Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Ma daj. Cuka ubacila pionire plus vi niste pet golova dali nekome ima deceniju. Ocigledno je...

Identična situacija kao u prvenstvu 2011/12 kada su Užičani trebali u Evropu. Vodila je Zvezda protiv Voše 1:0, a onda su Novosadjani preokrenuli na 2:1 i otišli u Evropu. Sad, nemoj da prebacuješ fokus na Čukine pionire, nja. Koliko vidim, branio je prvi golman, bio je tu i Filip Stojković, Srnić, Pjansentin, Mandić, Regan, Ostojić, Filip Knežević i da pionir Mirosavljević. Više nego solidan tim i ne baš rezervni. Pustili nas ? Oni nas puštaju otkad se takmičimi zajedno kroz sve lige. Mislim da smo jedini koga nisu pobedili u poslednjih nekoliko godina, ni kao domaćini ni kao gosti. 

 

 

edit: poenta je u   http://www.sportklub.rs/superliga-spartaku-oduzeti-bodovi-zbog-rezervne-postave    

ako imamo obraza ;)

Edited by Komandant Mark
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kolega iz Radničkog Milan Rastavac u superlativu je govorio o partijih svojih izabranika. Sa punim pravom ovaj put.

"Izuzetno sam zadovoljan rezultatom, ostajemo u trci za četvrto mesto i to je ono što je najbitnije. Celo prvenstvo igramo sa dosta oscilacija, ali danas smo ih sveli na minimum i zasluženo trijumfoavali. Radujem se što u sledećem kolu dočekujemo Partizan, što će na Čairu biti puno naših navijača i što ćemo i u taj meč ući kao i u ovaj na Banovom brdu. Čestitam svojim igračima, koji su pružili sjajnu partiju protiv uvek neugodnog domaćina".

http://www.mozzartsport.com/vesti/lesnjak-sprema-rez-u-cuki-sad-znamo-kome-da-se-zahvalimo-u-prelaznom-roku/134879

 

 

Link to comment

Pocelo s kalkulisanje. Neki fb manijak iz Naissusa ima svoju verziju.

 

 

Evo ovako. Tralalatovićevu sudbinu oko izlaska u Evropu drži Partizan u svojim rukama, a čini mi se da imaju sa njim nekih neraščišćenih računa, dok je treniro Napredak i oduzeo im titulu, pa bi bio red da se to rasčisti u sledeća 2 kola i da mu vrate pravom merom. Partizan dolazi u Niš nakon finala kupa u sredu pa bi bilo logično da budu umorni, a i da ne zapinju mnogo i ne olakšavaju posao ovom džiberu i Vojvodini koja im nije zimus dala Ivanića. U zadnjem kolu imaju priliku da ih pobede na JNA i uskrate im evropsku vizu što bi bila lepa osveta u velikom stilu. Vojvodina u sledećem kolu dočekuje Borac koji ima svoju računicu i neke šanse za Evropu pa im se neće sklanjati kao Čukarički i Zvezda. A pošto nisu uspeli kući da pobede očajni Voždovac, valjda će i Borac uspeti da im iščupa bar jedan bod. U tom slučaju bi Radnički pred zadnje kolo imao bar jedan bod više od Vojvodine koja će u zadnjem kolu da pukne od Partizana i to je to, Radnički je 4. A ako baš treba, možemo i Zvezdu da pobedimo u zadnjem kolu pošto će oni već da pošalju svoje prvotimce na odmor jer nemaju mnogo vremena za odmor do početka priprema za kvalifikacije za LŠ.
Link to comment

Cekam kapetan da se pojavi. Ljubimac mu naceo brdjani danas ...

Ја изневеровао... Али кад га је мој љубимац мунуо онда није ни за чуђење крајњи исход.

Link to comment

Ја изневеровао... Али кад га је мој љубимац мунуо онда није ни за чуђење крајњи исход.

 

Mani me s izneverovanje. Odma na avat.

Link to comment

Pocelo s kalkulisanje. Neki fb manijak iz Naissusa ima svoju verziju.

Eto i taj je napisao da se Cuka sklonila. :fantom:

Link to comment

Srednja klaso, gde si u ovom dubokoumnom postu procitao, tako ti boga, to sto si sam zakljucio ? Msm, nebitno je skroz, nego rekoh da se ne zagrcnes tom kafom ...

Link to comment

Eno lijepo pise. Borac ima neke sanse za Evropu pa im se nece sklanjati ko nama Cuka ili njima Zvezda... sve lijepo pise.

Link to comment

Eno lijepo pise. Borac ima neke sanse za Evropu pa im se nece sklanjati ko nama Cuka ili njima Zvezda... sve lijepo pise.

 "Vojvodina u sledećem kolu dočekuje Borac koji ima svoju računicu i neke šanse za Evropu pa im se neće sklanjati kao Čukarički i Zvezda"

 

 

Pod hitno rakijica i kava.

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Juce nam se vratilo za utakmicu na Cairu kad je Cuka, sa duplo slabijim timom, izvukla bod izlezavajuci se celu utakmicu, a mi se ispromasivali za sve pare. Missim malo je glupo dati nekom 3 boda i jos pistiti da te ponizi na svom terenu. To se radi suptilnije, ko Vojvodina proslo kolo, minimalni poraz iz 2 u 1. da se bar posteno zaradi od davanje bodova  :fantom:

Link to comment

Ispada da Partizan resava sezonu. Tim koji je odigrao preko 50 zvanicnih utakmica u 4 takmicenja pocevsi od jula. A sad u 10 dana imaju finale kupa, nas i Vojvodinu. Iskreno, ne greje me sunce da cemo mi tu da se ovajdimo na kraju, ali ajde, videcemo... Mislim da se opet najvise pitamo mi sami u ove dve preostale utakmice, a brine me sto nemamo dobar pristup u utakmicama koje odlucuju, gde se igra pod vecim pritiskom.

 

Video s konferencijom...

Edited by W.F.C.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...