Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 15/16


John Coltrane

Recommended Posts

Nije ga oteo kao sto je otimao Nojera, Balaka, Lusija, Ze Roberta, Levandovskog, Gecea, M.Gomeza, Klosea, Podolskog, Mandzuku, VanBujtena, Paolo Serdja, Djovani Elbera, Kubu Pizara, R.Kovaca, N.Kovaca, Dajslera, Baslera... Znas dobro na sta mislim.

 

Izvinjavam se forumskim bavarcima al' i dalje sam pod utiskom ona 2 penala. Zbog toga sam omrzao Barsu koja je bila najbolja, bez dileme, ali je uvek imala vetar u ledja sudija. Ono kad na 1:0 gosti imaju 2 stopostotne, pa sudija svira penal za domacina, cisto da ih osigura.

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Strahan

    482

  • John Coltrane

    245

  • MiddleClass

    107

  • Nemanja Posrbica

    72

Da su hteli, uzeli bi ga

Bukvalno. On po meni nema kvalitet za Bajern, vec dve sezone stagnira. imao je i dosta povreda. Bajern kupuje malo, ali kvalitetno i retko grese a u Bundesligi verujem da se njihove ponude ne odbijaju.

Link to comment

 

 

Izvinjavam se forumskim bavarcima al' i dalje sam pod utiskom ona 2 penala. Zbog toga sam omrzao Barsu koja je bila najbolja, bez dileme, ali je uvek imala vetar u ledja sudija. Ono kad na 1:0 gosti imaju 2 stopostotne, pa sudija svira penal za domacina, cisto da ih osigura.

Drugi penal narocito nema veze. Pokvario je mec sudija.

BVB lagano sa Hertom.

Koman pozajmljen na 2g za 7m, ako zele da ga kupe platice jos 21m.

Dante u Wolfsburgu, koji je uzeo Azzaoui - ja iz T'hama. Allofs potvrdio da su pregovori oko Drakslera u toku.

Link to comment

Bukvalno. On po meni nema kvalitet za Bajern, vec dve sezone stagnira. imao je i dosta povreda. Bajern kupuje malo, ali kvalitetno i retko grese a u Bundesligi verujem da se njihove ponude ne odbijaju.

To je to. Zato i rekoh ono. Jbg, za sad - on je precjenjen. Mozda dokaze suprotno, ali fakat je da je stagnirao.

Link to comment

Fino je BVB pročistio prošlogodišnje greške u kupovini. Nadam se da će dovesti još nekoga za napad...ostatak mi djeluje solidno kada se vrate povrijedjeni...

Link to comment

Nije ga oteo kao sto je otimao Nojera, Balaka, Lusija, Ze Roberta, Levandovskog, Gecea, M.Gomeza, Klosea, Podolskog, Mandzuku, VanBujtena, Paolo Serdja, Djovani Elbera, Kubu Pizara, R.Kovaca, N.Kovaca, Dajslera, Baslera... Znas dobro na sta mislim.

 

Izvinjavam se forumskim bavarcima al' i dalje sam pod utiskom ona 2 penala. Zbog toga sam omrzao Barsu koja je bila najbolja, bez dileme, ali je uvek imala vetar u ledja sudija. Ono kad na 1:0 gosti imaju 2 stopostotne, pa sudija svira penal za domacina, cisto da ih osigura.

fergietimehead1.jpg

:s_c:

Link to comment

Citaj malo bolje. Mi smo imali Fergi time, a njima su svirani penal kad god im se digne. Ako si video ova 2 Bajernova penala znas o cemu pricam.

 

Evo Mojes i LVG vam sve vracaju sto vam je SAF oteo :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...