Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • б1lme3

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da kazem da sam se registrovao na freelanceru da pogledam za poslove... boze pomozi, pa oni placaju red velicine manje za isti posao koji radim ovako. Ne znam u cemu je fora, mozda sam ja preplacen a mozda oni rade sa nekim priucenim likovima.

Link to comment

pretpostavljam da si u IT

ja sam razmisljao da postanem "priucen"

znaci da zavrsim neke kurseve online za web developera (mozda i onu itacademy ali sam cuo lose stvari o njoj)

pa da pokusam da prodam taj skil kao freelancer

(mada prevashodno hocu da mogu da napisem sebi blog na wordpressu)

Link to comment

Mislim da ti za wordpress ne treba puno znanja ali ima ovde ljudi koji su vise u tome pa ce bolje objasniti.

 

Ja sam u IT hardwareu... konfigurisanje i instaliranje velikih sistema koji ukljucuju malo vise servera i raznih drugih andromoljki. Mada, i to sve vise ide na software defined,  tako da ne znam da li sam vise hardwareas ili nisam :D

Problem sa tim stvarima je sto mozes da ih konfigurises na potpuno idiotski nacin, da se raspadnu prvom prilikom a performance ne bude ni 10% onog sto moze i - opet ce da radi. Ja ovde jos nisam naisao na dobro konfigurisan sistem a verujem da dodje neko sa vecim znanjem od mene rekao bi isto za moje. U tom smislu, za one pare koje oni nude, kapiram da traze likove koji ce da zavrse poso za 5 minuta i kazu radi 100% majstore!

Link to comment

Radi li još ko ovaj sa uvredama na tvitovima?

 

e: uradio ga. Imao okruglo 70%. Šta sad to znači? 

 

to je dobro, iz mog ugla ... ja sam na takvima padao sa 60% ili i manje

radi ga opet ako ti dozvoljava

radi i druge

 

na "Job History" imas listu onoga sto si radio, tamo sada treba da je i taj. vidi na kraju da li ima crn krug sa minusom, ako nema, racunace ti se u statistiku

na "Dashboard" imas statistiku ... 5 jobova, 100 taskova, procenat uspesnosti + 70 % i imaces level 1 ... to ce ti omoguciti da radis mnogo vise i bolje placene jobove

lvl 2 i 3 se uzimaju mnogo lakse od lvl 1

Edited by cedo
Link to comment

bolje je da uvek jedan drugome dojavite ID zadatka umesto naziva.

taj ID se jednostavno ubaci na kraj ovog linka https://tasks.crowdflower.com/channels/neodev/tasks/

pa ako ga ne otvori odmah, vrtite ga na AR.

edit: takođe, desiće vam se često da naletite na zadatak istog naziva, ali su mu dodelili novi ID. u tom slučaju, možete ga ponovo raditi i za statistiku se, naravno, računa kao novi job.

Edited by ordi
Link to comment

ne znam, ovako se zove

 

Help Us Validate Article Authors

 

joj znam ne radim vise taj

uradio sam ih dosta mislim da mi vise ne da

a i placa se samo cent plus ne ulazi u statse

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...