Jump to content
IGNORED

Tenis 2016.


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    541

  • Max Morlock

    453

  • renne

    452

  • Arkadija

    289

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da je skoro pa nemoguce da uzme jos 5 GSa a da ne stigne do 300 nedelja na listi :) 

 

Ali da, zali boze propustene prilike, a i ovih sad 7-8 nedelja koliko ce Pirge biti prvi a nista od tenisa se ne igra.

Link to comment

Bolje da se koncentrise na Grand Slamove, a ne na broj 1, jako teško će se (brzo) vratiti na broj jedan, samo do RG 2017 mora da brani 3500 poena više, a posle toga skoro 2000 više sa samo Miamia i Indian Wellsa.

Link to comment

Teoretski moze na broj 1 i posle australije ako osvoji Dohu i AO a Marej ispadne u 1/4finalu

 

Ja zaista ne verujem da marej moze da hara kao sto su ova trojica ludaka harala godinama, posle prvog vimbldona je otisao dodjavola, sad posle nekoliko nedelja kao broj 1 isto tako moze da se desi da prsne, sklon je tome

Edited by Tsai
Link to comment

Uopšte nisam optimista u pogledu pitanja da li Novak hoće da osvoji još neki GS. 

Namerno sam napisala hoće, a ne može, jer to u njegovom slučaju čini bitnu razliku. On bi verovatno mogao da suvereno vlada tenisom još minimum tri godine, ali da li to hoće je glavni zez. A mislim da neće.

Došao je do momenta u karijeri kada se verovatno zapitao, čemu sve ovo  još jenom u krug i zašto. 

Mislim da ga i razumem, mada bi meni bilo logičnije da se povuče iz tenisa, nego da nastavi da igra ovako bez volje. Verovatno ima i ugovorne obaveze sa sponzorima, pa kad to otalja......

Edited by Arkadija
Link to comment

Bolje da se koncentrise na Grand Slamove, a ne na broj 1, jako teško će se (brzo) vratiti na broj jedan, samo do RG 2017 mora da brani 3500 poena više, a posle toga skoro 2000 više sa samo Miamia i Indian Wellsa.

 

Majami i IW su pre RG. :)

Link to comment

Sledeca sezona bi mogla biti jedna od zanimljivijih(neizvesnijih) u poslednje vreme. Marej po prvi put ulazi u godinu kao broj 1 sa ogromnim samopouzdanjem i nizom od 20+ pobeda. Djovak moze jako i do samog kraja na svakom turniru a moze i da se raspadne vrlo lako. Fed i Nadal se vracaju jaci nego ikad™ i sigurno vide svoju sansu u ovako jadnom Turu. Wawa je tata za GS, a jurice i Golden slam. DelPo posle duzeg vremena ulazi zdrav u sezonu. Od Raonica, Zvereva, Kirjiosa se ocekuje dalje iskorak. Tu je negde i Japanezer.

Na sve to dodati da je Nadal 9. Fed 16. a DelPo 30+. i koja ce zabava biti kad oni ulete nekom u ranijoj fazi turnira.

 

RIP Berdih i Ferer.

Link to comment

Ma meni bi sasvim ok bilo da, ako stvarno on "neće" , kaže lepo: Ja više neću, nemam volje ili čegagod, hvala i ćao!

Naravno, da neko ne pomisli, ne vidim nikakvu "obavezu" da to učini...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Sledeca sezona bi mogla biti jedna od zanimljivijih(neizvesnijih) u poslednje vreme. Marej po prvi put ulazi u godinu kao broj 1 sa ogromnim samopouzdanjem i nizom od 20+ pobeda. Djovak moze jako i do samog kraja na svakom turniru a moze i da se raspadne vrlo lako. Fed i Nadal se vracaju jaci nego ikad™ i sigurno vide svoju sansu u ovako jadnom Turu. Wawa je tata za GS, a jurice i Golden slam. DelPo posle duzeg vremena ulazi zdrav u sezonu. Od Raonica, Zvereva, Kirjiosa se ocekuje dalje iskorak. Tu je negde i Japanezer.

Na sve to dodati da je Nadal 9. Fed 16. a DelPo 30+. i koja ce zabava biti kad oni ulete nekom u ranijoj fazi turnira.

 

RIP Berdih i Ferer.

 

 

+1

 

 

Da smo živi i zdravi, očekuje nas možda i najinteresantnija sezona u zadnjih desetak godina.

Edited by Jeremija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...