Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Gledao CZ-Vosa i Caki je igrao jedno 30tak min i mogu reci da sam MNG prijatno iznenadjen kako je odigrao,s obzirom da nije igrao god dana. Bice nam kapitalno pojacanje ako dodje u RN.

 

Koliko me raduje sto Brzi daje golove toliko me i brine.Da ga neko ne capi u prelaznom roku.

 

Mrka u odnosu na Apostola opravdava epitet da je (ili ce) biti bolji od nazovi prosecnog talenta.

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mrka u odnosu na Apostola opravdava epitet da je (ili ce) biti bolji od nazovi prosecnog talenta.

Nije Apostolovic uopste toliko los koliko ga jebe los sut.

Link to comment

A pro po sinocne price o Sasku Marjanovicu i satu na sos kanalu jos dvojica igraca su dobila to istaknuto priznanje.Duka Kolarevic za onaj prvi evro gol na novootvorenom Cairu i Aca kapiten za onu utakmicu protiv zvezde kad smo izgubili 3:2 kad je Aca dao 2 gola.Satove inace nisu preuzeli jer nisu bili u prilici,a sos kanal nije zeleo da im posalje postom i uslovljava ih gostovanjem na doticnom kanalu....

Link to comment

Kolko god da bijem glavu od racunice zakljucujem da ako Vojvodina pobedi Borac mi nemamo skoro nikakve sanse. Tad bi nam igrale samo obe pobede, i protiv Zvezde i protiv Partizana. Ako kiksnu protiv Borca to ce najverovatnije da bude nereseno, e tad bi nam mozda i 3-4 boda igralo. Sve u svemu mi Partizan mora pobedimo i tad bi odluka bila odlozena za zadnje kolo. Bez te pobede su nam sanse samo teoretske...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Kolko god da bijem glavu od racunice zakljucujem da ako Vojvodina pobedi Borac mi nemamo skoro nikakve sanse. Tad bi nam igrale samo obe pobede, i protiv Zvezde i protiv Partizana. Ako kiksnu protiv Borca to ce najverovatnije da bude nereseno, e tad bi nam mozda i 3-4 boda igralo. Sve u svemu mi Partizan mora pobedimo i tad bi odluka bila odlozena za zadnje kolo. Bez te pobede su nam sanse samo teoretske...

Nama trebaju:

 

a. Obe pobede protiv blizanaca

b. Partizan uzima kup

c. X Borac - Vosha

d. U slucaju pobede Borca, X ili poraz Borca od Zvezde

e. U slucaju pobede Vojvodine, X ili pobeda Partizana u zadnjem kolu

 

Svi ovi uslovi su tesko ostvarivi jer ako Borac dobije Vojvodinu, ili odigra nereseno, igrace verovatno sledece srede protiv Zvezde zaostalu i tu ocekujem da opet Zvezda izadje sa istim timom kao protiv Vojvodine, a u zadnjem kolu imaju zicer kuci sa Vozdovcem. Jako tesko cemo mi do 4. mesta, tako da se ne treba opterecivati time.

Link to comment

Jel zna neko sta bi u praksi znacila ova suspenzija Partizanovih navijaca na gostovanjima, ako je ne ukinu... Zatvoren sever Caira?

Link to comment

Bas sad gledam reportazu iz Surdulice, bilo stotinak navijaca bez obelezja. To mu dodje da ce ipak biti otvoren sever...

Ako, neka im otvore. Sto dalje .........

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...