Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neverovatan osećaj. Za ovaj trenutak treniram od malena. Ovaj poziv je plod mog rada cele sezone, kao i Radničkog, i drago mi je da sam ga dobio u trenutku kada nosim dres mog matičnog kluba. Još uvek sam u šoku, saznao sam iz novina pre 10, 20 minuta, stvarno ne znam šta još da dodam

http://www.juznevesti.com/Sport/Golman-niskog-Radnickog-pozvan-u-reprezentaciju.sr.html

 

Је л' нам је Раде Манић био последњи репрезентативац? 

Link to comment

Kao igrač Radničkog mislim da je Piksi 84. godine bio poslednji igrač u reprezentaciji. Ne računam ove što su nekad nosili dres Radničkog pa nakon nekog vremena nosilidres reprezentacije. Ispravite me ako sam pogrešio 

Link to comment

Uh, moguce i da jeste Piksi. Mada ovo je siri spisak, mozda je tu neko i upadao. Manic je pozvan za nekakve dve prijateljske (Japan i J. Koreja cini mi se), ali samo zato sto se igralo tamo, a tad je vec otisao u korejski klub, znaci nije bio nas igrac. Nije hteo u bg klubove, to ga je kostalo mozda i reprezentativne karijere. Jednom recju kralj.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Manic je pozvan za nekakve dve prijateljske (Japan i J. Koreja cini mi se), ali samo zato sto se igralo tamo, a tad je vec otisao u korejski klub, znaci nije bio nas igrac. Nije hteo u bg klubove, to ga je kostalo mozda i reprezentativne karijere. Jednom recju kralj.

Сећам се да је био у репрезентацији, мислио сам да је још био у Радничком.

Link to comment

Сећам се да је био у репрезентацији, мислио сам да је још био у Радничком.

Mislim da nije. Da ga je Santrac ispostovao samo zato sto je reprezentativna turneja bila na dalekom istoku... Zadnja njegova utakmica je Radnicki - Zvezda 0:2, novembar 1995... Bili smo drugi te jeseni, puno se ocekivalo, ali...

Link to comment

Ja mislim da je Petar Đenić bio poslednji repstativac iz Radničkog.

Не верујем да је играо за А репрезентацију. За младу јесте... Брате, од када нисмо имали репрезентативца...  :ss1:

Link to comment

13.12.2000 prvi i jedini nastup za reprezentaciju, 24.12. iste godine prelazi u Beograd. 

Omladinci i kadeti u totalnom autu. Jos 4 kola do kraja, tesko da ima spasa za kadete. Pa nek kuka "predsednik" na sudije, posto ne moze da obezbedi normalno funkcionisanje kluba, skrivajuci se iza saopstenja. 
Marko Brankovic postigao gol za Car, Todorovic dobio 5.5 od Helete.

Link to comment

---Definitivno da ce ga Radan i ekipa prodati na leto.Ne trebamo da gajimo zablude da ce Acko ostati. ovo nam je samo slag na tortu (repka) sto ce mu se dici trzisna cena... Pa grota je pustiti ga ispod 300 000e  

 

---Ako Jagodina ne uspe da uvalja u inostranstvo Acu Filipovica i Urosa Nikolica bilo bi JAKO pozeljno privoleti ih u Radnicki,pre nego sto bi ih docepali Cuka i Vosa. 

2 jako kvalitetna igraca,gde bi i sad u startu igrali u nasih prvih 11.

  

-Takodje Merdovicu iz Metalca i S.Jovanovicu iz Lucana isticu ugovori,a i te kako bi dobro dosli Radnickom.Kao i par igraca iz OFK-a.....Mozda ako Zvezda raskine ugovore sa Cakiem,Matosom i Avramovskim..bilo bi pozeljno barem jednog da dovedemo..

 Ali NISTA bez $$$$$...Tako da je neminovno prodati Acka i mozda Tomketa 

Link to comment

Ако је већ било репрезентативаца после Пиксија, безвезе што сви пишу као да је он последњи репрезентативац из Радничког.

Untitled_zpsrnkdthz1.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...