Jump to content
IGNORED

Jedna mapa govori vise od rijeci


borris_

Recommended Posts

On 19. 2. 2024. at 21:42, Shan Jan said:

Realno 25 je jako niska granica, posebno za niske ljude. Ja kad sam imao BMI od 25 bio sam zategnut ko struna. 

 

nije to samo za niske. postoje sportisti koji imaju BMI 35+ i pritom imaju 10% body fat. i npr 6-4 visina, to je 193cm 

ta skala je pravljena više 'nako za gen pop puk, ne za outliere

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, JozoMujica said:

Nešto mi mnogo malo ovo za pauke i pčele...

 

 

 

Quote

Statistics indicate that alone in 2018, 1 012 reported accident cases was recorded in Botswana which involved collision with livestock resulting in 167 losses of lives.

:fantom:

Link to comment
On 20. 2. 2024. at 23:22, omiljeni said:

 

nije to samo za niske. postoje sportisti koji imaju BMI 35+ i pritom imaju 10% body fat. i npr 6-4 visina, to je 193cm 

ta skala je pravljena više 'nako za gen pop puk, ne za outliere

 

u tome i jeste fora, ako si profi sportista koji mora imati visak misicne mase, normalno je da ces imati visok bmi. za prosecnog coveka bmi od 25 jeste dobar indikator.

Link to comment
On 23. 2. 2024. at 15:39, JozoMujica said:

Nešto mi mnogo malo ovo za pauke i pčele...

 

 

Koja je fora sa puževima?

Link to comment

 

"Teška mapa"... malo legende:

The Human Development Index is a composite index by the United Nations Development Programme (UNDP)’s Human Development Report Office. It is used to measure a country’s development. The score is based on life expectancy, education and per capita income indicators.

Link to comment
19 hours ago, Stela said:

manhattan-neighborhood-map.thumb.jpg.551d89f655c93c76532e16bf0bbff3e5.jpg

Netacna mapa. Fali Marbl Hil, koji je deo Menhetna i dalje, iako je probojem Harlem Rivera i zatrpavanjem starog toka “slepljen” s Bronksom.

 

Jur velkom.

Link to comment
On 20. 2. 2024. at 23:22, omiljeni said:

 

nije to samo za niske. postoje sportisti koji imaju BMI 35+ i pritom imaju 10% body fat. i npr 6-4 visina, to je 193cm 

 

 

brt - ako stvarno postoje - ti likovi su overweight, sa koje god strane posmatras.

a u momentu kad prestanu (da se bave sportom), automatski prelaze u kategoriju obesity i kachi ih milion zdravstvenih rizika.

Link to comment
16 minutes ago, Њујоркер said:

Netacna mapa. Fali Marbl Hil, koji je deo Menhetna i dalje, iako je probojem Harlem Rivera i zatrpavanjem starog toka “slepljen” s Bronksom.

 

Jur velkom.

Ovo?

 

 

Screenshot_20240226_150656_Samsung Internet.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...