Jump to content
IGNORED

Vode razne - ne mogu da napravim bazence


gospa buba

Recommended Posts

Ovde paket 6x1,5 min 2-3€ (a da nije voda iz lanaca discounata) Ferrarelle, Egeria, Primavera npr su mi ok, oligomineralne se zovu valjda. Oko tih cena, proizvodnje i distribucije se stvorila legalna mafija...

Link to comment
  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MancMellow

    11

  • gospa buba

    9

  • kud u maglu Simoviću

    9

  • Singer

    9

Voda je najbolje pice na svetu :) Pijem je hladnu cele godine. I cesmovacu i kupovne razne. Negazirane. Nemam omiljene marke, svaka ima neku prednost, pa je najbolje menjati. Kao i paste za zube :D

Link to comment

Al mene ovo zanima. Hocu da uzmem za firmu onaj aparat za vodu sa balonima. Kakva su iskustva, od koga najbolje uzeti, koliko to mesecno kosta...? Njavise verujem PPP sudu :D Zahvalan na svim sugestijama :)

Link to comment

Al mene ovo zanima. Hocu da uzmem za firmu onaj aparat za vodu sa balonima. Kakva su iskustva, od koga najbolje uzeti, koliko to mesecno kosta...? Njavise verujem PPP sudu :D Zahvalan na svim sugestijama :)

Mislim da se neko sa foruma bavio time...
Link to comment

Al mene ovo zanima. Hocu da uzmem za firmu onaj aparat za vodu sa balonima. Kakva su iskustva, od koga najbolje uzeti, koliko to mesecno kosta...? Njavise verujem PPP sudu :D Zahvalan na svim sugestijama :)

 

Добро читај уговор.Знам да је са лафантаном прича (ако још постоје) дала баба динар да уђе у коло а дала два да изађе.

Постоји ваљда минималн количина воде коју мораш да купујеш месечно.

Link to comment
  • 4 weeks later...

d5041aaa9a0de72e8047d5d8cc1b9937.jpg

 

Upravu pijem ovu India - grejp i pomorandža, 90 din litar i po.. Nisam očekivao da je toliko dobra.. [emoji106]

Upravo probah i to bas tu grejp narandza. Ich mi se ne svidja. Mada je pijem uz nesto vrlo ljuto pa verovatno i to kvari dojam.

Edited by katamaran
Link to comment

Ako VODA VODA nije česma ja ne znam šta je [emoji14]h34r:

nije, videla sam izvor. ali ni izvor nije spektakularan uopshte :lolol:

 

i vuche na pekamsku, imash pravo ^_^

 

Upravo probah i to bas tu grejp narandza. Ich mi se ne svidja. Mada je pijem uz nesto vrlo ljuto pa verovatno i to kvari dojam.

isto mi nesvidelo. 

Edited by gospa buba
Link to comment
  • 3 weeks later...

Al mene ovo zanima. Hocu da uzmem za firmu onaj aparat za vodu sa balonima. Kakva su iskustva, od koga najbolje uzeti, koliko to mesecno kosta...? Njavise verujem PPP sudu :D Zahvalan na svim sugestijama :)

 
Izucio sam malo trziste i uzeo ono sto nam najvise odgovara. Evo detalja, ako nekog bude zanimalo.
 
Postoje 3 grupe firmi koje se bave ovim poslom. I obicno imaju ili samo jednu mogucnost sto se tice generalnih opcija.
 
Najvise je onih koji besplatno iznajmljuju aparat, ali postoji obaveza sto se tice mesecne kolicine, a to cesto bude prevelika i bespotrebna kolicina. Oko 4K mesecno, pa na gore.
 
Drugi nacin je ugradnja filtera gde imate neogranicenu vodu, jer je to cesmovaca koja se preciscava i hladi u aparatu. La fantana to ima i kosta 2900din mesecno.
 
Trecu opciju, koju sam ja uzeo, ima samo jedna firma, zovu se Kuca dobre vode. I kod njih se placa 600din mesecno iznajmljivanje aparata. A moze da se bira kolicina po potrebi. Kod njih je i voda najeftinija, 60l (4 balona, samo se na toliko moze narucit i oni odmah donose) kosta 1000din. Nama ce mesecni troskovi izlaziti oko 3000, mozda malo manje. Tj. isto kao kod La fantane. Ali nam je glavna prednost ove opcije sto imamo 2-3 meseca prazna tokom godine, pa za to vreme placamo samo 600din za aparat, dok kod ovih mora svih 12 meseci da se placa. A bolje imati vodu u balonima, nego cesmovacu kad vec placamo.
 
Case se kupuju posebno, nasao sam na kupujem prodajem dinar po komadu kad je na veliko i uzeo 3000.
 
Ova poslednja opcija je dobra i za stanove, gde potrosnja nije velika. 
Link to comment
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...