Jump to content
IGNORED

Teroristički napad u Parizu


Nesh

Recommended Posts

Supply of weapons od kojih iz jednog čak može i da se puca. 

 

Jel' u nekoj poruci napisao odakle mu šlag na čitavoj torti suludih ideja, to da u pohod ponese replike pušaka i deaktiviranu granatu? :unsure:

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    173

  • wall

    168

  • Prospero

    165

  • Аврам Гојић

    125

Top Posters In This Topic

Posted Images

Francuska je to. Verovatno se 300 istražitelja raspituje gde je ta šampionska džamija u Nici, gde su ovog majstora radikalizovali za mesec dana.

 

A ministar unutrašnjih poslova poziva građane da se priključe rezervistima.

Link to comment

Da, ok, ostavila ga žena.

Овај бесмислени одговор као да је написао онај баја који је главни лик Покоравања.

 

Tacno. Breivik, na primer.

Има и и онај брачни пар од којих је један био пври мшкарац, а она хоће да буде прва жена кои кроз институције система спроводе тероризам.

 

ne radi se o ISIS-u. njih će verovatno vrlo brzo da zgovnaju bombama, kao što su i Al Kaidu pre njih i kao što će one koji dođu posle njih.

 

problem je u tome što je sve veći broj evropskih muslimana spreman i rad na uništavanje i ubijanje u sopstvenim sredinama.

 

zbog čega?

Зајебана је та политичка коректност. О неким стварима мора да се ћути.

Link to comment

Imam radove u stanu.

 

Jednom od radnika je poginuo rodjak, rodjakova zena i njihovo dijete od 6 godina u Nici.

Dosli taj dan u Nicu na odmor kod tetka.

 

Muka mi je vec 4 dana ali sada jos veca.   

Link to comment

Francuska je to. Verovatno se 300 istražitelja raspituje gde je ta šampionska džamija u Nici, gde su ovog majstora radikalizovali za mesec dana.

 

A ministar unutrašnjih poslova poziva građane da se priključe rezervistima.

Francuski inspektori su uhvatili onog manijaka što je mene napao u Parizu.
Link to comment

Imam radove u stanu.

 

Jednom od radnika je poginuo rodjak, rodjakova zena i njihovo dijete od 6 godina u Nici.

Dosli taj dan u Nicu na odmor kod tetka.

 

Muka mi je vec 4 dana ali sada jos veca.   

 

jbt, cela porodica...jezivo

Link to comment

Da, cijela porodica.

 

Pokusavam da ne gledam tv zadnjih dana (ne mogu vise).

 

Vjerujem da je ovakvih slucajeva dosta. Ljudi su dosli sa djecom, citave porodice da gledaju vatromt (kao sto i mi vodimo sina na vatromet, rodjen je 14. jula).

 

Ne zelim ni da mislim o tome sada.

Link to comment

Imam osećaj da će biti toga svuda i sve više.

Razni ludaci će isplivati i ubijati normalan svet a ideje i pokriće™ u svom bolesnom mozgu će nalaziti u nekoj nazovi pripadnosti.

Nije dobro.

Link to comment
×
×
  • Create New...