Jump to content
IGNORED

Tenis 2016.


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    541

  • Max Morlock

    453

  • renne

    452

  • Arkadija

    289

Top Posters In This Topic

Posted Images

AO i RG

 

Nije uopste toliko losa sezona bila, previse je Novak pauzirao i to ga je kostalo broja jedan. I naravno sve ovo poslednjih meseci ne uliva poverenje za narednu godinu, no videcemo.

Link to comment

AO i RG

 

Nije uopste toliko losa sezona bila, previse je Novak pauzirao i to ga je kostalo broja jedan. I naravno sve ovo poslednjih meseci ne uliva poverenje za narednu godinu, no videcemo.

 

Novak je konačno osvojio RG, prvi (i verovatno poslednji) igrač posle Lavera koji je držao sva četiri slema, ne da nije loša već je istorijska. :) Praktično jedini minus su mu Olimpijske igre, ali tenis na OI ionako nikad nije bio previše popularan.

Link to comment

Pa ne znam bas. Sa jedne strane RG, a sa druge oi, vimbi, uso, zavrsni turnir, i broj 1

 

Ja bih ipak potpisao ovo drugo

Da nije prso ko lajsna i da je zadržao no. 1 samo sa AO i RG, potpisao bih prvo, ovako... ono drugo.

 

Sent from my SM-N910C

Link to comment

Kako tračevi? Ima novog člana tima, to nije trač. I od tada je mnogo slabiji igrač nego što je bio, ni to nije trač

 

Od kada? Ako misliš na Pepea Imaza, sam Djokovic je rekao da s njim radi već nekoliko godina.

Link to comment

Od kada ga je unapredio u trenera i i uveo u tim sa ostalim trenerima

 

Ima li neki citat da je "unapređen" i da sad ima drugačiju ulogu nego što je imao ranijih godina? :)

Link to comment

Sjebavao je on i ranije karijeru raznoraznim Tod Martinima pa se vracao jaci i bolji. Nije do Pepea, do njega je i njegove glave i motivacije, ako krene da grize (i jede) ponovo vratice se vrlo brzo na prvo mesto.

 

A glede diskusije - u ovom trenutku, dakle ove godine, RG je bio mnogo bitniji od svih ovih drugih navedenih zajedno. Drzao je 4 slema u rukama. Za OI ce imati jos jedan pokusaj, ostalo je vec osvajao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...