Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 15/16


John Coltrane

Recommended Posts

Citaj malo bolje. Mi smo imali Fergi time, a njima su svirani penal kad god im se digne. Ako si video ova 2 Bajernova penala znas o cemu pricam.

 

 

Dobili su sad 2 penala, jedan je i mogao da prodje. A da su im svirani penali kao sto kazes, nije bas tako.

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Strahan

    482

  • John Coltrane

    245

  • MiddleClass

    107

  • Nemanja Posrbica

    72

Aj sad i ti malo bolje procitaj sta sam napisao. Ja sam rekao da su tako svirani penali Barsi, ne Bajernu.

 

@ikar

 

Skini mi pecat sektasa na svim topicima van PL -_- . I odakle potreba da se moje komentarisanje sudjenja u Bundesu dovodi u vezu sa klubom koji simpatisem u ENG? Cenim da ti nisi ni gledao taj mec, a kamo li video penale.

 

Sta je sledece? Pitao sam na topicu o racunarima sto me zeza wi fi na lap topu, ocekujem da tamo neko napise "vidi sektasa™ zali se na los wi fi" :ph34r:

Link to comment

Golman 1FCN Benhamin Uphoff, potpisao za VFB. Njima je Langarak povredjen, Tyton je dobio crveni karton pa su ostali samo na Vlachodimosu. Rastko Suljagic koji je iz Zvezde presao u VFB, posle pozajmice u Dnipro, nije licenciran za ovu sezonu.

Link to comment

Nije ga oteo kao sto je otimao Nojera, Balaka, Lusija, Ze Roberta, Levandovskog, Gecea, M.Gomeza, Klosea, Podolskog, Mandzuku, VanBujtena, Paolo Serdja, Djovani Elbera, Kubu Pizara, R.Kovaca, N.Kovaca, Dajslera, Baslera... Znas dobro na sta mislim.

 

Izvinjavam se forumskim bavarcima al' i dalje sam pod utiskom ona 2 penala. Zbog toga sam omrzao Barsu koja je bila najbolja, bez dileme, ali je uvek imala vetar u ledja sudija. Ono kad na 1:0 gosti imaju 2 stopostotne, pa sudija svira penal za domacina, cisto da ih osigura.

Imali su dve stopostotne i nisu iskoristili, ne mozes protiv Bajerna da masis zicere. Slazem se da su penali smesni, al sta tek reci o penalu za Keln i crveni za Spahica, to je direktno uticalo da se ceo mec preokrene. Meni je stvarno glupo da komentarisemo sudjenje u Bundesligi na ovakav nacin kao da je nasa liga u pitanju. Sudije grese, ljudi su, nemaju usporen snimak pa da pilje u njega pet minuta i analiziraju pa tek onda da donesu odluku. Barsa i Bajern se ne mogu porediti po tom pitanju, jer Bajern ima jednog padavicara (Robena), dok Barsa ima ceo tim koji vezba kako da padne sto uverljivije (obrati paznju kad ide usporeni snimak kako se savijaju u kolenima kad ulaze u duel). Imao je Hofenhajm protiv Bajerna i penal i igraca vise pa su opet izgubili, sjajan mec je bio. Za mene je Bundesliga najjaca liga na svetu zadnjih pet godina i bice ubuduce, u svakom pogledu, zato mi je bezveze da raspravljamo o sudijama, prosto je bespotrebno. mozemo reci da je doneo lose odluke, da je lose sudio, al da gura ovog ili onog nema potrebe.

Link to comment

voli da simulira :fantom:

 

voli da dribla i zna to da radi, sebican je, meni se najvise svideo kad je igrao na desnom krilu kod Moyesa. Kod LVG-a je igrao svasta- od wing-backa do desetke i kod njega se nije snasao. Kad se pojavio izgledao je kao veliki talenat, medjutim u poslednjih godinu dana nije napredovao.

Mislim da ce mu Borusijin stil, kao i liga,  odgovarati. Ako  BVB ima pravo otkupa  ovo je odlican potez, po mom misljenju.

 

@B_B

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

ako se tamo ne preporodi, nigde nece. talentovan jeste, ali stagnira vec godinu dana, ako ne i duze.

sad ostaje pitanje, imaju li opciju da kupe na kraju sezone.

Link to comment

Imali su dve stopostotne i nisu iskoristili, ne mozes protiv Bajerna da masis zicere. Slazem se da su penali smesni, al sta tek reci o penalu za Keln i crveni za Spahica, to je direktno uticalo da se ceo mec preokrene. Meni je stvarno glupo da komentarisemo sudjenje u Bundesligi na ovakav nacin kao da je nasa liga u pitanju. Sudije grese, ljudi su, nemaju usporen snimak pa da pilje u njega pet minuta i analiziraju pa tek onda da donesu odluku. Barsa i Bajern se ne mogu porediti po tom pitanju, jer Bajern ima jednog padavicara (Robena), dok Barsa ima ceo tim koji vezba kako da padne sto uverljivije (obrati paznju kad ide usporeni snimak kako se savijaju u kolenima kad ulaze u duel). Imao je Hofenhajm protiv Bajerna i penal i igraca vise pa su opet izgubili, sjajan mec je bio. Za mene je Bundesliga najjaca liga na svetu zadnjih pet godina i bice ubuduce, u svakom pogledu, zato mi je bezveze da raspravljamo o sudijama, prosto je bespotrebno. mozemo reci da je doneo lose odluke, da je lose sudio, al da gura ovog ili onog nema potrebe.

 

Ja to ne pisem kao izgovor zasto je Lever izgubio, kakvi crni ziceri, Bajern je bio bolji. Njima su 2 pojacanja odlicno legla i kao igraci top klase odmah se uklopili, Leveru nije igralo 2-3 standardna igraca plus su imali mec u sredu sa Laciom.

 

Sa druge strane ne vidim cemu poredjenje sa nasom ligom, opet pravite neke glupe paralele. Ako pogresi sudija u Bundesu, i to jedan od najboljih Florian Majer, zasto bi odmah morali da zazivamo sudije sa nasih pasnjaka.

Link to comment

Ja to ne pisem kao izgovor zasto je Lever izgubio, kakvi crni ziceri, Bajern je bio bolji. Njima su 2 pojacanja odlicno legla i kao igraci top klase odmah se uklopili, Leveru nije igralo 2-3 standardna igraca plus su imali mec u sredu sa Laciom.

 

Sa druge strane ne vidim cemu poredjenje sa nasom ligom, opet pravite neke glupe paralele. Ako pogresi sudija u Bundesu, i to jedan od najboljih Florian Majer, zasto bi odmah morali da zazivamo sudije sa nasih pasnjaka.

Mozda sam preterao, al uglavnom nema potrebe bas toliko da diskutujemo o sucima. Evo Cicarita u Leveru, valjda ce popraviti realizaciju.

Link to comment

Dajte neki detalj o liku...vidim da je dobio broj 9 i ja iz manua...

Ko fol je polivalentan, u mladjim kategorijama je igrao tzv desetku™, ali se nije najbolje snasao kad ga je tu stavljao LVG ( sto je bilo 2 puta pve sezone). Mislim da mu najvise odgovara pozicija krilnog napadaca. Lepo se snalazio i levo i desno, i sto mu je najveci plus vrlo je konkretan kad je blizu gola (osim ako se ne odluci za simuliranje), u jednom od prvih nastupa za Utd je spakovao 2 gola. No bese to pre 2 godine.

Link to comment

Ključno pitanje za BVB je da li imaju opciju za otkup. Ako ne, zajebali su se opasno. Januzaju bi tim kao BVB trebao odlično da legne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...