Jump to content
IGNORED

Tenis 2016.


Timmy

Recommended Posts

To kako je znaju on i njegov tim i niko više, sigurno ne ovi što pričaju o slanini i kobasicama. Znam samo da ne bih još otpisivao ni Nadala ni Feda iako nisu godinama ništa osvajali, a kamoli Novaka.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    541

  • Max Morlock

    453

  • renne

    452

  • Arkadija

    289

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali u nedostatku izveštaja o radu od strane Novakovog tima, možemo samo da pričamo o našim utiscima

 

Kako se tebi čini Novak sada? Kao da je sticajem okolnosti izgubio prvo mesto, ili kao da ima neki problem?

Link to comment

Ali u nedostatku izveštaja o radu od strane Novakovog tima, možemo samo da pričamo o našim utiscima

 

Kako se tebi čini Novak sada? Kao da je sticajem okolnosti izgubio prvo mesto, ili kao da ima neki problem?

 

Očigledno da ima neki problem, ali, dosadašnja njegova karijera nam ne govori da je problem nerešiv.

Možda jeste, možda nije. Opet, dosadašnja njegovara karijera nam govori da nije nerešiv.

Videćemo. 

Tenis je jedini sport, uz malo odbojke, koji mi se svidja.  Voleću ga i bez Djokovića. No, svakako, rado ga gledam jer igra lep, all-around  tenis, i želim mu sve najbolje.

A slaninu ostavite meni, ako je već on neće.

Link to comment

Očigledno da ima neki problem, ali, dosadašnja njegova karijera nam ne govori da je problem nerešiv.

Možda jeste, možda nije. Opet, dosadašnja njegovara karijera nam govori da nije nerešiv.

 

 

Naravno, Nole je po tome poznat, da kad naiđe na problem, ne otaljava nego rešava i popravlja

Od onog banalnog lupkanja loptice, do zdravstvenih problema i fizičke pripreme. To ga je i dovelo dovde.

 

Problem je što sada po izjavama i po vestima iz tima, ne deluje da su svesni problema i da planiraju neke promene. Ali videćemo

Link to comment

Problem je što sada po izjavama i po vestima iz tima, ne deluje da su svesni problema i da planiraju neke promene. Ali videćemo

 

Pošto si ti svestan, gledaj nekako da mu dojaviš, pa da zna šta mu je činiti, on verovatno nema pojma šta mu je.

Link to comment

A možeš i ti malo da se prošetaš na vazduh, da vidiš da li sam tamo

 

 

pa ne znam sta ocekujes, da svaki problem objave urbi et orbi? pa toliko ludi jos nisu valjda.

 

Da pokaže nervozu, da kaže moram nešto da promenim ovako više ne ide

A ne uživam u svakom trenutku, Vajda i Beker uzimaju slobodne dane tek tako, sve je to normalno

 

Jedino ono napušavanje sa britanskim "novinarom" može da bude znak neke pukotine i da će ovo uskoro da mu dopizdi. To baš nije ličilo na njega

Link to comment

A možeš i ti malo da se prošetaš na vazduh, da vidiš da li sam tamo

 

 

 

Da pokaže nervozu, da kaže moram nešto da promenim ovako više ne ide

A ne uživam u svakom trenutku, Vajda i Beker uzimaju slobodne dane tek tako, sve je to normalno

 

Jedino ono napušavanje sa britanskim "novinarom" može da bude znak neke pukotine i da će ovo uskoro da mu dopizdi. To baš nije ličilo na njega

 

Možeš i ti malo da prestaneš da baljezgaš...

 

Da pokaže nervozu, turnir pre izlomio reket, pocepao majicu i to sve posle najave da je sav u zenu. 

Link to comment

Mozda sam ja ovo (pre)bukvalno shvatio, ali poruka je jasna:

 

Prvo mesto mi više nije primaran cilj, kao i osvajanje turnira, ali to ne znači da ću da umanjim posvećenost tenisu. I dalje ću igrati u ovom ritmu. Od Rolan Garosa nisam uspevao da pronađem emotivnu ispunjenost na terenu, bio sam opterećen i nije mi se svidelo to“, rekao je Đoković mnogobrojnim okupljenim novinarima.

On je dodao da je apsolutno zadovoljan dosadašnjim rezultatima u sezoni.

„Ne igram tenis da bih bio najbolji na svetu, u poziciji sam da redefinišem stvari, želim da uživam svaki trenutak na terenu. Stav psihički i pristup se menja. Ne razmišljam o broju titula“, rekao je Đoković i naglasio da mu je tenis puno pomogao da se razvije i kao ličnost.

„Iz svake sezone sam naučio nešto novo što mi je pomoglo za dalji razvoj kao teniser, ali i ličnost. Nemam za čim da žalim, sve se dešava sa razlogom“.

Link to comment

Možeš i ti malo da prestaneš da baljezgaš...

 

Da pokaže nervozu, turnir pre izlomio reket, pocepao majicu i to sve posle najave da je sav u zenu. 

 

Šabane,  ja da ti ispravljam propuste u vaspitanju, stvarno ne mogu

 

Moraćeš da potražiš pomoć na nekom drugom mestu

Link to comment

A možeš i ti malo da se prošetaš na vazduh, da vidiš da li sam tamo

 

 

 

Da pokaže nervozu, da kaže moram nešto da promenim ovako više ne ide

A ne uživam u svakom trenutku, Vajda i Beker uzimaju slobodne dane tek tako, sve je to normalno

 

Jedino ono napušavanje sa britanskim "novinarom" može da bude znak neke pukotine i da će ovo uskoro da mu dopizdi. To baš nije ličilo na njega

 

Finale WTF-a je bio očaj, ali ono što je odigrao cele nedelje, protiv Tima, Raonića, Gofana i Nišikorija je bila najbolja nedelja još od RG-a.

Link to comment

Šabane,  ja da ti ispravljam propuste u vaspitanju, stvarno ne mogu

 

Moraćeš da potražiš pomoć na nekom drugom mestu

 

Neko ko post počinje sa šabane i ispaljuje fore iz osmoletke "idi vidi da li sam tamo" priča o vaspitanju, što bi rekli, lol.

 

Odgovorio sam ti blago ironično na tvoje pisanije na ovom topiku. Sve je ok, budi ljakse, samo ti to ne daje pravo da se ponašaš kao neka moralna gromada. Čuj, ne planiraju promene, ne, nastaviće ovako. Samo se ne treba ložiti na floskule i sranja koja ispaljuje posle mečeva i turnira. Sve je to na nivou "uživala sam na terenu" Ane Ivanović, sigurno neće reći "hey, pa da, posle rg-a sam se osećao ko kurac, izgubio sam motiv, hteo sam da idem da se vozim jahtom, gomilam te milione, umesto da troškarim, ja se kidam po terenima.. A da, žena me uhvatila u prevari. ko me jebe kad karam Bolivudske vulve. Al šta je tu je, ovo je jebeni haos i ne znam gde udaram, ali valdja će biti bolje sledeće sezone". 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...