Jump to content
IGNORED

Jedna mapa govori vise od rijeci


borris_

Recommended Posts

USA AIRBnB zauzetost kapaciteta 7 april... Naradžasto je 100% popunjena mesta...

 

1_Eclipse.jpg

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

USA AIRBnB zauzetost kapaciteta 7 april... Naradžasto je 100% popunjena mesta...

 

1_Eclipse.jpg

U čemu je fora? Full pomračenje sunca koje se dešava u narandžastoj zoni?

Link to comment
Just now, Tihajeza said:

U čemu je fora? Full pomračenje sunca koje se dešava u narandžastoj zoni?

Da, to je fora... AKo ne znaš šta je, deluje nadrealno ludo...

Edited by radisa
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Volim Koktu, ali Koka kola je zauvek ispred svih ostalih industrijskih sokova.

 

Btw, u Americi mi nije bila tako dobra. Naša je gaziranija i ima intenzivniji ukus.

 

Sirup od kukuruza vs pravi secer. I Ameri preferiraju kokakolu punjenu u Meksiku jer se i tamo jos uvek koristi normalan secer u odnosu na domaci proizvod...

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Radoye said:

 

Sirup od kukuruza vs pravi secer. I Ameri preferiraju kokakolu punjenu u Meksiku jer se i tamo jos uvek koristi normalan secer u odnosu na domaci proizvod...

 

Kod nas se koristi sirup od kukuruza od pre par godina, i definitivno se pogorsao ukus.

  • +1 2
Link to comment

Dok sam pio koka kolu samo sam cepao zero. Kad posle par godina konzumiranja probas onu obicnu skoro je na ivici bacanja pegle

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

Dok sam pio koka kolu samo sam cepao zero. Kad posle par godina konzumiranja probas onu obicnu skoro je na ivici bacanja pegle

Ja pijem samo zero al realno da nisam vec debela svinja ne bih nikad, original je original. Doduse ima dodatni problem originala a to je sto ti podigne secer pa si u hajpu pola sata a onda ti ga spusti pa nisi za q. 

Link to comment

Kod nas su od skora i u običan Pepsi počeli da trpaju veštačke zaslađivače. Nisam ni znao, kupio flašicu, ispljunuo prvi gutljaj i bacio đubrište.

Definitivno je to bio poslednji Pepsi koji ću kupiti.

Link to comment

Ju, strasno. Tako zdravo i nadasve kvalitetno pice su poceli da truju zasladjivacima :lolol:

 

 

season 7 episode 23 GIF

  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, Radoye said:

 

Sirup od kukuruza vs pravi secer. I Ameri preferiraju kokakolu punjenu u Meksiku jer se i tamo jos uvek koristi normalan secer u odnosu na domaci proizvod...

Meksisička koca je definitivno bolji izbor. Nisam neki konzument, ali ako ima meksička u mršavoj flaši u ponudi, uvek ću da radije biram nju. 

image.jpeg.47ee9dcf211477462465d7ddb85b410d.jpeg

 

Link to comment
8 hours ago, radisa said:

USA AIRBnB zauzetost kapaciteta 7 april... Naradžasto je 100% popunjena mesta...

 

1_Eclipse.jpg

Eh što nemam neku šupu za izdavanje i sa uzmem lagano $2K za vikend. Ovako ću samo da se zlopatim u saobraćaju narednih par dana :dry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...