilenijumBet) X - 3.95 (Soker) 2 - 2.5(Maksbet)

Link to comment

Ce bude opet pesma evrovizije na severu   :wicked:

971046_617526851625569_1224505512_n.jpg

 

 

Ma znam, nego to im je proslava titule, tako kazu. Moguce da bude dosta navijaca na stadionu. Sto se nas tice bitna je najpre nedelja...

 

13179061_281463288860367_386115195607822

 

 

 

Koji vam je kurac danas  :D

 

Koga ćete ovde da regrutujete  za tribinu?

Link to comment

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:605252-Tomic-Ne-putuju-svi-u-Nis-odmaramo-igrace-za-Ligu-Evrope

"Raduje nas utakmica u Nišu. Igramo protiv velikog kluba, sa velikom tradicijom, koji ima veliku podršku navijača, koji igra jako dobru i kvalitetnu sezonu, na čemu im čestitam. Sigurno nas očekuju jedan pravi ambijent, teška i zahtevna utakmica", rekao je Tomić novinarima u sportskom centru Teleoptik.

Partizan je u sredu osvojio Kup Srbije, a Tomić je kazao da neki igrači neće putovati u Niš.

"Biće igrača koji neće putovati u Niš i biće onih koji će dobiti odmor zbog kvalifikacija za Ligu Evropa, koje nas brzo očekuju. Osim toga, posle Niša će neki igrači otići na odmor. Želimo da starijim fudbalerima i onima koji su izneli teret sezone, koliko je to moguće, damo šansu da se adekvatno odmore pred ono što nas očekuje", rekao je Tomić.

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Не могу да разумем како смо три пута изгубили од Борца. Баш су слаби у НС. Ашћерић им умува гол као за нас на Карабурми. Чука изгубила, дочекују Сурдулицу следећег викенда. Немамо шта да изгубимо у наредне две. Нападачки, па како буде.

Link to comment

Bas se zakuvalo, svasta se ovde desava, jako malo remija u plej ofu... Po meni Partizan ce imati jak motiv u zadnjem kolu s Vojvodinom, ali mi cemo morati da idemo na pobedu u oba meca, sto je tesko izvodljivo, ali ajde da verujemo.

 

Ma ko ih pa sisa sve... Sutra svi na Cair da pobedimo.

Edited by W.F.C.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...