Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Sa ovoliko boljim timom ne mozes da das gol protiv nekog klinca. Smor. Ove godine sve neka finala koja mi nisu zanimljiva za gledanje.

Plus mi izbise pare.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne pamtim da su Rusi uzeli neku titulu kada im u timu igraju Oveckin i Malkin.

Titulu na OI su uzeli bez njih sa Kovaljcukom.

Neke ranije titule na SP su uzimali ali mislim da nisu zajedno igrali Oveckin i Malkin tj. jedan je nedostajao.

 

Finci tradicionalno budu teski za Ruse u hokeju.

Ali finski tim bez nhl igraca koji izbacuje Svedjane i Ruse sa najvecim nhl zvezdama je stvarno za postovanje.

Link to comment

Finci prvaci sveta!

 

Praktično bez NHL igrača (ne znam zašto), dobiše tri najjače ekipe na svetu. Verovatno najveće iznenađenje od kad pamtim.

 

 

Link to comment

Brutalan PP Bruinsa, proradio prvi napad, ostale linije takodje isporucuju ono sto treba. Pauza je poremetila uobicajeni ritam, ali stvari sada konacno dolaze na svoje mesto..

Link to comment

Odlican Blues nocas, trebalo je biti i ubedljivije. Rasturili i prebili ih fino i opet naprave sranje, odbrane PP, umalo tu i ne daju SH gol, naprave pritisak gde Boston nije izneo pak iz trecine jedno 3-4 minuta bukvalno, dobiju PP i prime SH gol za 2-2... :isuse:

Link to comment

Bruinsi zasluzili da dobiju sinoc, ali jebiga. Binnigton bio fenomenalan skidao sve zivo, bilo i jedno 3-4 okvira pride, ali ono sto je bacilo senku na utakmicu je sramotna odluka sudija da ne sviraju kaznu za Bozaka pre nego sto su Blues dali drugi gol. To je vec ne znam ni sam koja po redu kardinalna greska sudija u ovom plej-ofu, direktno uticu na to ko ce pobediti, sto je uzasno..

Link to comment

A bilo je vreme da se govnjiva sudijska motka okrene malo i ka Bruinsima. DO sada su im sve sudijske greške išle na ruku, protiv Toronta, pa protiv Columbusa, gde su pacovu dozvolili da pravi šou. Karma je čudo... Naravno, NHL mora da uradi nešto sa suđenjem, ispada cirkus liga.

Link to comment

Izneverovao sam kad sam video da su pokrali Bruinse :D. Bili su bolji u prvoj, posle i ne bas. Pre drugog gola imao je i Blues stativu i 2 ciste sanse da se odlepe. Valjda ne zeznu sad kuci.

Link to comment

A bili su Bruinsi u kanalu i protiv Toronta, ali oni su se ukakili u 6. utakmici, još je igrana u matineu. Neka dobije Blues. Recept za uspeh: smrdiš pola sezone, budeš poslednji u ligi, onda sa UFA igračima i golmanom anonimusom uzmeš Stanoja. Kakav draft, kakvi bakrači... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...