Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • б1lme3

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

AdPrize nisam dobio 8 dana 

al zato danas $7.61 na mini jobovima

pa na to jos 30% bonusa

 

2qvtu6s.png

 

a posto je rf danas bio jako fin cekam jos 0.50 bonusa

rentani referali lepo klikali (njih 248 napravilo 348 klikova) ... to je $3.48 - $1.16 (koliko kostaju) == $2.32

 

2ir6rs5.png

 

sve u svemu $12.7

ja sledece godine idem na letovanje sa ovim parama, ako pozivi neobux

Link to comment

e kakav filter?

 

meni jos 19 pitanja nedostaje

 

i ako si samo od poslica zaradio tih 1.50 dobar si

ja imam 2.18 na neobuxu ali sveukupno

racunajuci i .75 dolara od nagrada

Link to comment

ja sam se izgleda definitivno oprostio od crowdflowera, od one gluposti kad sam na tviter testu imao 30% nije mi se pojavio vise ni jedan posao a proslo je od tad bar 5,6 dana

cudno mi jedino sto nigde nemam obavestenje da sam diskvalifikovan

 

nego, dok sam jos mogao raditi poslove i cekao na iste zaludjivao sam se kliktanjem na reklame po neobuxu i clixsensu.

pa mi palo na pamet da izvrtim tu vrstu sajtova da vidim ima li sta vredno paznje, registrovao sam se na 30ak manje vise :D

i na vecini nista, reklame od po 0,001$, eventualno negde jedna ili dve od 0,01$. na vecini se moze skupiti dolar, dva mesecno. toliko zaludan bas ni ja nisam

u toj sumi naleteh na jedan sajt, koji dnevno izbacuje 30ak reklama od po cent. ta reklama se ucitava 30 sekundi. izbace nekad i od 2 centa (one se ucitivaju 60 sekundi), ali redje. sta znam, meni lakse i brze da izvrtim te reklame nego onaj budjavi posao sa autorima na lvl 0 :D, za njega mi je po tasku trebalo 4,5 minuta u kasnijoj fazi, a isto se placa cent

probao sam sinoc da prebacim novac sa sajta na paypal, proslo je. sajt postoji oko godinu i po, uglavnom je pozitivno ocenjen, ne bi trebalo da je smece neko. pa ako je neko raspolozen da klikce, ima link u spojleru

posto sa razliku od vecine slicnih sajtova koji za referala placaju 10 ili 20 %, ovde je taj iznos 100%

tako da ako neko resi da klikce, bio bih veoma zahvalan da iskoristi ovaj link :D

 

468x60.gif

 

Edited by pbg12345
Link to comment

nisi diskfalifikovan na CF, jednostavno se poslovi za lvl0 retko pojave pa verovatno natrčiš u zao čas, ali, ponavljam, sve važeće ID-jeve za lvl0 koje možeš da pokupiš na ovoj temi, vrti pomoću auto refresha kad god si za kompom.

nisu svi poslovi za cent, o tome smo već govorili. kasnije ćeš se susretati i sa onima koji plaćaju npr. 24 po tasku i sl. ja najmanje radim kliktanje na reklame jer mi je to dosadno a najbolje prođem od rainforesta i minijobova. naravno da mi se ne i isplatilo niti bih bila zaludna da radim kada bi sve plaćali samo po cent.

Link to comment

ja sam se izgleda definitivno oprostio od crowdflowera, od one gluposti kad sam na tviter testu imao 30% nije mi se pojavio vise ni jedan posao a proslo je od tad bar 5,6 dana

cudno mi jedino sto nigde nemam obavestenje da sam diskvalifikovan

 

...

 

 budjavi posao sa autorima na lvl 0  :D, za njega mi je po tasku trebalo 4,5 minuta u kasnijoj fazi, a isto se placa cent

 

nema tu diskvalifikacije

 

nece da bude cent i nece trajati 5 minuta (eto npr ovde, tri taska paralelno ... svi su ultra lagani, ali na jedan treba vreme da se ucitaju videa ... otvorim sve zajedno, dok se videa ucitavaju radim drugi) ... sve je lakse i bolje kada ima vise jobova, radis ono sto ti odgovara i kako ti odgovara

 

10glcsg.png

Link to comment

hvala vam na odgovorima, nego nismo se razumeli :D

nisam mislio da je bolje kliktati na reklame od cent nego generalno raditi poslove na crowdfloweru, nego sam naveo konkretno onaj posao "autore", posto sam uradio 71 task (tako mi stoji u history jobs, mada sam prilicno siguran da sam ih uradio preko sto). za jedan taj task mi treba 4-5 minuta i zaradim takodje cent, za reklamu mi treba 15 sekundi da se ucita i jos par sekundi, da upisem broj. zato rekoh da mi je u tom konkretnom slucaju lakse kliktati na reklamu, nego raditi taj posao, posebno sto ne ulazi u statistiku za vise nivoe

 

i da, posle gomile vasih objasnjenja ja i dalje ne umem da podesim ar da me obavesti kada izleti novi posao.  :isuse:  jer sta god da unesem kao kljucnu rec, ili znak, to vec postoji u onom drugom tabu gde su izlistani poslovi za vise nivoe

 

 

danas sam ceo dan uz komp, ima da namestim AR na ovu temu da me obavesti kad neko od vas primeti posao :D

 

 

doduse telekom je najavio dolazak za danas, sa obzirom  da mi iz vise razloga treba net, da koristimo iptv, a da je sutra nova godina, cenim da ce provesti ceo dan kod mene i na kraju me ostaviti bez adsl-a do posle bozica :)

Edited by pbg12345
Link to comment

kasnim, al stavila sam ga na AR pa ako u toku večeri otvori, super :)

 

nadam se da ce ti se pojaviti, nema uputstva, ali je do bola lagano ... isprva rekoh ima neka zackoljica (posto nema instrukcije) ili nije job jos postavljen, no samo treba da prepoznas koji su rucni casovnici ... skoro svi jesu

 

ispalo je ... halo bing, kako brat ... cena prava sitnica :)

 

 

smexoj.png

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...