Jump to content
IGNORED

Vode razne - ne mogu da napravim bazence


gospa buba

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MancMellow

    11

  • gospa buba

    9

  • kud u maglu Simoviću

    9

  • Singer

    9

 

 

Inace, bejah u mnogo zemalja, probah mnogo voda kiselih, i mora se reci da je Knjaz pri vrhu...malo sta sam probao, da je od Knjaza bolje.

 

meni preslan, jbg

Jeste puno Na ali ko nema problema sa HBP moze da konzumira.Ipak postoji u toj klasi mnogo bolja domaca voda - gazirana Heba,puna je minerala,fenomenalna za leto ,naravno umereno ako vas jebe HBP.Negazirana Heba je takodje vrh,siromasna mineralima kao recimo Rosa ali boljeg ukusa

Link to comment

Prolom, rosa i eventualno jhana (kada nema nista drugo) ostalo kao da pijem olovo.

Ovde dje sam cepam cesmu, vittel i evian. Ima jos gomila voda, ali me mrzi da se zajebajem sa njima i da trazim koje mi odgovaraju. Btw. ovde evian kosta kada se preracuna oko 80 din za 1.5 litara.

Edited by precog
Link to comment

Iskreno, evian mi je pitak, a od 100 vrsta voda koje su u ponudi, prepoznao isti i vittel i to sada pijemo, mrzelo me da isprobavam ostale vode. Tj. zena i klinja piju, ja cepam uglavnom cesmu.

 

Edit. gassato pijem san pellegrino, isto pitko, a prepoznao sam je. Cena ista prica kao i sa evianom, ne razlikuje se od konkurencije.

Edited by precog
Link to comment

Jeste puno Na ali ko nema problema sa HBP moze da konzumira.Ipak postoji u toj klasi mnogo bolja domaca voda - gazirana Heba,puna je minerala,fenomenalna za leto ,naravno umereno ako vas jebe HBP.Negazirana Heba je takodje vrh,siromasna mineralima kao recimo Rosa ali boljeg ukusa

 

gazirana heba je bolja od knjaza jedino po parametru preslanosti. apsolutno ne moze da se pije ako si osetljiv na salinitet vode. 

Link to comment

Probaj Volvic, meni je mnogo bolja od Eviana i Vittela.

Video volvic, nikad je nisam probao. Pio sam neke svajcarske vode, ne secam se brenda, bilo ok, ali eto ovo uzimamo iz navike. Ja ionako pijem 90% cesmu.

Ajd probacu volvic.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...