Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 15/16


John Coltrane

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Strahan

    482

  • John Coltrane

    245

  • MiddleClass

    107

  • Nemanja Posrbica

    72

Bolje Bajern 10 salatara u nizu no Dortmund jednu.

 

A ti neces doziveti da tvoja "Elita" osvoji makar kup Nemacke :bee:

 

ps. Zasto ta mrznja prema Dortmundu, jel ti sjebali neki mega ticket ili ne volis zutu boju, ili ti po licnosti bolje stoji "Vizekuzen?

 

 

pps. Bremen poveo ali Hoffe izjednacio... Pizzaro ulazi 80 min u toku.... Bas cool sto se vratio po 3 put :thumbsup:

 

haha, Bremen uvalio dva gola, u 91. i 92. i dobio Hoff u gostima 1:3

Edited by assignment
Link to comment

Ne znam. Kao mali su mi bili gadni zbog onih drecavih zuto crnih dresova i Melera und Zamera i to je ostalo od tad. Nikakav pametniji razlog. A i ima vas dosta ovdje pa da vas zaebaem. Eto, ako budu igrali protiv Partizana navijacu za Dortmund obecavam! :D

Link to comment

Jos ne videh penal za Bajern, ali vidim da ste ovde bas kukali na sudiju. Eto, ja sam pisao o penalima protiv HSV, nadam se da ce posteni und precizni Nemci stati tome brzo na put.

Link to comment

U ova dva kola su im poklonili penale, skroz bzv, ne secam se da je skoro tako bilo. Bolje da izgube nego da im sudi onakav penal.

Oglasio se i Magath danas i predlozio da se uvede video snimak kod ovakvih situacija.

Glavni sudija izjavio da nije bio penal. Pomocni mu je signalizirao da sudi pa je prihvatio sugestiju jer mu je verovao.

Link to comment

U ova dva kola su im poklonili penale, skroz bzv, ne secam se da je skoro tako bilo. Bolje da izgube nego da im sudi onakav penal.

Oglasio se i Magath danas i predlozio da se uvede video snimak kod ovakvih situacija.

Polako, ta tehnologija se cuva za 23. vek, rano je jos. Edited by IndridCold
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...