Jump to content
IGNORED

Teroristički napad u Parizu


Nesh

Recommended Posts

britanski mediji su, rekao bih, odustali od dzihad varijante. ne prica se vise o teroristickom napadu nego je postao napad kamionom - lorry attack. i na radiju (jutros bbc radio4 koji je generalno daleko korektniji u izvestavanju od bbc vesti i sajta), i na netu kazu da je IS javio da je on to uradio jer su oni pozivali na akciju al nema ni jednog jedinog dokaza da je ovaj na bilo koji nacin povezan s njima. priveli mu zenu i nekoliko prijatelja, ispituju ih ali nista ne ukazuje na religijski momenat. jebem li ga... ne znam sta da mislim...

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    173

  • wall

    168

  • Prospero

    165

  • Аврам Гојић

    125

Top Posters In This Topic

Posted Images

jebi ga, oće to... pobenavi čovek, uzavre krv, posebno na nacionalni praznik, pa krene naoružan kamionom da gazi ljude koji su se okupili da gledaju vatromet.

Link to comment

jebi ga, oće to... pobenavi čovek, uzavre krv, posebno na nacionalni praznik, pa krene naoružan kamionom da gazi ljude koji su se okupili da gledaju vatromet.

 

 

 

čitaj i ponašaj se

 

 

 

Jedini razuman odgovor na terorizam je da se pomirimo sa određenim stepenom rizika i da prestanemo da se pretvaramo da možemo da ga pobedimo silom.

 

 

 

U Francuskoj se desila tragedija koja zahteva naše duboko saosećanje. Sve što učinimo preko toga, samo će pogoršati stvari.

 

:fantom:

Link to comment

ovo je pristojan forum... mislio sam da je zabranjeno kačiti tekstove Sajmona Dženkinsa, Bernar Anri Levija, Pere Lukovića...

Link to comment

I nije ga ili jeste ostavila zena. Hajde razlika nego toliko dilema.

 

Ostavila je onog našeg islamskog teroristu što je pucao po kafiću. U suštini žene su ionako krive za sve. Žene i islam. Nema treće. Jedino rešenje je totalni rat i protiv jednih i protiv drugih.

Link to comment

U suštini žene su ionako krive za sve. Žene i islam. Nema treće. Jedino rešenje je totalni rat i protiv jednih i protiv drugih.

jes udata ti?

 

pitam za Hellu :fantom:

Link to comment

ja ne sumnjam da je u pitanju terorizam (sve u cemu ginu nevini ljudi je terorizam) al nisam siguran da ima veze sa IS-om, osim mozda na nivou davanja ideje. i onaj manijak sto je pobio preko 150 ljudi u oklahomi se kao svetio vladi, fbi-u, tako nekako. brejvik, i on je sve smislio sam.

 

nekako mi se ovaj ne uklapa u muslimanskog fanatika, klasicnog dzihadistu koji u nesto veruje, pripada organizaciji i deluje u tom miljeu. mozda gresim al opet, jebem li ga, nekako mi se ne uklapaju kockice. 

 

edit - e, da, jutros cuo na radiju i da je bio zesce agresivan, razbijao i takoto pa su mu agresiju kontrolisali lekovima.

Edited by adam
Link to comment

građanija brejvik terorizam = srbi jasenovac srebrenica

 

Ostavila je onog našeg islamskog teroristu što je pucao po kafiću. U suštini žene su ionako krive za sve. Žene i islam. Nema treće. Jedino rešenje je totalni rat i protiv jednih i protiv drugih.

 

šta ti baljezgaš jesi na drogama :fantom: 

Link to comment
×
×
  • Create New...