Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Tenis 2016.

Featured Replies

Federer 302

Sampras 286

Lendk 270

Konors 268

Djovak 223

 

Nije nemoguce

  • Replies 5.1k
  • Views 345.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da je skoro pa nemoguce da uzme jos 5 GSa a da ne stigne do 300 nedelja na listi :) 

 

Ali da, zali boze propustene prilike, a i ovih sad 7-8 nedelja koliko ce Pirge biti prvi a nista od tenisa se ne igra.

Mislim da je skoro pa nemoguce da uzme jos 5 GSa a da ne stigne do 300 nedelja na listi :) .

Kaki nemoguce. Uzima tri godine po 2gs, a Pirga bude broj 1 :kafa:

Bolje da se koncentrise na Grand Slamove, a ne na broj 1, jako teško će se (brzo) vratiti na broj jedan, samo do RG 2017 mora da brani 3500 poena više, a posle toga skoro 2000 više sa samo Miamia i Indian Wellsa.

Teoretski moze na broj 1 i posle australije ako osvoji Dohu i AO a Marej ispadne u 1/4finalu

 

Ja zaista ne verujem da marej moze da hara kao sto su ova trojica ludaka harala godinama, posle prvog vimbldona je otisao dodjavola, sad posle nekoliko nedelja kao broj 1 isto tako moze da se desi da prsne, sklon je tome

Edited by Tsai

Uopšte nisam optimista u pogledu pitanja da li Novak hoće da osvoji još neki GS. 

Namerno sam napisala hoće, a ne može, jer to u njegovom slučaju čini bitnu razliku. On bi verovatno mogao da suvereno vlada tenisom još minimum tri godine, ali da li to hoće je glavni zez. A mislim da neće.

Došao je do momenta u karijeri kada se verovatno zapitao, čemu sve ovo  još jenom u krug i zašto. 

Mislim da ga i razumem, mada bi meni bilo logičnije da se povuče iz tenisa, nego da nastavi da igra ovako bez volje. Verovatno ima i ugovorne obaveze sa sponzorima, pa kad to otalja......

Edited by Arkadija

Pa ono, dosho je na korak od koze. Stvarno, cemu?

Mnogo je dugačak taj korak :D

Bolje da se koncentrise na Grand Slamove, a ne na broj 1, jako teško će se (brzo) vratiti na broj jedan, samo do RG 2017 mora da brani 3500 poena više, a posle toga skoro 2000 više sa samo Miamia i Indian Wellsa.

 

Majami i IW su pre RG. :)

Sledeca sezona bi mogla biti jedna od zanimljivijih(neizvesnijih) u poslednje vreme. Marej po prvi put ulazi u godinu kao broj 1 sa ogromnim samopouzdanjem i nizom od 20+ pobeda. Djovak moze jako i do samog kraja na svakom turniru a moze i da se raspadne vrlo lako. Fed i Nadal se vracaju jaci nego ikad™ i sigurno vide svoju sansu u ovako jadnom Turu. Wawa je tata za GS, a jurice i Golden slam. DelPo posle duzeg vremena ulazi zdrav u sezonu. Od Raonica, Zvereva, Kirjiosa se ocekuje dalje iskorak. Tu je negde i Japanezer.

Na sve to dodati da je Nadal 9. Fed 16. a DelPo 30+. i koja ce zabava biti kad oni ulete nekom u ranijoj fazi turnira.

 

RIP Berdih i Ferer.

Ma meni bi sasvim ok bilo da, ako stvarno on "neće" , kaže lepo: Ja više neću, nemam volje ili čegagod, hvala i ćao!

Naravno, da neko ne pomisli, ne vidim nikakvu "obavezu" da to učini...

 

....shit has hit the fan...

Majami i IW su pre RG. :)

 

 

Da, samo na njima brani 2000 poena, a Mari (mislim) samo 90.

Edited by Jeremija

Sledeca sezona bi mogla biti jedna od zanimljivijih(neizvesnijih) u poslednje vreme. Marej po prvi put ulazi u godinu kao broj 1 sa ogromnim samopouzdanjem i nizom od 20+ pobeda. Djovak moze jako i do samog kraja na svakom turniru a moze i da se raspadne vrlo lako. Fed i Nadal se vracaju jaci nego ikad™ i sigurno vide svoju sansu u ovako jadnom Turu. Wawa je tata za GS, a jurice i Golden slam. DelPo posle duzeg vremena ulazi zdrav u sezonu. Od Raonica, Zvereva, Kirjiosa se ocekuje dalje iskorak. Tu je negde i Japanezer.

Na sve to dodati da je Nadal 9. Fed 16. a DelPo 30+. i koja ce zabava biti kad oni ulete nekom u ranijoj fazi turnira.

 

RIP Berdih i Ferer.

 

 

+1

 

 

Da smo živi i zdravi, očekuje nas možda i najinteresantnija sezona u zadnjih desetak godina.

Edited by Jeremija

Kakvo povlačenje, ako ne bude neke veće povrede igraće i sledeće OI bez problema. :)

 

Zbog čega? Da mu dupe vidi Tokija?

Uniqlo ce namestiti zlato

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.